Filter
Yüksek Lisans
Bulgaristan Sofia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Sofia Bulgaristan'da Girişimcilik Yönetimi Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Girişimcilik yönetimindeki programlar genellikle işletme faaliyetleri, insan yönetimi ve finans ilkeleri gibi konulara yoğunlaşmaktadır. Tipik dersler, pazarlama ilkeleri, istatistikler, iş hukuku, iş planı yazımı, muhasebe ve insan kaynakları yönetimi olabilmektedir.

Bulgaristan Doğu ve Batı birbirine bağlayan, Avrupa'da fazla 13 yüzyıllardır var olmuştur. Uluslararası öğrencilerin kolayca Bulgar kültürel topluma uyum ve heyecan, eğlence ve yaratıcılık dolu bir hayatın tadını çıkarın.

Bulgaristan'da başkenti ve en büyük şehri olan Sofya, dünyaca tanınan çok sayıda prestijli yüksek öğrenim merkezleri vardır. Öğrencilerin üniversite ve kolej kayıt binlerce yıllık eğitim için yüksek talebi karşılamak için. Sofya Ohrid Üniversitesi Saint Clement çok burada kabul edilir.

in Sofia Bulgaristan'da Girişimcilik Yönetimi Lisansüstü Eğitimler Bilgi İsteyin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Girişimcilik Yönetimi, Sofia

Dereceler
Konum
Bulgaristan
Sofia
Eğitim türü
Hız
L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

Bu Master ikili yetkinlik mantığı üzerine odaklanmaktadır. Eğitim sırasında edinilen bilginin geniş sayesinde işlerin çok çeşitli böylece özellikle kendi orijinal eğitime ... [+]

Eğitimin amacı

Şirketlerin yönetiminde Fransızca derecesine en az 4 yıl (Master 1 seviye) eğitim veren öğrencilere teklif verin. Bu eğitim, öncelikle ikinci bir yönetim becerisi kazanabilecek diğer eğitim programlarından (mühendislik, sosyal bilimler, beşeri bilimler vb.) Gelen öğrencilere yöneliktir.

fırsatlar

Bu Master ikili yetkinlik mantığı üzerine odaklanmaktadır. Eğitim sırasında edinilen bilginin geniş sayesinde işlerin çok çeşitli böylece özellikle kendi orijinal eğitime karşılık gelen faaliyetleri alanlarında, mezun vermektedir.

Akademik ortak ve diploma

Nantes Üniversitesi - (IAE IEMN) (Fransa) eğitim Ekonomisi Enstitüsü ve Yönetimi ile işbirliği içinde organize edilir.... [-]

Bulgaristan Sofia
Ekim 2019
Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku