MASTERSTUDIES

Boulogne-Billancourt Fransa En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Boulogne-Billancourt Fransa'da Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Yapay Zeka ve Yönetimde Usta

IA School
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Fransızca
Kampüs

Yapay Zeka ve Yönetim döngüsünde Master, 2 yıllık bir programdır ve öğrencilerin AI'da yönetimsel ve teknik bilgilerini pekiştirmelerine izin vermeyi amaçlamaktadır. ...

Devamını oku

Sürdürülebilir Kalkınma ve Çevre Yüksek Lisans Derecesi

ESI Business School
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Fransızca
Kampüs

Post-bac işletme okulu olan ESI Business School , öğrencilerinin Yönetim, Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma alanında yüksek lisans eğitimlerine devam etmelerine olanak tanır. E ...

Devamını oku