MASTERSTUDIES

Güney Afrika'da Enerji Bilimi Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Enerji programları öğrencilere güç kaynakları üzerine bir eğitim sağlamak için tasarlanmıştır. Bu alandaki bazı programlar enerjinin belirli türlerine odaklanabilir ya da yeni alternatiflerin gelişimi üzerinde durabilmektedir.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Güney Afrika'da Enerji Bilimi Top Yüksek Lisans Programları 2021

2 Sonuçlar Enerji Bilimi, Güney Afrika Cumhuriyeti Filter

Enerji Çalışmalarında MPhil

University of Johannesburg
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

MPhil'in Enerji Çalışmaları'ndaki temel amacı, kursla ilgili küçük bir tez çalışması, öğrencilere belirli bir araştırma bileşeninin gerekliliklerini yerine getirirken, öğrenci ...

Devamını oku

Sürdürülebilir ve enerji verimli şehirlerde yürüyüşü (mart (SEEC))

University of the Witwatersrand
MA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

MArch (SEEC) yeterlilik şehirler, yerleşim, bina ve mimarlık odaklanarak sürdürülebilirlik ve enerji çalışmaları bir yıllık tam zamanlı bir programdır. Enerji ve iklim değişik ...

Devamını oku