MASTERSTUDIES

Saint-Nazaire Fransa'da Enerji Bilimleri Yüksek Lisans Programları Araştır 2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

yenilenebilir enerji hakkında daha fazla bilgi isteyenler enerji bilimleri dersleri almak isteyebilirsiniz. enerji türleri hakkında öğrenme ile birlikte, öğrenciler, saklamak üretmek ve sürdürülebilir enerji kaynaklarının nasıl aktaracağını öğrenebilirsiniz.

Fransa, resmi olarak Fransa Cumhuriyeti, çeşitli denizaşırı bölgeler ve ülkelerle birlikte, Batı Avrupa'da çoğunlukla bulunan üniter yarı-başkanlık cumhuriyettir.

Saint-Nazaire Fransa'da Enerji Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri Bugün Başlayın 2021

2 Sonuçlar Enerji Bilimleri, Saint-Nazaire Filter

Elektrik Enerjisinde Usta

Université de Nantes
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu Master Derecesi sayesinde, öğrenciler elektrik enerjisi yönetiminde mükemmel beceriler kazanacaklar. Elektrik mühendisliği derslerine dayalı olarak, öğrenciler karmaşık ele ...

Devamını oku

Termal Bilim ve Enerji Alanında Master

Université de Nantes
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bu program sayesinde, öğrenciler enerji alanındaki yenilikçi araştırma ve geliştirme süreçlerini anlamak ve katkıda bulunmak için temel deneyimin yanı sıra bilimsel ve teknolo ...

Devamını oku