Filter
Yüksek Lisans
Bulgaristan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bulgaristan'da Girişimcilik Yönetimi Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Kendi şirketini kurmak isteyen öğrenciler, girişimcilik yönetimi öğrenmek isteyebilir. Her program farklı olacaktır, ancak müfredat genel olarak finans, iletişim, muhasebe, pazarlama, işletme faaliyetleri ve liderlik gibi işletme ve yönetim becerilerini içerir.

Yüksek öğretim kurumlarında öğrenirken Bulgaristan yüksek öğretim ders kredisi ile öğrencilerin yanı sıra diğer sübvanse yemekler sağlar. Bir öğrenci kendi çalışmalarını tamamladıktan sonra, o yüksek öğrenim alınan becerileri ile iş dünyasında katılabilirsiniz.

Bulgaristan'da Girişimcilik Yönetimi Top Yüksek Lisanslar 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Girişimcilik Yönetimi, Bulgaristan

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

Bu Master ikili yetkinlik mantığı üzerine odaklanmaktadır. Eğitim sırasında edinilen bilginin geniş sayesinde işlerin çok çeşitli böylece özellikle kendi orijinal eğitime ... [+]

Eğitimin amacı

Şirketlerin yönetiminde Fransızca derecesine en az 4 yıl (Master 1 seviye) eğitim veren öğrencilere teklif verin. Bu eğitim, öncelikle ikinci bir yönetim becerisi kazanabilecek diğer eğitim programlarından (mühendislik, sosyal bilimler, beşeri bilimler vb.) Gelen öğrencilere yöneliktir.

fırsatlar

Bu Master ikili yetkinlik mantığı üzerine odaklanmaktadır. Eğitim sırasında edinilen bilginin geniş sayesinde işlerin çok çeşitli böylece özellikle kendi orijinal eğitime karşılık gelen faaliyetleri alanlarında, mezun vermektedir.

Akademik ortak ve diploma

Nantes Üniversitesi - (IAE IEMN) (Fransa) eğitim Ekonomisi Enstitüsü ve Yönetimi ile işbirliği içinde organize edilir.... [-]

Bulgaristan Sofia
Ekim 2019
Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku