MASTERSTUDIES

Kuzey Amerika'da Gelişim Planlama Yüksek Lisanslar Araştır 2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Gelişim planlama birkaç farklı disiplinlerde için genel bir terimdir, nedenle dikkatli bir şekilde bu kategoride açıklamaları okumak için önemlidir. Öğrencilerin kişisel planlama, konut geliştirme veya iş için büyüme stratejilerinin tasarımında programları bekleyebilir.

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak adlandırılan, elli devletler ve bir federal bölge oluşan federal bir cumhuriyettir. 48 bitişik eyalet ve Washington, DC federal bölge Kanada ve Meksika arasında ilk Kuzey Amerika'da bulunmaktadır. Alaska eyaleti Bering Boğazını geçerek kuzeybatı Kuzey Amerika, Rusya Kanada ve doğusunda batısında bulunan ve Hawaii eyaletinin orta-Kuzey Pasifik'te bir adalar olduğunu. Ülke ayrıca Pasifik ve Karayip beş nüfuslu ve dokuz ıssız toprakları vardır.

Kuzey Amerika'da Gelişim Planlama Lisansüstü Eğitimler Araştır 2020

2 Sonuçlar Gelişim Planlama, Kuzey Amerika Filter

Gayrimenkul Geliştirme MPS

University of Indianapolis, School of Business
Yönetici Kursları
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
5 dönem
29 Nis 2020
Ingilizce
Kampüs

İster kariyer değişikliği yapmayı düşünün, ister mevcut gayrimenkul pozisyonunuzu genişletmek isteyin, UIndy'nin gayrimenkul geliştirme alanındaki profesyonel çalışmalarda uzm ...

Devamını oku

Sürdürülebilir Gayrimenkul Geliştirme Ustası

Tulane University
Yönetici Kursları
Haz 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Sürdürülebilir Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans (MSRED) derecesi yüksek lisans derecesine sahip öğrencileri, emlak finansmanı, tasarım ve geliştirme alanlarında etkili ve ...

Devamını oku