Kanada'da Yüksek Lisans Dereceleri

Kanada'da En iyi 75 Yüksek Lisans Programları İncele 2019

Yüksek lisans

Canada has one of the highest living standards in the world and is consistently ranked in the top 10 on the UN’s Human Development Index. Being a member of both the Commonwealth and the Francophonie, a grouping of French-speaking countries, Canada offers a rich cultural heritage and many ties to its European founders. In addition to providing outstanding educational opportunities in both English and French, Canada is one of the most desirable places to live in the world. Canada boasts beautiful landscapes, low crime rates, clean cities, excellent health care and a tech savvy population. Despite its small population, Canada has some of the finest institutions of higher education in the world and master’s degrees from Canada are widely recognized for their high quality.

Canadians realize the importance of a good education, and this is why public education in Canada is funded by federal, provincial and local governments. Canada has one of the highest enrollment rates in the world for students who have graduated from secondary school continuing on to post-secondary education, that is, university-level education. There are plenty of Masters degrees in Canada to choose from for students from all over the world, creating a diverse educational environment.

Although Canada has several types of higher education institutes, only universities offer masters degree programs. Hundreds of master’s programs are available, from the arts to engineering to MBAs. General requirements for students applying for a masters degree program include a bachelor’s degree from an accredited university, reference letters, a written application regarding the student’s interest in the degree program, and a standardized test such as the Graduate Record Examination (GRE) or the Graduate Management Admissions Test (GMAT). International students who are not native English speakers may also need to take the TOEFL.

Tuition is very low for Canadian citizens. For international students, tuition varies widely depending upon the school and program, from a low of around $2,000 per year up to about $35,000 per year at the high end. Schools in the smaller provinces (e.g., Newfoundland) are generally less expensive than schools in the larger provinces (e.g., British Columbia). Individual institutions award scholarships to international students who have demonstrated high academic achievement; interested students should apply directly to the specific institution and Masters Program they want to attend.

The length of a masters degree in Canada depends upon the university, the academic discipline, and whether the student attends full time or part time. Programs range from one to two years and usually include a mixture of coursework and research. Some programs require a full thesis, while others require a project or even an internship.

Canada loves international students, as demonstrated by the more than 200,000 of them studying there! In addition to providing a bi-lingual, multi-cultural environment with great winter sports, Canadian schools provide excellent value for all students, with relatively low tuition rates and high quality schools – four universities in the 2012 Shanghai World University Rankings top 100 and five MBA schools in the 2012 Financial Times Rankings top 100. Graduates of programs will find many opportunities to work in Canada whether or not they are Canadian residents. Major Canadian industries include banking, petroleum, forestry, fishing, agriculture and aerospace.

Canadian universities offer masters degrees in just about everything you can imagine.

Take the next step toward your future education by browsing the different masters degrees below. Once you’ve found a program that’s right for you, contact the specific university if you have additional questions.

Devamını oku

İlahiyat Ustası (Th.M)

Vancouver School of Theology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 10 dönem January 2019 Kanada Vancouver + 1 daha

Teoloji Yüksek Lisans derecesi, teolojik çalışmanın genel bağlamı içinde bir alan ya da disiplini gelişmiş bir anlayış ve seçilen alan ya da disipline uygun araştırma yöntemleri ve kaynakların geliştirilmesi ile öğrenciye sağlamak için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir. [+]

Programa Genel Bakış

Teoloji Yüksek Lisans derecesi, teolojik çalışmanın genel bağlamı içinde bir alan ya da disiplini gelişmiş bir anlayış ve seçilen alan ya da disipline uygun araştırma yöntemleri ve kaynakların geliştirilmesi ile öğrenciye sağlamak için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir.

Program doktora düzeyinde daha yüksek lisans eğitimi için bir öğrenci hazırlamak için hizmet verebilir, bazı öğretim biçimleri için hazırlık, bakanlık pratiğinin bilimsel olarak geliştirilmesi veya kişisel ilgi için bir teolojik çalışma alanında disiplinli odak. İki çalışma akışı mevcut:

Bir seçenek, bilimsel bir teze yazılmasını gerektirir; Bu, doktora çalışmalarına hazırlananlar için genel olarak önerilen bir seçenektir.Diğer seçenek olan Genel Araştırma Seçeneği, ek ders ve önemli bir proje gerektirir. Program, tezin yazıldığı çalışma alanında uzmanlık gerektirir, ancak ders seçiminde çeşitliliğe izin verir. Bir öğrencinin ilgi alanlarının ve Okul kaynaklarının çakıştığı herhangi bir alanda sunulur.Programın Süresi... [-]

Maliye Yönetimi Yüksek Lisans (MMF)

McGill University, Desautels Faculty of Management
Kampüs Tam zamanlı 12 ay July 2019 Kanada Montreal

McGill Masters Management of Finance (MMF) derecesi, finans alanında ön deneyime sahip on iki aylık bir uzmanlık programıdır. MMF programı, öğrencileri, finansal kavramları ve nicel yöntemleri gerçek dünyadaki iş uygulamaları ile bütünleştiren kapsamlı bir müfredatla finans alanında bir kariyer hazırlar. [+]

McGill Masters Management of Finance (MMF) derecesi, finans alanında ön deneyime sahip on iki aylık bir uzmanlık programıdır. MMF programı, öğrencileri, finansal kavramları ve nicel yöntemleri gerçek dünyadaki iş uygulamaları ile bütünleştiren kapsamlı bir müfredatla finans alanında bir kariyer hazırlar.

MMF, yeni mezunlar için bir Bilim, Mühendislik, Ekonomi, Sanat veya Ticaret derecesi ve finans sektöründe veya bir işletmenin finans fonksiyonunda çalışmayı amaçlayan kanıtlanmış nicel becerileri ile tasarlanmıştır. Bir sonraki grup 2018 Yazında başlıyor.

Gerçek hayatta iş deneyimi kazanın

Program boyunca Finans Yönetimi Yüksek Lisans öğrencileri, bağımsız bir yönetim kurulu ile lisanslı ve düzenlenmiş bir yatırım yönetim şirketi olan Desautels Capital Management Inc.'de analist olarak çalışmaktadır.... [-]


Küresel Yönetim Ustası

Royal Roads University
Kampüs Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 19 ay May 2019 Kanada Victoria + 2 daha

Master of Global Management derecesi, Kanada'da iş başarmak için güçlü uluslararası yönetim becerileri ve yetkinlikler sağlayarak, sınırları aşarak yönetmek ve kültürler arasında köprü kurmak için gerekli yetenekleri geliştirmenize ve göstermenize olanak tanıyan, lisansüstü düzeyde bir uluslararası işletme yönetimi eğitimi sunar. ya da dünya çapında. [+]

Kanada'da Yüksek Lisans Programları 2019.

genel bakış

Günümüz ekonomisinde uluslararası iş, profesyonellerin pratik deneyime ve akademik farkındalığa dayalı bir perspektife sahip olmasını gerektirir - karmaşık bir küresel pazarda, insanları ve projeleri yönetmek ve yönlendirmek için işe hazır becerilerin ideal kombinasyonu.

Küresel Yönetim Yüksek Lisans, küresel işyerinde hassasiyet ve çeviklik ile gerçekleştirmek isteyen çalışan profesyoneller için özel olarak tasarlanmış 42 kredi, uluslararası işletme yönetimi derecesidir. Programa başvurmak için en az 2 yıl, tam zamanlı, ilgili iş tecrübesi gerekmektedir. Kanada'da ve dünyanın her yerinden profesyonellerle bağlantı kurarken uygulamalı bilgi alacağınız pratik bir program sunuyoruz. Bu programın mezunları tamamen yetenekli, iş-hazır menajerler ve küresel bir zihniyet, kültürel farkındalık ve muhasebe ve hukuk gibi disiplinlerin endüstri ve pazarlar arasında nasıl değiştiğine dair bir anlayışa sahip liderlerdir.... [-]


Proje Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi

Université Du Québec En Outaouais UQO
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 ay September 2019 Kanada Gatineau + 1 daha

Bu yüksek lisans derecesi, çeşitli doğa ve boyutlardaki projeleri ustaca yönetmek isteyen kişiler için geliştirilmiştir. Bu programdan kaynaklanan yöneticiler, belirli bağlamlara uyarlanmış projeleri tasarlayabilecek ve önceden belirlenmiş kısıtlamaları dikkate alarak yönetebileceklerdir. [+]

Bu yüksek lisans derecesi, çeşitli doğa ve boyutlardaki projeleri ustaca yönetmek isteyen kişiler için geliştirilmiştir.

Bu programdan kaynaklanan yöneticiler, belirli bağlamlara uyarlanmış projeleri tasarlayabilecek ve önceden belirlenmiş kısıtlamaları dikkate alarak yönetebileceklerdir.

Böylece, bu projelerin fizibilitesini inceledikten sonra, bunları başarmak için en uygun stratejiyi uygulayabileceklerdir. Uygulamalarına dahil ettikleri planlama araçları sayesinde, bu yöneticiler hem finansal hem de organizasyonel hedeflere ulaşılabileceğinden emin olacaklar. İnsan kaynakları yönetiminde yetkin, projelerinin başarısını sağlayabilecek insanlarla nasıl bir araya geleceğini de bileceklerdir.... [-]


Yönetim Yüksek Lisans M.Mgt

Trent University
Kampüs Tam zamanlı 16 ay Kanada Oshawa

Bu yeni profesyonel ustalar programı, muhasebe ve kurumsal finans ve pazarlamadan stratejik yönetime kadar geniş bir iş ve yönetim disiplinleri yelpazesiyle iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacaktır. Bugünün işverenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen, Kanada'da veya yurtdışında yönetimde liderlik pozisyonlarına almaya hazır olacaksınız. [+]

genel bakışGünümüzün değişen ortamında iş ve organizasyonların karşılaştığı daha büyük sosyal sorunları anlayın.

Bu yeni profesyonel ustalar programı, muhasebe ve kurumsal finans ve pazarlamadan stratejik yönetime kadar geniş bir iş ve yönetim disiplinleri yelpazesiyle iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacaktır. Bugünün işverenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen, Kanada'da veya yurtdışında yönetimde liderlik pozisyonlarına almaya hazır olacaksınız.

Bu tam zamanlı, 16 aylık, kursa dayalı program, özellikle Trent University Durham Greater Toronto Trent University İşletme Fakültesi tarafından, özellikle iş hayatına yeni başlayanlardan mezun olan öğrenciler için sunulmaktadır. Programa üniversite mezuniyetinden hemen sonra veya beş yıla kadar mezuniyet sonrası iş tecrübesi ile başlayın. Program dört dönem boyunca sunulacak ve bir yaz çalışması entegre öğrenme fırsatı içerecektir.... [-]


Eğitim Yüksek Lisans

Nipissing University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl September 2019 Kanada Toronto + 1 daha

Eğitim (MEd) programı Master gibi derslik, okul ve diğer öğrenme kuruluşlar olarak öğrenme ortamları için eğitim liderleri hazırlamak için tasarlanmıştır. [+]

Yüksek Lisans Eğitim

Eğitim (MEd) programı Master gibi derslik, okul ve diğer öğrenme kuruluşlar olarak öğrenme ortamları için eğitim liderleri hazırlamak için tasarlanmıştır. Program eğitim, sağlık ve diğer profesyoneller için idealdir.

Program tam zamanlı ve esnek tam zamanlı (Flex-time) olarak sunulmaktadır. Flex-time seçeneği çalışan profesyoneller araştırma alanları ile ilgili alanlarda devam istihdam yapan izin vermek için tasarlanmıştır. derslerin çoğunluğu çevrimiçi, ancak öğrenciler de (ağırlıklı olarak şimdi North Bay, Bracebridge ve Brantford üç Nipissing Üniversitesi kampüslerinde sunulan) yerinde kurslara kayıt olabilirsiniz sunulmaktadır. Tam zamanlı MEd Programı iki yıllık bir programdır. Flex-time seçeneği öğrenciler 3-4 yıl içinde tamamlanması olabilir.... [-]


İlahiyat Ustası

Canadian Southern Baptist Seminary & College
Kampüs Tam zamanlı 92 saatleri September 2019 Kanada Cochrane

İlahiyat Ustası (MDiv), papazları ve diğer Hıristiyan bakanları çağırmalarının gerektirdiği bilgi, beceri ve tutumlarla donatmak için tasarlanmış 92 kredilik bir profesyonel yüksek lisans derecesidir. Kuzey Amerika'daki din adamları tarafından elde edilen standart teolojik derecedir. [+]

İlahiyat Ustası (MDiv), papazları ve diğer Hıristiyan bakanları çağırmalarının gerektirdiği bilgi, beceri ve tutumlarla donatmak için tasarlanmış 92 kredilik bir profesyonel yüksek lisans derecesidir. Kuzey Amerika'daki din adamları tarafından elde edilen standart teolojik derecedir.

Bu derece, Hıristiyan bakanlığı ile ilgili tüm kutsal, teolojik, tarihsel ve pratik disiplinlerin tüm önemli alanlarını araştırmaktadır. Çeşitli konuları ele alan seçmeli dersler çekirdek müfredatı tamamlar ve öğrencileri bakanlık uzmanlığı için donatır.

Gereksinimler

1. Bu derece için ön koşul, bir akredite kolej veya üniversiteden BA derecesi veya eşdeğeridir.... [-]


Dijital medya usta

The Centre for Digital Media - The CDM
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Kanada Vancouver

Dijital Medya Master uluslararası kabul görmüş profesyonel bir programdır ve değerli kazanmak gerçek projelerde öğrencileri yürütmektedir [+]

Dijital Medya Master uluslararası kabul görmüş profesyonel bir programdır ve piyasaya doğrudan liderlik, eğitim ve bağlantıları değerli deneyim kazanmak gerçek projelerde öğrencileri yürütmektedir.

Dijital ortam, dünya çapında bir çok talep gören bir piyasadır. British Columbia yalnız 16.000'den fazla kişiye istihdam ve yıllık geliri 2.3 milyar $ oluşturmak (bunların% 60'ı Vancouver yoğunlaşmıştır), dijital medya ve eğlence ile ilgili teknoloji 600 şirket bulunmaktadır. Program üreticileri, yaratıcıları, tasarımcılar, yöneticiler ve girişimciler olarak sanayide MDM üst düzey kariyer için profesyoneller hazırlar. dünyanın herhangi bir başka şehir daha Vancouver kişi başına daha fazla video oyunu geliştiricisi vardır.... [-]


Güzel sanatlar ustası

University of Lethbridge
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Kanada Lethbridge

Güzel Sanatlar Yüksek Lisans Programı (MFA) programı, öğrencilere Sanat, Yeni Medya ve Tiyatro alanlarında lisansüstü eğitim alma şansı sunar. [+]

hakkında

Güzel Sanatlar Yüksek Lisans Programı (MFA) programı, öğrencilere Sanat, Yeni Medya ve Tiyatro alanlarında lisansüstü eğitim alma şansı sunar.

Calgary, Amerika Birleşik Devletleri sınırı ve Kanada Kayalıkları'na kısa bir sürüş mesafesinde bulunan Lethbridge, çeşitli çayırlar, tepeler ve geniş bir doğal nehir vadisi alanına sahip büyüyen bir şehirdir. Lethbridge, çok sayıda sanat kollektörüne ve University of Lethbridge Sanat Galerisi, Casa, Trianon Galerisi, Parlor University of Lethbridge ve ulusal olarak beğenilen Güney Alberta Sanat Galerisi gibi bir dizi çağdaş sanat galerisine ev sahipliği yapmaktadır. Güçlü bir şehir merkezi merkezi sunan University of Lethbridge Penny Binası University of Lethbridge dahil olmak üzere, yüksek lisans öğrencileri için çeşitli sergiler mevcuttur. Drama Bölümü'nün faaliyetleri olağanüstü tiyatro tesisleri, mağazalar ve stüdyoları tarafından desteklenmektedir. Güzel Sanatlar Fakültesi, sağlam bir sezonluk yapımlar sezonu, öğrenci tarafından yönetilen stüdyo yapımları sezonu ve çok sayıda başka tiyatro etkinliği üretmektedir.... [-]


Yeşil Biyo Ürünlerdeki Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl January 2020 Kanada Vancouver

Yeşil Biyo-Ürünlerde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı (MEL), yeşil biyo-ekonomide yenilikçiliği geliştirmek ve ilerletmek isteyen mühendisler ve çevre bilimi mezunları için profesyonel bir derecedir. [+]

Program güncellemesi: Yeşil Biyo-Ürünlerdeki MEL Eylül 2019 alımı için başvuruları kabul etmeyecektir.

Başvurular 2 Ocak 2019'da 2020 başvuruya açık olacaktır. Başvurmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Yeşil Biyo-Ürünlerde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı (MEL) , yeşil biyo-ekonomide yenilikçiliği geliştirmek ve ilerletmek isteyen mühendisler ve çevre bilimi mezunları için profesyonel bir derecedir. Bu melez yüksek lisans programı, lisansüstü mühendislik derslerini UBC Sauder School of Business kursları ile birleştirerek kariyerinizi yeni yönlere taşıyabileceğiniz beceri ve güveni sağlar.

İlaç, gıda ambalajı, giyim ve inşaat malzemeleri, ayrıca en son teknolojiye sahip karbon nano lifleri ve biyoyakıtları içeren uygulamalarda yağ bazlı ürünleri ve yakıtları değiştirmek için yeşil alternatifler için artan bir talep var. Önde gelen kuruluşlar, bu yenilenebilir malzemelerdeki doğal fırsatları en üst düzeye çıkarmak ve daha yeşil bir geleceğe geçişi desteklemek için teknik bilgiye sahip profesyoneller aramaktadır. Ayrıca, çok disiplinli takımlara liderlik etmek ve değişimi yönlendirmek için iş görüşüne ve kişilerarası becerilere sahip bireyler arıyorlar.... [-]


Uluslararası işbirliği, finans ve kalkınma master

Unitelma Sapienza
Online Tam zamanlı 1 yıl Açık Kayıt Kanada Canada Online

Usta hem gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin geri kalmış bölgelerde yanı sıra gelişmekte olan ülkelerde kalkınma ve büyüme ile ilgili konular üzerinde duruluyor. Ayrıca planlama uygulamaları ve proje yönetimi bazı bilgi sunar, ve içinde kamu ve özel politikalarının yönetimine önemli bir katkı yapmak için gerekli bilgi ve eleştirel bir anlayış elde etmelerini sağlayan, uluslararası işbirliği ve ekonomik kalkınma geniş bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır uluslararası işbirliği çerçevesi. [+]

Amacı

Usta hem gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin geri kalmış bölgelerde yanı sıra gelişmekte olan ülkelerde kalkınma ve büyüme ile ilgili konular üzerinde duruluyor. Ayrıca planlama uygulamaları ve proje yönetimi bazı bilgi sunar, ve içinde kamu ve özel politikalarının yönetimine önemli bir katkı yapmak için gerekli bilgi ve eleştirel bir anlayış elde etmelerini sağlayan, uluslararası işbirliği ve ekonomik kalkınma geniş bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır uluslararası işbirliği çerçevesi. Bu nedenle, Usta mezunları Uluslararası kurumlar, Kamu Yönetimi, sivil toplum örgütleri, özel şirketler de dahil olmak üzere kuruluşların çeşitli içinde, sürekli kendi eğitim ve deneyime sahip, farklı sektörlerde uluslararası işbirliği ve kalkınma projeleri yönetmek için hazırlanacaktır.... [-]


Yönetim ustası: lojistik ve tedarik zinciri yönetimi

University of Windsor, Graduate
Kampüs Tam zamanlı 16 ay September 2019 Kanada Windsor

Yönetimi Yüksek Lisans ile eğitime yatırım - Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi, kariyeriniz boyunca bir kurum olarak hizmet verecek kapsamlı iş bilgi sağlayacaktır. Bu program, uluslararası iş dünyasında profesyonel ve lider olmak için yardımcı olacaktır. [+]

Program Detayları

Yönetimi Yüksek Lisans ile eğitime yatırım - Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi, kariyeriniz boyunca bir kurum olarak hizmet verecek kapsamlı iş bilgi sağlayacaktır. Bu program, uluslararası iş dünyasında profesyonel ve lider olmak için yardımcı olacaktır. Yönetim ders bazlı Master - Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Lojistik sektörü içinde bir lider konumunda Kanada'da veya yurtdışında için hazırlayacak.

Çalışma ve 16 ay boyunca Kanada'da yaşayacak. Bu program 4 akademik dönem boyunca tamamlanan 12 reçete dersler içerir.

Akademik çalışmalarının yanı sıra, öğrenciler de Yönetim İstihdam Yüksek Lisans Programı katılmak. Odette Kariyer ve Yerleştirme Hizmetleri ve Yürütme ve Mesleki Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa kolaylaştırdı programı, Kariyer Portföy geliştirilmesine yönelik öğrencilere rehberlik ve mezun olduktan sonra iş elde etmek için gerekli becerileri oluşturur.... [-]


Uluslararası yönetim cems master (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Kanada London

CEMS MIM öğrencileri seçilmiş bir grup açık bir yüksek lisans, ön lisans deneyim 28 önde gelen kurumlarından birinde bir yüksek lisans programına kayıtlı olan [+]

Uluslararası Yönetim CEMS MIM Master

CEMS birlikte Uluslararası Yönetim (MIM) CEMS Master sunuyoruz işletme okulları, çok uluslu şirketlerin ve STK'ların stratejik ittifak olduğunu. Program ve kurumsal ilişkiler her üye okul içinde özel bir ekip tarafından yönetilen ile CEMS idari ofis, Paris'e yakın YÖK kampüsünde yer almaktadır. Sen Yönetim Pusula arama motoru Master "CEMS" anahtar kelimeler kullanarak ya da aşağıdaki CEMS ortakları listesinde tıklayarak tüm CEMS üyesi üniversiteler bulacaksınız.

CEMS MIM dilli öğrencilere açık bir ön deneyim lisans derecesi CEMS üyesi okullarından birinde Yönetimi programı Master adlı kayıtlı olduğunu. Öğrenciler bir dönem için evlerine üniversitede öğrenim ve sonra farklı bir CEMS üyesi okulda ikinci bir dönem geçirmek. Bazı öğrenciler bile iki farklı okul ("tri-ulusal iz") olarak, yurtdışında dönem almak için tercih edebilir. Tabii diğer önemli bileşenleri şunlardır: Çekirdek Strateji ve Kültürlerarası Yönetimi kursları, seçmeli ders, beceri seminerleri, iş projesi ve zorunlu bir uluslararası staj.... [-]


Çevrimiçi Dijital Pazarlama Müdürü Online Master (ISEFAC)

IONISx
Online Yarı zamanlı 18 ay September 2019 Kanada Mauritius Online

Tüm dijital medyanın yaratıcı, üretken ve stratejik yönlerine hakim, eksiksiz bir pazarlama ve iletişim yöneticisi ol. [+]

Tüm dijital medyanın yaratıcı, üretken ve stratejik yönlerine hakim, eksiksiz bir pazarlama ve iletişim yöneticisi ol.

BU MASTER PAZARLAMA ISEFAC ONLINE NEDİR?

Ticari, pazarlama, iletişim veya BT geçmişiniz var mı? Pazarlama ve dijital iletişimin tüm yönleriyle ustalaşın ve şirketin gelişimi için gerekli olan stratejik varlık haline gelir. Dijital stratejinin kontrolünü ele alın ve sorumluluk kazanın.

Bu diploma kursu iş becerilerinin pratik uygulamalarına odaklanır ve dijital pazarlamanın evrimine dair sentetik bir vizyon edinmenizi ve profesyonel pazardaki en çok aranan pozisyonlara erişmenizi sağlar.

TRADLAR

Dijital işletmeler için yüksek talep gören bir ağ geçidi:... [-]


Uluslararası İşletme Yönetimi Master (IMBA)

Westford University College
Online Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt Kanada Canada Online + 2 daha

Bu ders öğrencinin, Birleşik Krallık'taki Cambridge International Qualifications (İngiltere Uluslararası Cambridge Yeterlilikler) ve UCAM (İspanya, UCAM) tarafından verilen Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Diplomasına sahip, çift sertifika almaya hak kazanacak şekilde yapılandırılmıştır. [+]

Kanada'da Yüksek Lisans Programları 2019. UCAM, İspanya tarafından verilen Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

Neden UCAM?

Process UCAM, programlarını Bologna Süreci'nin ardından Avrupa Eğitim Sistemine uyarlayan ilk üniversiteler arasındaydı. Aslında, UCAM'ın Kalite Departmanı şu anda Paraguay Devletine kendi eğitim sisteminde bir kalite güvence organı kurma konusunda yardım etmektedir.

C UCAM, dünya çapında UC Berkeley, Stanford, NTU, NUS veya Università degli Studi di Bologna gibi birçok önde gelen kolej ve üniversitelerden oluşan yaklaşık 200 tanınmış uluslararası stratejik ortağa sahiptir. Bu ortaklarla UCAM, öğrenci, personel ve profesör değişim programlarını, ortak dereceleri ve diğer akademik işbirliği türlerini kurdu.... [-]