Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Girişimcilik 65 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir girişimci, yeni bir girişim, iş ya da bir fikir sahiptir ve bu teşebbüslerin ekonomik mallara dönüştüren kişidir. Başarılı bir girişimci olma sürecinin uzun ve zor olduğunu ve çoğu zaman başarıyı garanti altına almak için sadece bir lisans derecesi daha fazla ihtiyacı var. Girişimcilik konusunda bir yüksek lisans şansınızı artırmak ve daha derin bir yansıması izin verebilirsiniz.

Kendi işinizi kurmak için güçlü bir istek varsa, Girişimcilik konusunda daha yüksek bir derece yapmak için bu rüya gerçek oldu ve çok kendi işletme kurmak ve çalıştırmak için nasıl bilgi vermek sağlayacaktır. Girişimcilik konusunda bir yüksek lisans sadece bu odaklanır değil, aynı zamanda yaygın hatalardan ve önceki karşılaşır ve lisans çalışması sırasında girişimcilik deneyimi nasıl artırabilir yansıtır.

Bu sayfa Girişimcilik konusunda çok çeşitli yüksek lisans programları sunmaktadır: Uluslararası Proje Geliştirme, Teknoloji ve Girişimcilik usta bir ustadan her şeyi bulabilirsiniz. Girişimcilik gelecekteki derecesi için arama hemen başlayın!

Devamını oku Daha Az

65 Results in Girişimcilik

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Günümüzde organizasyonlarda başarı, hızla değişen çevresel şartlara adapte yeni pazarlar oluşturmak ve yeni stratejiler ve kurşun yaratma yeteneklerine bağlıdır. ... [+]

tanım

Günümüzde organizasyonlarda başarı, hızla değişen çevresel şartlara adapte yeni pazarlar oluşturmak ve yeni stratejiler ve kurşun yaratma yeteneklerine bağlıdır.

Rekabetçi kalmak için, örgütler yenilik ve yenilik farklı tip ve en uygun stratejik yaklaşımları tanımlayan bir modeli içinde yeni ürünler, süreçler ve hizmetler üreterek iş değeri yaratmak gerekir.

Bu eğitim insanların ve değer yaratmak ve yeni fırsatlar aramaya onlara yol gösterecek bir vizyon sahibi, yaratıcı ekipleri gerektirir.

Dersin amacı

Kurumsal Gelişim Yenilik Master hedeflemektedir:

yüksek değerli iş geliştirmeye ve profesyoneller ve girişimciler yönelik kurulan kuruluşlar içinde değer yaratmak için pratik yöntemler aracılığıyla yenilik kültürü ile girişimci liderler olun. pazara katma değer üretmek için fırsatları belirleyin. sürdürülebilir rekabet avantajı oluşturmak için inovasyon kültürünü teşvik edin. düşünce üretimi, yaygınlaştırılması ve şirket üzerindeki etkileri değerlendirilmesinden yenilik sürecini yönetme. ürün geliştirme ve modeli sağlanması öğrenme uygulamalı izin hizmetlerini teknolojiye dayalı. Geliştirmek ve zaten kurulmuş şirket içinde bir teknoloji tabanlı proje kendisi ya başlatmak için becerilerini güçlendirmek. Kurulan kuruluşlarda yenilik fırsatları tanımlamak. Yeni teknoloji tabanlı işletmelerin oluşturmak için fırsatları belirleyin. Hitaben ... [-]
Meksika Morelia
April 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Online
İngilizce Devamını oku
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Sorumlu Yönetim MA - Darbe Girişimcilik ve Yenilik (Sosyal Girişimcilik ve Sosyal Yenilik) Uzmanlık ... [+]

Sorumlu Yönetim MA - Darbe Girişimcilik ve Yenilik Uzmanlık

Steinbeis Üniversitesi Berlin - Enstitü Kurumsal Sorumluluk Yönetimi (ICRM) Mayıs 2010'dan beri Sorumlu Yönetimi (MRM) Yüksek Lisans Programı MA sunuyor. ICRM son zamanlarda yenilikçi projeler ve olumlu bir etki yaratmak girişimler geliştirmek için gerekli bilgi ve becerilerle mevcut ve gelecekteki girişimci donatılması amaçlayan yeni bir çalışma parça, Darbe Girişimcilik ve İnovasyon, başlattı.

Çalışma parça çerçevesinde, iki yeni seminer sunulacak:

Sosyal Girişimcilik Sosyal Yenilik

Çeşitli katılımcıların, alan gezileri, koçluk ve benzeri aracılığıyla kolaylaştırılmış bir proje bazlı ve peer-to-peer öğrenme üzerine güçlü bir vurgu var olacaktır.... [-]

Almanya Berlin
October 2019
Yarı zamanlı
1 - 12 ay
Online ve Kampüs Kombineli
İngilizce Devamını oku
University of San Francisco - School of Management

Global Girişimcilik Yönetimi alanında USF Master ile üç kıtada ilk elden, çok kültürlü iş deneyimi kazanın. ... [+]

Girişimcilik Yüksek Lisans Programları.

Global Girişimcilik Yönetimi alanında USF Master ile üç kıtada ilk elden, çok kültürlü iş deneyimi kazanın .

Küresel Girişimcilik Yönetimi USF Master (MGEM) derece çeşitli akademik disiplinlerden son üniversite mezunları için tasarlanmıştır. Bu derece programı sayesinde, öğrenciler girişimci firmalar içinde iş kararlarının küresel ve kültürlerarası yönlerini inceler ve gözlemler.

Kendinizi, her kentin benzersiz iş kültürünün objektifi ile girişimcilik ve yönetimi incelemek için sizi Barselona, ​​Taipei ve San Francisco'ya götürecek eşsiz bir küresel iş deneyimine dalın.

Küresel Girişim... [-]
İspanya Barcelona Amerika Birleşik Devletleri San Francisco Tayvan Taipei  + 2 Daha fazla
August 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Osijek Faculty of Economics

Lisansüstü Eğitim Girişimci Yönetimi ve Girişimcilik çevre bireysel hayatları ve eserleri sorumluluk fırsatları tanıma ve alma dayalı girişimci proaktif ve yenilikçi düşü ... [+]

Girişimcilik tüm bireylerin hayatta başarılı olmak için gereken hayat boyu öğrenme için sekiz temel yetkinliklerin biridir.

Girişimcilik yeteneği eyleme fikirleri çevirmekBu projeleri, yenilikçilik ve yaratıcılık, ve risk alma (alınan kararların sonuçlarından sorumlu) başarılı yönetimi içerir. Osijek İktisat Fakültesi'nde girişimcilik Tüm eğitim programları tam olarak bu şekilde girişimcilik bak.

Lisansüstü Eğitim Girişimci Yönetimi ve Girişimcilik Girişimci proaktif ve yenilikçi düşünme üzerinde duruluyor çevre, bireysel hayatları ve eserleri sorumluluk fırsatları tanıma ve alma dayalı. Girişimci Yönetimi ve Girişimcilik çalışma programı tamamladıktan sonra, öğrenciler her durumda ve bağlamlarda (küçük ve orta ölçekli şirketler, büyük şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, kamu sektörü, devlete ait şirketlerin değişim ve proaktif eylem kucaklayan, problem çözme için yeterlilikleri kazandırmak ) ve tüm sektörlerde (bankacılık, gıda işleme, tarım, turizm, inşaat, vs.).... [-]

Hırvatistan Osijek
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glion Institute of Higher Education

Bu Master Derecesi, özellikle genç girişimciler, mevcut girişimciler ve bir aile şirketi sahibi profesyoneller için tasarlanmıştır. Kariyer değiştiriciler için de mükemme ... [+]

Girişimcilik Uzmanlığınızı Artırın

Bu Master Derecesi, özellikle genç girişimciler, mevcut girişimciler ve bir aile şirketi sahibi profesyoneller için tasarlanmıştır. Kariyer değiştiriciler için de mükemmel olan bu program, en gelişmiş ve ilgili iş modellerini ve teknolojisini kapsayan girişimcilik bilgilerini, stratejisini ve ruhunu geliştirir.

Bir otel yönetimi becerisi temeline sahip değilseniz, İsviçre'deki Glion kampüsünde dört haftalık bir Ağırlama Daldırma Programını ** tamamlayabilirsiniz.

** Ağırlama Daldırma Programı dört haftadır, isteğe bağlıdır ve ek ücrete tabidir. Master kursları başlamadan önce verilen, Mutfak, restoran, pasta, oenoloji, misafirperverliği ekonomi ve misafirperverliği muhasebe uygulamalı sanat dersleri içermektedir.... [-]

İsviçre Montreux
September 2019
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EU Business School

Giderek artan rekabetçi pazarların şekillendirdiği sürekli değişen bir iş ortamında, girişimci zihniyet, yöneticilerin yaratıcı değişimleri ve büyümeleri getirmesi açısın ... [+]

Giderek artan rekabetçi pazarların şekillendirdiği sürekli değişen bir iş ortamında, girişimci zihniyet, yöneticilerin yaratıcı değişimleri ve büyümeleri getirmesi açısından son derece önemlidir. Bu program, inovasyonun ve yeni girişimin yaratılmasının ana bileşenlerini araştırıyor ve girişimcilik çabalarına ve içinde etkili bir şekilde yetiştirilebileceği koşullara bir bakış açısı sağlıyor. Yaratıcı düşünme ve yürütme becerilerinin gelişimine odaklanarak, iş modellerini değerlendirme ve kavramsallaştırma fırsatı sunarken girişimcilik zorluklarını ve çözümlerini keşfedeceksiniz.

Süre: Üç dönem / bir yıl (60 kredi)... [-]

İspanya Barcelona İsviçre Geneva Montreux Switzerland Online  + 2 Daha fazla
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku
Munich Business School

Master İnovasyon ve Girişimcilik çalışma programı, girişimci bir zihniyet geliştirmenize ve yenilikçi fikirlerinizi pratikte başarılı bir şekilde uygulamak için uygun bec ... [+]

Master İnovasyon ve Girişimcilik çalışma programı, girişimci bir zihniyet geliştirmenize ve yenilikçi fikirlerinizi pratikte başarılı bir şekilde uygulamak için uygun becerilere ve araçlara sahip olmanıza olanak sağlamanın yanı sıra ileri düzeyde iş bilgisi sağlar.

Ek olarak, çalışma programının benzersiz formatı ve bütüncül, disiplinlerarası yaklaşımı, Master İnovasyon ve Girişimciliği gerçekten eşsiz bir deneyim haline getiren yeni ufuklar ve son derece güncel konuları araştırmanızı sağlar.

Bu şekilde, geniş bir kültürel anlayışa ve güçlü bir kişiliğe sahip sorumlu bir girişimciye dönüşürsünüz.

Bir Bakışta Master Yenilik ve Girişimcilik... [-]
Almanya Munich
September 2019
Tam zamanlı
18 - 24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Free University of Bozen - Bolzano

Bu iki yıllık programın amacı, öğrencilere girişimcilik ve ekonomik konular hakkında sağlam bir teorik anlayış sağlamaktır. Bu yaklaşım, iki şirkete nasıl odaklanır: yeni ... [+]

Bizden yeni başlayanlar ve yenilikler konusunda birinci sınıf iş bilgisi edinin. Fikirlerinizi başlangıçlarınıza dönüştürün!

Bu iki yıllık programın amacı, öğrencilere girişimcilik ve ekonomik konular hakkında sağlam bir teorik anlayış sağlamaktır. Bu yaklaşım, iki şirkete nasıl odaklanır: yeni şirketlerin nasıl oluşturulacağı ve bir şirket içinde nasıl yenilik geliştirileceği. Girişimcilik çalışmasını karakterize eden alanlar arasında bir iş planı oluşturmak, bir iş kurmak için gerekli olan insani, ekonomik ve finansal kaynakları analiz etmek ve pazar fırsatlarını nasıl tanıyacağımızı anlamak bulunmaktadır. Yenilik, ürün geliştirme, yönetsel süreçler ve rekabetçi stratejilere uygulanan yeni becerilerin yaratılması ve uygulanması olarak geniş ölçüde anlaşılmaktadır.... [-]

İtalya Bolzano
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institut Francais de la Mode

GİRİŞİMCİ PROGRAMI IFM, moda, lüks, aksesuar, parfüm ve kozmetik, sanayi tat ile ilgili ürünler ya da yenilikçi hizmetler olsun, yaratıcı endüstrilerde üstlenmek isteyen ... [+]

Şu ana kadar:

güçlü bir istek üstlenmekya da zaten girişimci projesi tanımlanmış

Sen istiyorum:

analiz etmek ve her uzmanlık en iyi profesyonellerden projenizin gelişme potansiyeli doğrulamaksizin girişimci yaratıcılığı geliştirmek,Kapsamlı piyasaların işleyişi anlayış ve sağ tüketici analizleri bulma,Dijital ekosistemin tüm araçları anaprofesyonel ağ yoğunlaştırmak

Sen şunlardır:

bir Bac 4 veya daha fazla tutucu.

Feragat önemli mesleki veya girişimci deneyim haklı öğrenciler için verilebilir.

İFM BAŞLANGIÇ programı Bakış | Franck Delpal IFM biz Vimeo.

IFM MÜTEAHHİTLER girişimci yolun başında konumlandırılmış: programı entegre etmek, belirli bir proje olması gerekli değildir. MFI YÜKLEN amacı projesinin gerçekleşmesi kadar kapsamlı desteği ile kurucu fikri yeni kurulan etkileyici yetiştirmek etmektir.... [-]

Fransa Paris
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Harbour Space

Girişimcilik, İnovasyon ve Yönetim programının bu yoğun Usta başlayan ve bir teknoloji iş sürdürülmesi isteyen lisansüstü öğrenciler için tasarlanmıştır. Program girişimc ... [+]

Bu program İNGİLİZCE öğretilir. Harbour.Space akademisyenler programı, start-up hızlandırıcı, girişim oluşturucu ve başarılı yüksek teknoloji girişimcilerin yeni nesil olmaya öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış gerçek dünya deneyimi benzersiz bir karışımıdır.

Girişimcilik, İnovasyon ve Yönetim programı metodolojisi Master hızla başlar ve teknolojiyi hızlandırmak için böyle Roket internet gibi önde gelen teknoloji girişimci ve hızlandırıcıları, örneğin Y Combinator olarak ve şirket inşaatçılar tarafından geliştirilen süreçleri ile Silikon Vadisi'nde öncülük teknoloji girişimciliğin temellerini birleştirmektedir şirketler. Teoride yanında pratik deneyim kazanmak için, öğrenciler bu takımların içinde gerçek dünya başlangıç ​​şirketleri ekipleri ve çalışmaları oluşturur. Öğrenciler her gün kendi beceri ve azim meydan son derece rekabetçi bir ortamda çalışmak için hazırlanmalıdır. Takımlar rehberlere ile uyumlu olacak ve en iyi takımları yatırımcılara fikirlerini pitch seçilecektir.... [-]

İspanya Barcelona
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Karolinska Institutet

Bioentrepreneurship Yüksek Lisans Programı yönetmek ve yaşam bilimleri şirketleri geliştirmek için nasıl merkezi temaları ele kursları ile biyomedikal, ilaç, biyoteknoloj ... [+]

Bioentrepreneurship Yüksek Lisans Programı yönetmek ve yaşam bilimleri şirketleri geliştirmek için nasıl merkezi temaları ele kursları ile biyomedikal, ilaç, biyoteknoloji, sağlık veya tıp kökenli öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır.

Kendinizi gelecekte yaşam bilim sektöründe çalışan hayal mi? Bioentrepreneurship (MBE) Yüksek Lisans Programı'ndan mezunu olarak hayat bilimi alanında proje ve şirketlerin gelişimi ve yönetimi ile çalışmak için sağlam bir temel olacaktır.

Bu program dahilinde bir anahtar kavramı gerçek dünyada bilginin uygulamasıdır. Biz öğrenmek için gerçek durumlarda kullanmak ve öğretim birçok ilham kaynağı olarak bilgi ve hareket paylaşan iş liderleri deneyimlidir. Program öğrencilerin yanı sıra öğretmenler ve programda kullanılan pedagojik yöntemlerin hem arka açısından disiplinler arasıdır.... [-]

İsveç Stockholm
August 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Padova

Geleceğin girişimcilerini ve yöneticilerini açık fikirli bir yaklaşımla eğitmek, küresel bir ortamda çalışmak ve fikirlerin ve uygulamaların çapraz gübrelemesine odaklana ... [+]

Geleceğin girişimcilerini ve yöneticilerini açık fikirli bir yaklaşımla eğitmek, küresel bir ortamda çalışmak ve fikirlerin ve uygulamaların çapraz gübrelemesine odaklanan eğitim deneyimlerinden yararlanmaya yönelik bir eğitim programı.

Öğrenciler, yenilik sınırlarını teknolojik yeniliklerin ötesine, piyasa odaklı inovasyon ve sosyal yeniliği de içerecek şekilde, entegre kurslarla ekonomi ve yönetim dillerini ve çerçevelerini birleştirerek keşfedeceklerdir. Öğrenciler sadece DSEA'da geliştirilen teorik analizlerden ve ileri araştırmalardan faydalanmakla kalmaz aynı zamanda EI'de önerilen idari laboratuvarlardaki süreçleri öğrenirler .

... [-]
İtalya Padua
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Girişimcilik, ekonominin ve toplumun farklı alanlarında kanıtlanabilecek giderek daha popüler bir faaliyet haline geldi. Daha yaygın olarak, girişimcilik davranışları, ri ... [+]

hakkında

Girişimcilik, ekonominin ve toplumun farklı alanlarında kanıtlanabilecek, giderek daha popüler bir faaliyet haline geldi. Daha yaygın olarak, girişimci davranışlar, risk, mülkiyet ve yönetimin yeni pazar veya teknolojik fırsatlardan yararlanmak için birleştirildiği yeni başlangıç ​​girişimleriyle ilişkilidir. Ancak, bu tür faaliyetler kurumsal, sosyal, kamusal, sivil toplum, topluluk ve küçük işletme bağlamlarında rekabet avantajı, teklik ve yenilikçiliği sürdürmek için örgütsel çabaları yansıtacak şekilde de görülebilir. Bu kısmen, yirmi birinci yüzyılın hızlı hareket eden, rekabetçi ve küresel bir ekonomiyle karakterize olmasından kaynaklanmaktadır. Rekabet avantajını sürdürmek, bireylerin, şirketlerin ve ulusların değişimi (sadece yönetmek yerine) öngörebilmelerini ve uyarlamalarını gerektirir.... [-]

Lüksemburg Luxembourg City
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wits Business School

İlgili bilgi ve araştırma becerilerini geliştirerek bir girişimcilik Master ol. Girişimci sermayeden payınızı artırarak kendinizi güçlendirin ve girişimcilik potansiyelin ... [+]

Programa Genel Bakış

Tüm yüksek lisans öğrencilerine açık olan MMENVC, girişimcilik bilgi ve becerileri konusunda sağlam bir temel oluşturur ve yeni girişim yaratma ile ilgili teorik ve pratik uygulamalara vurgu yapar. Girişimciliğin temel kavramlarını öğrenin, stratejik, eleştirel ve analitik düşüncenizi geliştirin ve bir girişimci olarak süregelen başarınızı garantilemek için ilk adımı atın. Girişimcilik Yüksek Lisansı, girişim yaratma ve araştırma kapasitesinin artırılması anlamına gelen daha üst düzey girişimci bilgi ve becerileri yaratmaya ve yaymaya odaklanmıştır. Derecesi, girişimciliğin öğrenme özünde olduğu ve çevresel bir sorun ya da popüler bir yönetim kavramı olmadığı bir şekilde yapılandırılmıştır. Merkezde girişimciliğe sahip bütünsel ve entegre bir müfredat, öğrencilerin genel eğitimlerini tamamlamalarına ve girişimcilik yeteneklerini ve bağlılıklarını geliştirmelerine olanak tanır. Derece, güçlü bir şekilde araştırma odaklı. “İyi bilim iyi bir konuşma” olarak, bu derecenin amacı araştırmayı hem daha derin ve hem de daha geniş bir alanda yapmaktır.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
February 2019
Tam zamanlı
14 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International University of Catalonia

Bu Yüksek Lisans derecesi, ana konunun finansmanına özel önem verilerek, girişimciliği teşvik etmek için gereken bilgi ve tecrübeyi size sağlayacaktır. Mevcut makroekonom ... [+]

Bu Yüksek Lisans derecesi, ana konunun finansmanına özel önem verilerek, girişimciliği teşvik etmek için gereken bilgi ve tecrübeyi size sağlayacaktır. Mevcut makroekonomik bağlamda mevcut kredi eksikliği göz önüne alındığında, risk sermayesi endüstrileri ve özel sermaye şirketleri giderek şirketler için kendi başına bir fonlama alternatifi haline geliyor.

Barselona, ​​hem özel sermayede hem de yeni şirketlerin gelişimini destekleyen ve finanse eden kurumsal finans alanında uzmanlaşmış çok sayıda kuruluşa sahip olduğu için öne çıkıyor.

Bazı çevrelerde şimdi Barselona, ​​Silikon Vadisi'nin Amerika Birleşik Devletleri'nde bir defada sunulduğu gibi sunuluyor.... [-]

İspanya Barcelona
October 2019
Tam zamanlı
10 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku