$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Avustralya'da Gelişim Planlama Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2023

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.Kalkınma Planlama bir yüksek lisans derecesi, öğrencilerin ülke veya şehir planlama gerçekleştirmek için yeteneği verecektir. Öğrenciler kalkınma planları, politikaları oluşturma ve plan ve raporları… Devamını oku

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Kalkınma Planlama bir yüksek lisans derecesi, öğrencilerin ülke veya şehir planlama gerçekleştirmek için yeteneği verecektir. Öğrenciler kalkınma planları, politikaları oluşturma ve plan ve raporların sunumu da dahil olmak üzere kentsel ve bölgesel kalkınma ile ilgili teori ve teknikleri, öğreneceksiniz.

Avustralya, dünyanın yüksek öğrenim en iyi 100 kurumun yedi var! Avustralya Ulusal Yüksek Öğretim Sistemleri Universitas 2.012 U21 Sıralaması sekizinci yerleştirerek, Almanya, Hollanda ve Japonya seviyor oturur.

Daha Az
Avustralya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Bond University
Robina, Avustralya

Değerleme ve Gayrimenkul Geliştirme (Profesyonel) Master küresel gayrimenkul pazarlarına uygulanabilir becerileri geniş bir yelpazede sağlar.

Değerleme ve Gayrimenkul Geliştirme (Profesyonel) Master küresel gayrimenkul pazarlarına uygulanabilir becerileri geniş bir yelpazede sağlar. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs