$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Kuzey Amerika'da Küçük İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2023

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak. İşletme sahipleri veya kendi işine sahip olmak isteyenler küçük bir işletme yönetim programına kayıt olma… Devamını oku

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

İşletme sahipleri veya kendi işine sahip olmak isteyenler küçük bir işletme yönetim programına kayıt olmak isteyebilir. Bu çalışma alanı, dünya çapında çeşitli yerlerde başarılı bir iş yürütmek için gerekli olan tüm faaliyetleri planlayıp koordine etmeyi araştırmaktadır.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

Daha Az
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University of Ottawa Telfer School of Management
Ottawa, Kanada

Telfer Master of Science in Management programı, büyük soruların devrimci gücünden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Telfer Master of Science in Management programı, büyük soruların devrimci gücünden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. -
MSc
Ingilizce
Kampüs
 
The Pennsylvania State University Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies
Malvern, Amerika Birleşik Devletleri

İşletme Yüksek Lisans derecemiz, sizi herhangi bir işyeri problemini çözmeye hazır, güçlü, etik bir lider olmaya hazırlar.

İşletme Yüksek Lisans derecemiz, sizi herhangi bir işyeri problemini çözmeye hazır, güçlü, etik bir lider olmaya hazırlar. -
Yüksek Lisans
Ingilizce
Kampüs