Filter
Yüksek Lisans
Avustralya New South Wales New South Wales Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

New South Wales Avustralya'da Emlakçılık Yüksek Lisanslar Bul 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Emlak programı gayrimenkul geliştirme, inşaat ve finans gerekli araçları öğretir. Bu gayrimenkul yüksek ödül alanda kariyer arıyorlar profesyoneller için tasarlanmıştır.

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

New South Wales Avustralya'da Emlakçılık Yüksek Lisans Programları Üniversitelerle İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

2 Sonuçlar Emlakçılık, New South Wales

University of Technology Sydney

Bu ders hem gayrimenkul hem de gayrimenkul yatırımcıları için tasarlanmıştır ve ilgili alanlarda uzmanlıklarını ve uzmanlıklarını mülk geliştirme ve yatırımda genişletmek ... [+]

Bu kurs, niteliklerini veya uzmanlıklarını yükseltmek isteyen veya mülk ve gayrimenkul yatırım sektörlerine girmek isteyenler için mülk ve yatırım uzmanları içindir. İlk yıl öğrenciler kentsel gelişimdeki özel ve kamusal çıkarların nasıl dengeleneceği, gayrimenkul varlıklarının nasıl değerlendirileceği ve gelişim fizibilitesinin nasıl değerlendirileceği hakkında bir anlayış geliştirirler.

Kariyer seçenekleri arasında bankacılık ve devlet araçları, emlak finansmanı, gayrimenkul yönetimi ve geliştirme ve gayrimenkul yatırımları yer almaktadır.

[-]
Avustralya Sydney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Technology Sydney

Elbette yatırım araçları, sermaye piyasaları, finansal yönetim ve mülkiyet değerleri yatan sürücüleri anlamak için hazırlar. Uzmanlaşmış konular perakende, ofis ve diğer ... [+]

Deneklerin çoğunluğu blok modunda sunulan ve endüstri liderleri konuk dersler bir karışımını içerir, analitik atölye uygulamalı ve derinlemesine vaka çalışması analizi. Deneklerin çoğunluğu Yapılı Çevre Fakültesi dayanıyor olsa da, bazı Maliye Okulu çekilir. Seçmeli seçenekleri daha fazla teknik ve analitik beceri geliştirme ve yurtdışında emlak trendleri incelemek için fırsat sağlamak için kullanılabilir.

Elbette gayrimenkul yatırım uzmanlaşmış bir kariyer için mülkiyet veya finans ve yatırım alanlarında da şu anda profesyoneller hazırlamayı amaçlıyor.

Kariyer seçenekleri portföy yönetimi pozisyonları, yatırım yönetimi, yatırım analizi, emlak yönetimi, leasing ve satış, emlak fizibilite ve değerleme, mülkiyet edinimi ve bertaraf içerir.... [-]

Avustralya Sydney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1.5 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku