TOP-MASTERSDEGREE

Indiana ABD'nde Gelişim Planlama Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Kalkınma Planlama Yüksek Lisans öğrencileri şehir ve ülke planlama ana geliştiriciler olarak bir kariyer için fırsat sunan bir yüksek lisans programıdır. Bu gelişmenin diğer yönleri arasında politikalarının hazırlanması, araştırma konuları, müzakereler, geliştirme planları, kamu danışma kapsar.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Indiana ABD'nde Gelişim Planlama Yüksek Lisans Dereceleri Bugün Başlayın 2019/2020

1 Sonuçlar Gelişim Planlama, Indiana Filter

Gayrimenkul Geliştirme MPS

University of Indianapolis, School of Business
Kampüs Tam zamanlı 5 dönem Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Indianapolis

İster kariyer değişikliği yapmayı düşünün, ister mevcut gayrimenkul pozisyonunuzu genişletmek isteyin, UIndy'nin gayrimenkul geliştirme alanındaki profesyonel çalışmalarda uzmanı size başarılı olmanız için gereken pratik deneyimleri verecektir. Hangi alışveriş mekke, iş kulesi, eğlence merkezi veya konaklama yeri oluşturmanıza yardımcı olabilir? MPS'inizi takip ettiğinizde bileceksiniz.