Yüksek Lisans içinde Finans ontario Kanada

ontario Kanada'da Finans Yüksek Lisans Programları Bak 2018

Finans

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Finans derecesi Yüksek lisans finansal analiz, yatırım yönetimi ve kurumsal finansman alanında kariyer için güçlü bir temel ile mezun sağlar. Bu etkili finans ilkeleri ve uygulamaları sağlam bir anlayış verir.

Kanada on eyalet ve üç bölgeden oluşan bir Kuzey Amerika ülkesidir. Kıtanın kuzey kesiminde yer alan, bu Atlantik'ten Pasifik'e kadar uzanan ve kuzeye Arktik Okyanusu uzanır.

Bu şehirde Yükseköğretim çeşitli makamlar ve yüksek ilgili öğrenim kurumları tarafından düzenlenen beceri eğitimi ve lise sonrası eğitim içerir. Bölgenin çok kolay, ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilere çeşitli kolej ve üniversitelerde çalışma bekliyoruz.

ontario Kanada'da Finans Yüksek Lisans Programları Bilgi İsteyin 2018

Devamını oku

Aktüerya Bilimi Yüksek Lisansı

University of Windsor, Graduate
Kampüs Tam zamanlı 16 ay September 2018 Kanada Windsor

Fen Fakültesi tarafından sunulan bu heyecan verici kursun temelli lisansüstü programı, öğrencilere aktüer bilimler disiplinindeki anlayışlarını ve becerilerini geliştirme fırsatı verir. [+]

Program Açıklaması

Fen Fakültesi tarafından sunulan bu heyecan verici kursun temelli lisansüstü programı, öğrencilere aktüer bilimler disiplinindeki anlayışlarını ve becerilerini geliştirme fırsatı verir. 16 ay üst üste, öğrenciler türev piyasalar, yaşam koşulları, mikro ve makroekonomi gibi endüstriyle ilgili alanlarda Yüksek Lisans derslerini tamamlarlar.

Anahtar Öğrenme ÇıktılarıOlasılık teorisi, faiz teorisi, finansal türevler, finans, ekonomi, regresyon ve zaman serileri, risk ve zarar fonksiyonları ile ilgili gelişmiş kavramları açıklayabilir ve uygulayabilir.Aktüeryal bilimdeki güncel araştırmaları eleştirel bir yaklaşımla değerlendirmek, kanıta dayalı sürekli bir argümanı geliştirmek ve desteklemek ve problemlere uygun araştırma yöntemleri uygulamak.Sözlü açıklamaları yorumlayıp bunları matematiksel sigorta modellerine dönüştürür, modelleri analiz eder, modelleri yorumlayabilir ve çözümleri tutarlı bir şekilde organize ederek ifade eder ve ifade eder.Uygun en iyi aktüeryal modelleri tanımak ve tartışmak ve karmaşık problemleri çözmek için modeller oluşturmak.Kariyer fırsatları... [-]