TOP-MASTERSDEGREE

Gelişim Planlama 4 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Kalkınma planlaması siyasi hem de sorunları ve çevre hem de olumlu bir değişim için kaynak kalitesi kullanımında değişim kalite değişikliği odaklı bir teknik süreçtir. Alan hedef alan topluluklar ve insanların hayatlarını etkin değişikliği ile ilgilidir. Birçok bilimsel yönlerden, planlama kapsamlı ve stratejik planları içerir. Bu planlamacıları hissedilmeye doğru değişiklikleri için planlama koydu politikalar uygulamaya kalite becerilere sahip olduğunu bu nedenle önemlidir. Kalkınma planlamasında Bir Usta öğrencilerin beceri ve eğitimi elde etmek için üstlenebilir yeni tanıtılan derslerden biridir. Profesyonel bir derece olmak, Kalkınma planlama tabii ki yüksek lisans mezunları için becerilerini geliştirmede araştırma ve ders birleştirmek bilinmektedir. Kalkınma planlamasında yüksek lisans evrensel pazar liderleri ve yöneticileri hazırlamak içindir bir yüksek lisans dersidir.Stratejik kalkınma planlaması ve nasıl durumları yönetmek için gelişen dünyayı anlamak için ihtiyaç böylece Kalkınma planlaması üzerine yüksek lisans alarak içine yöneticileri ve liderleri zorluyor. Politikalarını oluşturmuş ve etkin bir şekilde uygulanmalıdır. Doğru fikir edinmek ve başarılı planlama için bunları uygulamak için en iyi yolu Kalkınma Planlama programları Masters becerileri öğrenme geçer. Bir uluslararası çeşitli sektörlerde ve kuruluşlarda iş fırsatları almak için emin olabilirsiniz .. Kariyer fırsatları daha sonra geniş ve umut vericidir. Şimdi Kayıt!

4 Sonuçlar Gelişim Planlama Filter

Değerleme ve gayrimenkul geliştirme ustası (profesyonel)

Bond University
Kampüs Tam zamanlı 92 hafta Ocak 2020 Avustralya Robina

Değerleme ve Gayrimenkul Geliştirme (Profesyonel) Master küresel gayrimenkul pazarlarına uygulanabilir becerileri geniş bir yelpazede sağlar.

Avrupa Proje Planlamasında Online Executive Yüksek Lisans 1000 € yerine 199 € 'a Akredite Oldu

Life Learning
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt İtalya Milan

Avrupa tasarımı ve Avrupa finansmanı için proje yöneticisi olan Luisa Carbone ile işbirliği içinde olan Life Learning , mevcut fırsatların çerçevesinden başlayarak ve daha sonra metodolojiye odaklanarak, Avrupalı tasarımın ana yönleri hakkında kapsamlı bir bilgi sunacak olan devrim niteliğinde "İleri Avrupa Avrupa Planlama Masterı" nı sunuyor. Bir Avrupa projesi hazırlamak ve uygulamak için teknik ve teknik.

Yüksek Lisans Planlamada

University of Puerto Rico - Río Piedras
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Porto Riko San Juan

Planlama Yüksek Lisansı, Planlamada Yüksek Lisans derecesini, Kentsel ve Bölgesel Planlama, Doğal Kaynaklar ve Çevre Planlaması, Ekonomik Sistemlerin Planlanması ve Politika ve Sosyal Planlama Alanlarındaki alanlarla vurgulamaktadır.

Gayrimenkul Geliştirme MPS

University of Indianapolis, School of Business
Kampüs Tam zamanlı 5 dönem Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Indianapolis

Gayrimenkul geliştirme bölgesel iş talebinde dramatik bir artış görmüştür. Bir kariyer değişikliği düşünürseniz veya mevcut gayrimenkul konumunuzda genişletmek istiyorsanız, UIndy'nin gayrimenkul geliştirme alanındaki profesyonel çalışmaların ustası size başarılı olmanız için gereken pratik deneyimleri sağlayacaktır. Hangi alışveriş mekânı, iş kulesi, dinlenme merkezi ya da konaklama yeri hedefi oluşturulmasına yardımcı olabilir? MPS'nizi takip ettiğinizde bunu anlayacaksınız.