Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık UK Online Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Hukuk Çalışmaları UK Online Birleşik Krallık 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

İnsanları doğruya yönlendirmek için hukuk ve yönetmelikler sistemi oluşturulmuştur. Bu yönetmeliklerin içeriği eğitimden, restoran işletmelerine ve uluslar arası politikaya kadar birçok alanı kapsamaktadır.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Program içinde Hukuk Çalışmaları UK Online Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Hukuk Çalışmaları, UK Online

Middlesex University London

Tabii psikoloji birinci derece olmadan ama suç ve ceza adaleti psikolojik bakış açıları belirli bir ilgi ile özel ilgi çekicidir. ... [+]

Neden çalışma Msc Kriminoloji Middlesex Üniversitesi'nde Adli Psikoloji ile?

Middlesex bu yüksek lisans okuyan öğrenciler saha gezileri ve uzman konuk konuşmacılar yararlanacaktır. ceza mahkemelerine Gözlemsel ziyaretler psiko-yasal mahkeme salonu karar verme, bir bilgi ve bir yetişkin cezaevine ziyaret tutuklu nüfus ve cezaevlerinde faaliyet gösteren psiko-sosyal müdahale programlarının bir anlayış inşa yardımcı olur. Modül öğretim suçlu yönetimi, çeteler, polislik, tutuklu bakımı ve refahı, ve adli psikoloji alanlarında çalışan uzmanlar tarafından teslim uzman konuk dersler içermektedir.

MSc öğrenciler lisansüstü kriminologlar New York'ta John Jay College'da da Atina, Barselona, ​​Ghent, Hamburg, Rotterdam dahil Avrupa'da üniversitelerde okuyan ve Kritik Kriminoloji Ortak Çalışmalar Programı katılmak için teşvik edilir.... [-]

Birleşik Krallık London UK Online
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku