TOP-MASTERSDEGREE

in San Juan Porto Riko'da Gelişim Planlama Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Kalkınma Planlama Yüksek Lisans öğrencileri şehir ve ülke planlama ana geliştiriciler olarak bir kariyer için fırsat sunan bir yüksek lisans programıdır. Bu gelişmenin diğer yönleri arasında politikalarının hazırlanması, araştırma konuları, müzakereler, geliştirme planları, kamu danışma kapsar.

Porto Riko boyunca bulunan yüksek öğrenim için çeşitli kurumlar Puerto Rico Üniversitesi eski ve en büyük olmak vardır. Amerika Birleşik Devletleri bir bölge olarak, vatandaşlar eğitim için ek fırsatlar erişimi olabilir.

San Juan yaklaşık 400.000 sakinleri ile en kalabalık da Porto Riko başkenti ve. Bu sağlam bir sağlık sistemi ve diğer olanaklara sahiptir. San Juan 136 kamu Eğitim Bölümü altında okul ve 9 etkili kampüsleri ve diğer küçük kolej vardır.

in San Juan Porto Riko'da Gelişim Planlama Yüksek Lisans Dereceleri Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

1 Sonuçlar Gelişim Planlama, San Juan Filter

Yüksek Lisans Planlamada

University of Puerto Rico - Río Piedras
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Porto Riko San Juan

Planlama Yüksek Lisansı, Planlamada Yüksek Lisans derecesini, Kentsel ve Bölgesel Planlama, Doğal Kaynaklar ve Çevre Planlaması, Ekonomik Sistemlerin Planlanması ve Politika ve Sosyal Planlama Alanlarındaki alanlarla vurgulamaktadır.