Filter
Yüksek Lisans
Avustralya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avustralya'da Gelişim Planlama Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Kalkınma Planlama bir yüksek lisans derecesi, öğrencilerin ülke veya şehir planlama gerçekleştirmek için yeteneği verecektir. Öğrenciler kalkınma planları, politikaları oluşturma ve plan ve raporların sunumu da dahil olmak üzere kentsel ve bölgesel kalkınma ile ilgili teori ve teknikleri, öğreneceksiniz.

Avustralya, dünyanın yüksek öğrenim en iyi 100 kurumun yedi var! Avustralya Ulusal Yüksek Öğretim Sistemleri Universitas 2.012 U21 Sıralaması sekizinci yerleştirerek, Almanya, Hollanda ve Japonya seviyor oturur.

Avustralya'da Gelişim Planlama En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Gelişim Planlama, Avustralya

Bond University

Değerleme ve Gayrimenkul Geliştirme (Profesyonel) Master küresel gayrimenkul pazarlarına uygulanabilir becerileri geniş bir yelpazede sağlar. ... [+]

GİRİŞ KOŞULLARI

onaylı bir kurumda bir Avustralya Yeterlilikler Çerçevesi Seviye 7 Lisans derecesi tamamlanması.

PROGRAM İÇERİĞİ

Değerleme ve Gayrimenkul Geliştirme (Profesyonel) Master küresel gayrimenkul pazarlarına uygulanabilir becerileri geniş bir yelpazede sağlar. Bu program yatırım, finans, varlık yönetimi ve araştırma gibi kariyer yolları çeşitli uygulanabilir güçlü bilgi ve ileri teknik beceri ile donatmak için tasarlanmıştır. Bu derece aynı zamanda gayrimenkul değerleme uzmanlaşmak için fırsat sağlar.

PROGRAM YAPISI

Bu program, bir master derecesi için lisans diplomasına veya tam 12 denek ile sekiz konularda sonra, yüksek lisans belgesi ile dört konuların sonra çıkmak için olanak sağlar.... [-]

Avustralya Robina
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
92 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku