Filter
Yüksek Lisans
Asia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Asia Edebiyat Teorisi Yüksek Lisanslar Hepsini İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asia Edebiyat Teorisi Lisansüstü Eğitimler Karşılaştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Edebiyat Teorisi, Asia

Universitas Padjadjaran

Bu program çalışmanın iki alanı, yani Çağdaş Edebiyat ve filoloji sunmaktadır. ... [+]

GENEL

Çağdaş Edebiyat Endonezya ve yabancı çağdaş edebiyat incelenir. Filoloji, öğrenciler Endonezya'da çeşitli bölgelerinden eski yazıtları inceler.

AIM / HEDEF GRUPLAR / SÜRESİ

Edebiyat Çalışmaları yüksek lisans mezunları, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde, edebiyat teorileri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, çağdaş edebiyat ve kültür çalışmasında taze fikirler katkı sağlamaları beklenmektedir. Kurs süresi bir tam gün esasına göre, 24 ay-36 ay (2-3 yıl).

Başlık

M. Hum. (Beşeri Master)

BAŞVURU NASIL

https://smup.unpad.ac.id/persyaratan-2/

[-]
Endonezya Bandung
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku