Filter
Yüksek Lisans
Fransa Lyon Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lyon Fransa'da Girişimcilik Yönetimi Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Girişimcilik yönetimindeki programlar genellikle işletme faaliyetleri, insan yönetimi ve finans ilkeleri gibi konulara yoğunlaşmaktadır. Tipik dersler, pazarlama ilkeleri, istatistikler, iş hukuku, iş planı yazımı, muhasebe ve insan kaynakları yönetimi olabilmektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Lyon Fransa'nın doğu-orta yer almaktadır. Bu 400.000 'den fazla nüfusu olan bir şehirdir. Lyon şehir çok sayıda üniversite, kolej ve yüksek öğrenim diğer küçük kuruluşlar vardır.

Lyon Fransa'da Girişimcilik Yönetimi Yüksek Lisans Dereceleri Bugün Başlayın 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Girişimcilik Yönetimi, Lyon

emlyon business school

Neden girişimcilik ve inovasyon yönetimini bir araya getiriyorsunuz? Yenilik ve girişimcilik mantığı, giderek aynı yansıma ve eylem paradigmasının bir parçası. Yenilik ar ... [+]

Girişimcilik inovasyonunun zorluğunu üstlenin.

Neden girişimcilik ve inovasyon yönetimini bir araya getiriyorsunuz? Yenilik ve girişimcilik mantığı, giderek aynı yansıma ve eylem paradigmasının bir parçası. Yenilik artık yalnız araştırma birimleri tarafından yürütülmemektedir

Girişimcilik ve İnovasyon Yönetiminde Uzmanlaşmış Usta, önemli bir profesyonel bilgi birikimine dayanmaktadır: bu mantığa katılarak, başlangıç ​​yapılandırmasında ya da mevcut bir şirketin yeni faaliyetinde yenilik ve gelişme. Girişimcilik inovasyonunda tüm iş destek danışmanlığı, uzmanlığı ve desteği yapılandırmak.

Daha girişimcilik eğitimi veya Uzman Usta daha ® yenilik yönetiminde, hem boyutları birleştiren programı d (daha doğrusu yenilik alanlarında, daha doğrusu dinamik girişimci odaklı odaklanmak) farklı projeler öğrencilere veriyor Birlikte öğrenmek ve daha küresel bir bakış açısı entegre etmek . Bu entegrasyon ve kombinasyon gelecekteki işe alımcılar tarafından takdir edilecek ve gelecekteki profesyonel projelerinizin dağıtım kalitesinde bir fark yaratacaktır.... [-]

Fransa Lyon
Eylül 2019
Fransızca
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku