TOP-MASTERSDEGREE

Gayrimenkul Yönetimi 4 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Tüm operasyon ve gözetim yanı sıra gayrimenkul kumandadaki herhangi bir mülkiyet yönetimi gayrimenkul yönetimi olarak adlandırılır. Yönetiminin yönü kötüye istenmeyen olaylar azaltmak için çok mümkün hesap ve izleme sorunu gibi yapar. Bu özellik için klimalı ve faydalı ömrü sağlamak en önemli yolu vardır. Emlak Yönetimi bir Yüksek Lisans temel bilgilerin yanı sıra taşınmaz mal ile ilgili herhangi bir kurumun başarısı için gerekli olan en iyi analitik becerileri ile öğrencilerin donatmak için tasarlanmış bir lisansüstü derstir. Emlak Yönetimi Yüksek Lisans dünya çapında çağdaş liderleri ve yöneticileri için üniversitelerde sunulan uluslararası kabul görmüş bir programdır. Bu gayrimenkul sektöründe beceri ve uygulayıcıların pratik yeteneklerini geliştirmek yanı sıra gayrimenkul dünyasında becerilerini geliştirmek isteyen yöneticisi odaklı bir derstir.Emlak Yönetimi Yüksek Lisans derecesi stratejik düzeyde de dahil olmak üzere her düzeyde sektörün yönetiminde uzman becerileri isteyenler için kariyer hayatı geliştirmek içindir. Öğrenciler şimdi etkin gayrimenkul kuruluşları ele alınmasında kaliteli beceri ve yönetim eğitim kazanmak şekilde dünyanın herhangi bir ya da tanınmış kolej ve üniversitelerde Emlak Yönetimi bir Master için kayıt olabilirler.

4 Sonuçlar Gayrimenkul Yönetimi Filter

Gayrimenkul ve inşaat yönetimi master

KTH Royal Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İsveç Stockholm

Program, gayrimenkul, devlet ve inşaat yönetimi sektörleri ile ilgili farklı mesleklere mezun hazırlar. 2015 yılında program RICS akreditasyonuyla ödüllendirildi, bu da programın emlak eğitiminde en yüksek standartlara yanıt verdiği anlamına geliyor.

Bankacılık, finans piyasaları ve varlık yönetimi Masters

OBS Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Bankacılık, Finansal Piyasalar ve Varlık Yönetimi OBS Master başarıyla ilerlemeye, (Avrupa Finansal Planlama Derneği) belgelendirme ve eğitim uluslararası vizyon sağlar profesyonel mali danışmanlık EFPA için çeşitli sertifikalar elde etmenizi sağlar Finans sektöründeki kariyerinizde size sağlayan ...

Gayrimenkul Yönetimi Konusunda Yönetici Yüksek Lisans

Antwerp Management School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Belçika Antwerp

Belçika'da gayrimenkul alanında Master derecesinden sonraki tek Master MRE. MRE kursu tecrübeli insanlara gayrimenkulün karmaşık konusuyla ilgili daha derin bir içgörü sağlar.

Tesis ve Gayrimenkul Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans

Zuyd University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Maastricht

Bir meydan okuma için hazır mısın? Ardından, Maastricht Otel Yönetim Okulu'ndaki ana Tesis ve Gayrimenkul Yönetimi'ni (FREM) takip edin. İki dünyanın entegrasyonu (Tesis ve Gayrimenkul Yönetimi) misafirperverlik, hizmetler, yönetim ve binalar arasındaki dinamikleri farklı bir bakış açısıyla gösteriyor! Tutkulu uzmanlar ve akademisyenler tarafından yönetilen uluslararası ve dinamik bir öğrenci grubunun bir parçası olun. Tüm potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacaklar. Kesinlikle sıkılmayacaksın. İlginç vakaları, sahaları, grup tartışmalarını ve ödevleri dört gözle bekleyebilirsiniz. Sadece 1 yıl sonra çift yüksek lisans derecesine sahip olacaksınız. Bir yıllık program tamamen İngilizce'dir.