Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Film Yapımı 5 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir ana 'ın derecesi genellikle kısa bir süre lisans eğitimi sonrasında yapılan bir okuldan mezun derecesidir. Bu derece, belirli bir konunun bir ustalık gösterir ve genellikle bir ilgili alanda bir kariyer haline çevirir.

 

Üretimde Master nedir? Bu özel ana 'ın derecesi film ve televizyon üretim odaklı ve genellikle tamamlamak için 2-3 yıl sürer. birçok okul yönetmenlik ve yapımcılık gibi sinematografi gibi yaratıcılık ve teknik öğrenmeyi teşvik çekirdek sınıfları, ihtiyaç olsa müfredat, program programa değişir. Diğer kurslar film teorisi, medya çalışmaları ve senaryo içerebilir. Sonuç olarak, bu programların mezunları genellikle iyi film ve televizyon üretmek için gerekli birçok beceri usta.

 

Belki de bu derece en önemli faydası eller öğrenmenin yüksek seviyede ve müfredat öğrencileri tanıyor deneyim.Çalışmanın bu yol medya, film ve televizyon hızlı tempolu, heyecan verici bir dünya için mezunları hazırlar. Birçok program staj ve grup projelerine katılmak üzere öğrencileri gerektiren pratik, deneyimli-tabanlı öğrenmenin önemini vurgulamaktadır. Bu şekilde, derecesi takip öğrencilerin özel kariyer çıkarlarını bulmak ve değerli iş deneyimi yığılıyor başlamak edebiliyoruz.

 

Üretim Master ulaşma maliyeti değişecektir. Bazı programlar kendi konumu ve büyüklüğüne bağlı olarak, diğerlerine göre daha pahalıdır. Kabul ve kayıt masrafları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için, doğrudan bireysel okullar başvurun.

 

Bir ana üretiminde 'ın derecesi film ve televizyon endüstrisinde en açık, kariyer herhangi bir sayı için hazırlamak için hizmet edebilir.Bazı programlar öğrenciler için aklında belirli bir yörünge olabilir, ancak mezunları genellikle iyi film ve televizyon üreticileri gibi kariyer, medya üretimi için ortak, film ve televizyon şirketi yöneticileri de dahil olmak üzere meslek geniş bir yelpazede için hazırlanmıştır. Bazı mezunlar kullanmak için yaratıcılıklarını koyarak ve bağımsız projeler oluşturarak kendi yolunu yangını için gitti.

 

Eğer üretim programlarında Master sunan okulları arayan ilgilenen varsa, bizim veritabanı paha biçilmez bir kaynak olabilir. Programlar Bizim liste dünya çapında bulma ve hedeflerinize en iyi şekilde uyan okula uygulayarak size yardımcı olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:

5 Results in Film Yapımı

American Film Institute

Düzenleme programı hikaye birincil odak post-prodüksiyon, estetik, teknik ve işbirlikçi yönlerini etrafında tasarlanmıştır. Fellows diğer ekip üyeleri ile işbirliği yapar ... [+]

Düzenleme programı hikaye birincil odak post-prodüksiyon, estetik, teknik ve işbirlikçi yönlerini etrafında tasarlanmıştır. Fellows diğer ekip üyeleri ile işbirliği yaparken editörler, asistan editör ve post-prodüksiyon üreticileri olmak için becerilerini geliştirmek.

Sony Dijital Sanat Merkezi Avid tabanlı state-of-the-art post-prodüksiyon tesisidir.

onlar oluşturmak ve Pro Tools ses iş istasyonları ile ses karıştırmak olarak - öğretim sadece resim ve düzenleme görsel efektler değil, aynı zamanda ses tasarımı estetik dahil olmak üzere - altı anlatı dijital projeler üzerinde ilk yıl editörleri iş.

İkinci yıl düzenleme Fellows, tam bir post-prodüksiyon sürecinde onları alarak bir stüdyo ya da bağımsız üretim kopyalayan ve dış satıcıları ile profesyonel ilişkiler geliştirerek, iki film ya da yüksek çözünürlüklü dijital projelerde işbirliği.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American Film Institute

Üreten, yaratıcı ve fiziksel üretimin tüm yönleriyle derinlemesine bilgi gelişmekte Fellows yaratıcı düşünme ve güven ve otorite ile yol bir yetenek ile mezun. ... [+]

Üreten, yaratıcı ve fiziksel üretimin tüm yönleriyle derinlemesine bilgi gelişmekte Fellows yaratıcı düşünme ve güven ve otorite ile yol bir yetenek ile mezun.

Birinci yıl Fellows diğer disiplinlerden Fellows ile işbirliği içinde üç anlatı projeler üretmek. Onlar kendi bireysel projeleri tartışıldı ve geliştirilen sırasında yaratıcı ve üretim toplantıları, hem de kendi ekipleri ile katılırlar. Üreten Fellows ayrıca film yapım sürecinde yapımcının rolü ve sorumlulukları hakkında bilgi haftalık atölye ve seminerlere katılırlar.

İkinci yıl, diğer disiplinlerde Fellows ile üreticilerin ekibi kısa bir anlatı tez üretimini oluşturun. Ek olarak, bireysel tez portföyünün ayrılmaz bir parçası olarak bir uzun metrajlı filmi veya televizyon projesi geliştirmek için gereklidir. Üreten Fellows aynı zamanda yaratıcı girişimci üreten her yönüyle ilgili atölye çalışmaları ve seminerler bir dizi meşgul.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)

Uluslararası Senaryo ve Üretim Master görsel-işitsel sanayinin tam bir anlayış ve her projenin kalbi olan anlatım teknikleriyle, güçlü bir bilgi sağlayarak, profesyonel s ... [+]

Uluslararası Senaryo ve Üretim Master görsel-işitsel sanayinin tam bir anlayış ve her projenin kalbi olan anlatım teknikleriyle, güçlü bir bilgi sağlayarak, profesyonel senarist, hikaye editörler ve üreticiler yaratmayı amaçlayan bir lisans programıdır uzun metrajlı film ve televizyon dizisi.

MISP 42 öğrenci maksimum kayıt ile, tam zamanlı yoğun bir kurstur.

Università Cattolica tarafından verilen diploma, İtalyan Hükümeti tarafından bir ilk seviye yüksek lisans derecesi olarak kabul edilmektedir.

Öğrenme hedefleri

MISP, öğrenciler, eğlence sektöründe çalışmak için gerekli bilgi edinmelerine olanak sağlayacak hem de üretim veya dağıtım şirketleri, TV ağları yetenek ajanslarında çalışan yazar ve / veya profesyonel olarak veya üretim asistanları olarak.... [-]

İtalya Milan Rome Piacenza Gana Accra Cremona  + 3 Daha fazla
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

Bu çok modüller kalıcı uygulamalar dahil edildiği 9 aylık bir usta kursundan oluşmaktadır. üstelik öğrenme, kendi ihtiyaçlarına göre destek alma ve farklı ve modern okuld ... [+]

Bu çok modüller kalıcı uygulamalar dahil edildiği 9 aylık bir usta kursundan oluşmaktadır. üstelik öğrenme, kendi ihtiyaçlarına göre destek alma ve farklı ve modern okulda benzersiz bir deneyim yaşamak özel bir yöntem tasarlamıştır. A Master Dj Yapımcı Bu emrinde bilgi ve sanatçılar ve projeleri dünya çapında uzmanları ile çalışan yıllık tecrübesi koymak öğrenme alanları, her birinde uzmanları ile bir derstir.

Bu ana yılın herhangi ayını başlayabilir.

DJ Yapımcı, okul müzik üretimi ve DJ seçkin bir program desteği ve uzman çalışmalar olacak Madrid'de ilk ve tek Ableton Sertifikalı Eğitim Merkezi vardır.

MODÜLLER Modül 1: Profesyonel DJ Modül 2: Ableton Live ve Push Üretimi Modül 3: Ableton ile İleri Üretim Modül 4: Yaratıcı Müzik Teorisi Modül 5: Sentez ve Ses Tasarımı Modül 6: Elektronik Canlı Performans Modül 7: Karıştırma ve Mastering Modül 8: Müzik Endüstrisi Özel ders İLE ... [-]
İspanya Madrid
September 2019
Tam zamanlı
9 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Film veya ilgili alanda lisans derecesini tamamladıysanız, film kurgulama konusunda zengin deneyime sahip olun ve bilgi ve becerilerinizi genişletmek istiyorsanız, FAMU'd ... [+]

Film Yapımı Yüksek Lisans Programları. Montaj Yüksek Lisans programının amacı:

Montajı sanatsal ifadenizin doğal bir yolu olarak öğreneceksiniz ve yaratıcı ortak olarak yönetmenle yan yana duracaksınız. Ses ve imaj oluşturma konusunda çeşitli konularda uzman yetenek ve becerilere sahip olacaksınız. Görsel-işitsel bir eserin düzenlenişine kapsamlı bir şekilde yaklaşabilir, çağdaş sanat ve teknoloji eğilimleri kullanırken, yönetmenin vizyonuna ve ilerleyen çalışmanın doğasına saygılı ve yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Kanınıza film düzenleme yapacaksınız, montaj sizin düşünce tarzınız olacak.

Bir danışmanın liderliğinde tutarlı çalışma

Programın çekirdeği, aktif mesleki film editörleri tarafından yönetilen ve mevcut çalışma tecrübelerini ve film düzenleme teorik görüşlerini öğrencilere aktarabilen atölyelerde yoğun bir çalışmadır. Her atölyede, öğrencilerin her birine bireyselleştirilmiş bir yaklaşım sağlayacak altıdan fazla öğrenci olmamalıdır.... [-]

Çek Cumhuriyeti Prague
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku