MASTERSTUDIES

Tarragona İspanya'da Enerji Bilimi Lisansüstü Eğitimler İncele 2021

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Bir enerji programı, öğrencilere dünyanın ihtiyaç ve güç gereksinimlerini karşılama yollarını öğretir. Öğrenciler bir kaynak üzerine odaklanabilecekleri gibi, alternatiflerin gelişimi üzerine de yoğunlaşabilirler. Sürdürülebilir kaynaklar da incelenebilir.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

Tarragona İspanya'da Enerji Bilimi Yüksek Lisans Programları Bugün Başlayın 2021

2 Sonuçlar Enerji Bilimi, Tarragona Filter

Enerji Dönüşüm Sistemleri ve Teknolojileri Yüksek Lisans

Universitat Rovira i Virgili
Yüksek Lisans
Eki 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
15 May 2021
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Enerji Dönüşüm Sistemleri ve Teknolojileri Yüksek Lisans Derecesi, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan ve maksimum verimlilik ve kullanılabilirliği sağlamak için enerji ...

Devamını oku

Çevre Mühendisliği ve Sürdürülebilir Enerji Konusunda Master

Universitat Rovira i Virgili
Yüksek Lisans
Eki 2021
<
Tam zamanlı
15 May 2021
Ingilizce
Kampüs

Yüksek lisans derecesinin amacı, enerji, çevre ve sürdürülebilir üretim alanındaki profesyonelleri titiz bir bilimsel ve teknik geçmişe sahip olarak hazırlamak, tasarım, değer ...

Devamını oku