Kanada'da Yüksek Lisans Dereceleri

Kanada'da En iyi 74 Yüksek Lisans Programları İncele 2018/2019

Yüksek lisans

Canada has one of the highest living standards in the world and is consistently ranked in the top 10 on the UN’s Human Development Index. Being a member of both the Commonwealth and the Francophonie, a grouping of French-speaking countries, Canada offers a rich cultural heritage and many ties to its European founders. In addition to providing outstanding educational opportunities in both English and French, Canada is one of the most desirable places to live in the world. Canada boasts beautiful landscapes, low crime rates, clean cities, excellent health care and a tech savvy population. Despite its small population, Canada has some of the finest institutions of higher education in the world and master’s degrees from Canada are widely recognized for their high quality.

Canadians realize the importance of a good education, and this is why public education in Canada is funded by federal, provincial and local governments. Canada has one of the highest enrollment rates in the world for students who have graduated from secondary school continuing on to post-secondary education, that is, university-level education. There are plenty of Masters degrees in Canada to choose from for students from all over the world, creating a diverse educational environment.

Although Canada has several types of higher education institutes, only universities offer masters degree programs. Hundreds of master’s programs are available, from the arts to engineering to MBAs. General requirements for students applying for a masters degree program include a bachelor’s degree from an accredited university, reference letters, a written application regarding the student’s interest in the degree program, and a standardized test such as the Graduate Record Examination (GRE) or the Graduate Management Admissions Test (GMAT). International students who are not native English speakers may also need to take the TOEFL.

Tuition is very low for Canadian citizens. For international students, tuition varies widely depending upon the school and program, from a low of around $2,000 per year up to about $35,000 per year at the high end. Schools in the smaller provinces (e.g., Newfoundland) are generally less expensive than schools in the larger provinces (e.g., British Columbia). Individual institutions award scholarships to international students who have demonstrated high academic achievement; interested students should apply directly to the specific institution and Masters Program they want to attend.

The length of a masters degree in Canada depends upon the university, the academic discipline, and whether the student attends full time or part time. Programs range from one to two years and usually include a mixture of coursework and research. Some programs require a full thesis, while others require a project or even an internship.

Canada loves international students, as demonstrated by the more than 200,000 of them studying there! In addition to providing a bi-lingual, multi-cultural environment with great winter sports, Canadian schools provide excellent value for all students, with relatively low tuition rates and high quality schools – four universities in the 2012 Shanghai World University Rankings top 100 and five MBA schools in the 2012 Financial Times Rankings top 100. Graduates of programs will find many opportunities to work in Canada whether or not they are Canadian residents. Major Canadian industries include banking, petroleum, forestry, fishing, agriculture and aerospace.

Canadian universities offer masters degrees in just about everything you can imagine.

Take the next step toward your future education by browsing the different masters degrees below. Once you’ve found a program that’s right for you, contact the specific university if you have additional questions.

Devamını oku

İlahiyat Ustası (Th.M)

Vancouver School of Theology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 10 dönem January 2019 Kanada Vancouver + 1 daha

Teoloji Yüksek Lisans derecesi, teolojik çalışmanın genel bağlamı içinde bir alan ya da disiplini gelişmiş bir anlayış ve seçilen alan ya da disipline uygun araştırma yöntemleri ve kaynakların geliştirilmesi ile öğrenciye sağlamak için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir. [+]

Programa Genel Bakış

Teoloji Yüksek Lisans derecesi, teolojik çalışmanın genel bağlamı içinde bir alan ya da disiplini gelişmiş bir anlayış ve seçilen alan ya da disipline uygun araştırma yöntemleri ve kaynakların geliştirilmesi ile öğrenciye sağlamak için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir.

Program doktora düzeyinde daha yüksek lisans eğitimi için bir öğrenci hazırlamak için hizmet verebilir, bazı öğretim biçimleri için hazırlık, bakanlık pratiğinin bilimsel olarak geliştirilmesi veya kişisel ilgi için bir teolojik çalışma alanında disiplinli odak. İki çalışma akışı mevcut:

Bir seçenek, bilimsel bir teze yazılmasını gerektirir; Bu, doktora çalışmalarına hazırlananlar için genel olarak önerilen bir seçenektir.Diğer seçenek olan Genel Araştırma Seçeneği, ek ders ve önemli bir proje gerektirir. Program, tezin yazıldığı çalışma alanında uzmanlık gerektirir, ancak ders seçiminde çeşitliliğe izin verir. Bir öğrencinin ilgi alanlarının ve Okul kaynaklarının çakıştığı herhangi bir alanda sunulur.Programın Süresi... [-]

Uluslararası iş geliştirme usta

Centennial College
Kampüs Tam zamanlı 14 - 18 ay September 2018 Kanada Toronto

Uluslararası İş Geliştirme (Maib) Master önde gelen üç uluslararası kurumlar tarafından sunulan gerçek bir global eğitim programı ise; Milano-Bicocca (Milan, İtalya), Centennial College (Toronto, Kanada) ve İttifak Üniversitesi (Bangalore, Hindistan) Üniversitesi. [+]

Uluslararası İş Geliştirme Master (Maib) Üç lider uluslararası kurumlar tarafından sunulan gerçek bir global eğitim programı ise; Milano-Bicocca (Milan, İtalya), Centennial College (Toronto, Kanada) ve İttifak Üniversitesi (Bangalore, Hindistan) Üniversitesi. 15 ay içinde dünya seyahat ve küresel iş uzmanlığı, iş tecrübesi ve kimlik kazanmak:

Birinci seviye Avrupa Yüksek Lisans Derecesi ile Milano-Bicocca Üniversitesi Centennial College adlı Ontario College Yüksek Lisans Belgesi Toronto'da öğrenim görürken Fırsat part-time çalışmak Kanadalı Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni Fırsat Kanada, İtalya veya Hindistan'daki önde gelen şirketlerle staj dönemi ... [-]

Maliye Yönetimi Yüksek Lisans (MMF)

McGill University, Faculty of Management
Kampüs Tam zamanlı 12 ay July 2019 Kanada Montreal

McGill Masters Management of Finance (MMF) derecesi, finans alanında ön deneyime sahip on iki aylık bir uzmanlık programıdır. MMF programı, öğrencileri, finansal kavramları ve nicel yöntemleri gerçek dünyadaki iş uygulamaları ile bütünleştiren kapsamlı bir müfredatla finans alanında bir kariyer hazırlar. [+]

McGill Masters Management of Finance (MMF) derecesi, finans alanında ön deneyime sahip on iki aylık bir uzmanlık programıdır. MMF programı, öğrencileri, finansal kavramları ve nicel yöntemleri gerçek dünyadaki iş uygulamaları ile bütünleştiren kapsamlı bir müfredatla finans alanında bir kariyer hazırlar.

MMF, yeni mezunlar için bir Bilim, Mühendislik, Ekonomi, Sanat veya Ticaret derecesi ve finans sektöründe veya bir işletmenin finans fonksiyonunda çalışmayı amaçlayan kanıtlanmış nicel becerileri ile tasarlanmıştır. Bir sonraki grup 2018 Yazında başlıyor.

Gerçek hayatta iş deneyimi kazanın

Program boyunca Finans Yönetimi Yüksek Lisans öğrencileri, bağımsız bir yönetim kurulu ile lisanslı ve düzenlenmiş bir yatırım yönetim şirketi olan Desautels Capital Management Inc.'de analist olarak çalışmaktadır.... [-]


Küresel Yönetim Ustası

Royal Roads University
Kampüs Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı 12 - 19 ay January 2019 Kanada Victoria + 1 daha

Master of Global Management (MGM) derecesi, sınırların ötesine geçmek ve kültürler arasında köprü kurmak için gerekli yetenekleri geliştirmenize ve sergilemenize olanak tanıyan, işinizde başarılı olmak için güçlü uluslararası yönetim becerileri ve yetkinlikler sağlamanıza olanak tanıyan, lisansüstü düzeydeki bir uluslararası işletme yönetimi eğitimi sunar. Kanada’da ya da dünya çapında. [+]

genel bakış

Günümüz ekonomisindeki uluslararası iş, profesyonellerin pratik deneyim ve akademik farkındalığa dayalı bir perspektife sahip olmalarını gerektirir - küresel pazarın karmaşık ve farklı kültürünü yönetmek ve yönetmek için gerekli olan işe hazır becerilerin ideal birleşimi.

MGM, küresel iş ortamında hassasiyet ve çeviklikle çalışmak isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlanmış uluslararası bir işletme yönetimi derecesidir. Dünyanın dört bir yanından profesyonellerle bağlantı kurarken uygulamalı bilgi alacağınız pratik bir program sunuyoruz. Bu programın mezunları, küresel bir bakış açısı ve kültürel farkındalık ve muhasebe ve hukuk gibi disiplinlerin küresel pazarlarda değişme biçimleri hakkında bir anlayışa sahip tamamen yetenekli, işe hazır yöneticiler ve liderlerdir.... [-]


Orman Ekosistemlerinin Sürdürülebilir Yönetiminde Ustalar

Université Du Québec En Outaouais UQO
Kampüs Tam zamanlı 30 ay September 2019 Kanada Saint-Jérôme

Orman ekosistem yönetiminde uzmanlaşmış çalışanlar, sürdürülebilir orman gelişiminin uygulanmasına katkıda bulunmak için çeşitli sorunların tanımına, yönetimine ve çözümüne katılırlar. [+]

Orman ekosistem yönetiminde uzmanlaşmış çalışanlar, sürdürülebilir orman gelişiminin uygulanmasına katkıda bulunmak için çeşitli sorunların tanımına, yönetimine ve çözümüne katılırlar.

İlkeleri ve yönetim uygulamalarını çoklu kullanıcıların ihtiyaçlarını, ilgi gruplarının taleplerini, arazi kullanım amaçlarını ve orman ekosistemlerinin korunmasını göz önünde bulundurarak sürdürülebilir ekosistem yönetimi ve orman planlaması sağlarlar. .

Bu bakış açısıyla, bu çok disiplinli yüksek lisans derecesi, orman ekosistemlerinin sürdürülebilir yönetiminde uzmanlaşmış profesyoneller olmak isteyen adayları hedeflemektedir. Ekolojik, ekonomik ve sosyolojik boyutları bütünleştiren aktif öğretim yöntemleri ile öğrenciler karmaşık problemleri tanımlama, yönetme ve çözme becerilerini geliştireceklerdir.... [-]


Dijital medya usta

The Centre for Digital Media - The CDM
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Kanada Vancouver

Dijital Medya Master uluslararası kabul görmüş profesyonel bir programdır ve değerli kazanmak gerçek projelerde öğrencileri yürütmektedir [+]

Dijital Medya Master uluslararası kabul görmüş profesyonel bir programdır ve piyasaya doğrudan liderlik, eğitim ve bağlantıları değerli deneyim kazanmak gerçek projelerde öğrencileri yürütmektedir.

Dijital ortam, dünya çapında bir çok talep gören bir piyasadır. British Columbia yalnız 16.000'den fazla kişiye istihdam ve yıllık geliri 2.3 milyar $ oluşturmak (bunların% 60'ı Vancouver yoğunlaşmıştır), dijital medya ve eğlence ile ilgili teknoloji 600 şirket bulunmaktadır. Program üreticileri, yaratıcıları, tasarımcılar, yöneticiler ve girişimciler olarak sanayide MDM üst düzey kariyer için profesyoneller hazırlar. dünyanın herhangi bir başka şehir daha Vancouver kişi başına daha fazla video oyunu geliştiricisi vardır.... [-]


Yönetim Yüksek Lisans M.Mgt

Trent University
Kampüs Tam zamanlı 16 ay September 2018 Kanada Oshawa

Bu yeni profesyonel ustalar programı, muhasebe ve kurumsal finans ve pazarlamadan stratejik yönetime kadar geniş bir iş ve yönetim disiplinleri yelpazesiyle iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacaktır. Bugünün işverenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen, Kanada'da veya yurtdışında yönetimde liderlik pozisyonlarına almaya hazır olacaksınız. [+]

genel bakışGünümüzün değişen ortamında iş ve organizasyonların karşılaştığı daha büyük sosyal sorunları anlayın.

Bu yeni profesyonel ustalar programı, muhasebe ve kurumsal finans ve pazarlamadan stratejik yönetime kadar geniş bir iş ve yönetim disiplinleri yelpazesiyle iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacaktır. Bugünün işverenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen, Kanada'da veya yurtdışında yönetimde liderlik pozisyonlarına almaya hazır olacaksınız.

Bu tam zamanlı, 16 aylık, kursa dayalı program, özellikle Trent University Durham Greater Toronto Trent University İşletme Fakültesi tarafından, özellikle iş hayatına yeni başlayanlardan mezun olan öğrenciler için sunulmaktadır. Programa üniversite mezuniyetinden hemen sonra veya beş yıla kadar mezuniyet sonrası iş tecrübesi ile başlayın. Program dört dönem boyunca sunulacak ve bir yaz çalışması entegre öğrenme fırsatı içerecektir.... [-]


Eğitim Yüksek Lisans

Nipissing University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl September 2018 Kanada Toronto + 1 daha

Eğitim (MEd) programı Master gibi derslik, okul ve diğer öğrenme kuruluşlar olarak öğrenme ortamları için eğitim liderleri hazırlamak için tasarlanmıştır. [+]

Yüksek Lisans Eğitim

Eğitim (MEd) programı Master gibi derslik, okul ve diğer öğrenme kuruluşlar olarak öğrenme ortamları için eğitim liderleri hazırlamak için tasarlanmıştır. Program eğitim, sağlık ve diğer profesyoneller için idealdir.

Program tam zamanlı ve esnek tam zamanlı (Flex-time) olarak sunulmaktadır. Flex-time seçeneği çalışan profesyoneller araştırma alanları ile ilgili alanlarda devam istihdam yapan izin vermek için tasarlanmıştır. derslerin çoğunluğu çevrimiçi, ancak öğrenciler de (ağırlıklı olarak şimdi North Bay, Bracebridge ve Brantford üç Nipissing Üniversitesi kampüslerinde sunulan) yerinde kurslara kayıt olabilirsiniz sunulmaktadır. Tam zamanlı MEd Programı iki yıllık bir programdır. Flex-time seçeneği öğrenciler 3-4 yıl içinde tamamlanması olabilir.... [-]


Malzeme mühendisliğinde uygulanan bilim masterı

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Kanada Vancouver

Bölümdeki malzeme araştırmaları, öncelikle ulaşım sektöründeki yeni materyaller ve tıbbi uygulamalar için biyomalzemeler için yeni proseslerin ve proses modellerinin geliştirilmesini vurgular ve hafif malzemeler, daha temiz ve daha yeşil metalurjik işlemler, mühendislik materyalleri gibi mühendislik malzemelerinden oluşan toplumsal büyüklüklerin proses çözümlerini sağlamayı amaçlar. yaralı vücut parçalarını değiştirin veya onarın. Bölüm, Endüstriyel Araştırma Sandalyeleri vasıtasıyla sanayi ile güçlü bir etkileşimi teşvik eder. Endüstriyel odaklı araştırma, mikroyapı mekanizmalarının ve ortaya çıkan özelliklerin anlaşılmasını sağlamak için temel çalışmalarla birleştirilir. [+]

Bölümdeki malzeme araştırmaları, öncelikle ulaşım sektöründeki yeni materyaller ve tıbbi uygulamalar için biyomalzemeler için yeni proseslerin ve proses modellerinin geliştirilmesini vurgular ve hafif malzemeler, daha temiz ve daha yeşil metalurjik işlemler, mühendislik materyalleri gibi mühendislik malzemelerinden oluşan toplumsal büyüklüklerin proses çözümlerini sağlamayı amaçlar. yaralı vücut parçalarını değiştirin veya onarın. Bölüm, Endüstriyel Araştırma Sandalyeleri vasıtasıyla sanayi ile güçlü bir etkileşimi teşvik eder. Endüstriyel odaklı araştırma, mikroyapı mekanizmalarının ve ortaya çıkan özelliklerin anlaşılmasını sağlamak için temel çalışmalarla birleştirilir.... [-]


Uluslararası yönetim cems master (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Kanada London

CEMS MIM öğrencileri seçilmiş bir grup açık bir yüksek lisans, ön lisans deneyim 28 önde gelen kurumlarından birinde bir yüksek lisans programına kayıtlı olan [+]

Uluslararası Yönetim CEMS MIM Master

CEMS birlikte Uluslararası Yönetim (MIM) CEMS Master sunuyoruz işletme okulları, çok uluslu şirketlerin ve STK'ların stratejik ittifak olduğunu. Program ve kurumsal ilişkiler her üye okul içinde özel bir ekip tarafından yönetilen ile CEMS idari ofis, Paris'e yakın YÖK kampüsünde yer almaktadır. Sen Yönetim Pusula arama motoru Master "CEMS" anahtar kelimeler kullanarak ya da aşağıdaki CEMS ortakları listesinde tıklayarak tüm CEMS üyesi üniversiteler bulacaksınız.

CEMS MIM dilli öğrencilere açık bir ön deneyim lisans derecesi CEMS üyesi okullarından birinde Yönetimi programı Master adlı kayıtlı olduğunu. Öğrenciler bir dönem için evlerine üniversitede öğrenim ve sonra farklı bir CEMS üyesi okulda ikinci bir dönem geçirmek. Bazı öğrenciler bile iki farklı okul ("tri-ulusal iz") olarak, yurtdışında dönem almak için tercih edebilir. Tabii diğer önemli bileşenleri şunlardır: Çekirdek Strateji ve Kültürlerarası Yönetimi kursları, seçmeli ders, beceri seminerleri, iş projesi ve zorunlu bir uluslararası staj.... [-]


Yüksek Lisans of Engineering: Industrial

University of Windsor, Graduate
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 5 dönem September 2018 Kanada Windsor + 1 daha

[+]

İngilizce Dil Geliştirme Programı (Elip) başarılı bir şekilde tamamlanması gibi öğrenciler için Bölümüne kabul kazanmak için bir araç olarak kabul edilecektir.

Yukarıda belirtilen akademik gereksinimleri karşılamayan öğrenciler, akademik geçmişlerine bağlı olarak bir geçiş, şartlı tahliye veya nitelikli programa kabul için kabul edilebilirler.

Toplam 8 dersin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından MEng Derecesi verilebilir (MEng'in bir araştırma unsuru / tez / fakülte müdürü ile çalışması yoktur). Bu 8 dersin ...

[-]

Uluslararası işbirliği, finans ve kalkınma master

Unitelma Sapienza
Online Tam zamanlı 1 yıl Açık Kayıt Kanada Canada Online

Usta hem gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin geri kalmış bölgelerde yanı sıra gelişmekte olan ülkelerde kalkınma ve büyüme ile ilgili konular üzerinde duruluyor. Ayrıca planlama uygulamaları ve proje yönetimi bazı bilgi sunar, ve içinde kamu ve özel politikalarının yönetimine önemli bir katkı yapmak için gerekli bilgi ve eleştirel bir anlayış elde etmelerini sağlayan, uluslararası işbirliği ve ekonomik kalkınma geniş bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır uluslararası işbirliği çerçevesi. [+]

Amacı

Usta hem gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin geri kalmış bölgelerde yanı sıra gelişmekte olan ülkelerde kalkınma ve büyüme ile ilgili konular üzerinde duruluyor. Ayrıca planlama uygulamaları ve proje yönetimi bazı bilgi sunar, ve içinde kamu ve özel politikalarının yönetimine önemli bir katkı yapmak için gerekli bilgi ve eleştirel bir anlayış elde etmelerini sağlayan, uluslararası işbirliği ve ekonomik kalkınma geniş bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır uluslararası işbirliği çerçevesi. Bu nedenle, Usta mezunları Uluslararası kurumlar, Kamu Yönetimi, sivil toplum örgütleri, özel şirketler de dahil olmak üzere kuruluşların çeşitli içinde, sürekli kendi eğitim ve deneyime sahip, farklı sektörlerde uluslararası işbirliği ve kalkınma projeleri yönetmek için hazırlanacaktır.... [-]


Çevrimiçi Dijital Pazarlama Müdürü Online Master (ISEFAC)

IONISx
Online Yarı zamanlı 18 ay September 2018 Kanada Mauritius Online

Tüm dijital medyanın yaratıcı, üretken ve stratejik yönlerine hakim, eksiksiz bir pazarlama ve iletişim yöneticisi ol. [+]

Tüm dijital medyanın yaratıcı, üretken ve stratejik yönlerine hakim, eksiksiz bir pazarlama ve iletişim yöneticisi ol.

BU MASTER PAZARLAMA ISEFAC ONLINE NEDİR?

Ticari, pazarlama, iletişim veya BT geçmişiniz var mı? Pazarlama ve dijital iletişimin tüm yönleriyle ustalaşın ve şirketin gelişimi için gerekli olan stratejik varlık haline gelir. Dijital stratejinin kontrolünü ele alın ve sorumluluk kazanın.

Bu diploma kursu iş becerilerinin pratik uygulamalarına odaklanır ve dijital pazarlamanın evrimine dair sentetik bir vizyon edinmenizi ve profesyonel pazardaki en çok aranan pozisyonlara erişmenizi sağlar.

TRADLAR

Dijital işletmeler için yüksek talep gören bir ağ geçidi:... [-]


Eğitim Yüksek Lisansı

University of Lethbridge
Kampüs 2 yıl September 2018 Kanada Lethbridge

MEd (Genel) ve MEd (Eğitimsel Liderlik) programları, eğitimin karşı karşıya olduğu kritik zorlukların araştırılmasını kolaylaştırmak ve insanların okullarda nasıl öğrettiğini, öğreneceğini ve yönlendirdiğini şekillendirmek için tasarlanmıştır. Eğitim, insanlığın her yönüyle, entelektüelden estetiğe, fiziksel olandan, birbiriyle anlamlı bir topluluk hissi yaratmaya kadar merkezidir. Eğitim Fakültesi'nde, bu gerçeğin bir adım ötesine geçiyoruz. Yaptığımız şeylerin büyük bir kısmı, çocukları nasıl eğiteceğimizi ve geliştirdiğimizi, sadece çocukların iyiliği için değil, aynı zamanda kültürümüzün geleceği için de merkezi bir inançtır. [+]

hakkında

30 yılı aşkın bir süredir, Yüksek Lisans programı mezunları mesleki uygulamalarını geliştirmiş, kariyerlerinde ilerleme sağlamış ve topluluklarını şekillendirmiştir.

MEd (Genel) ve MEd (Eğitimsel Liderlik) programları, eğitimin karşı karşıya olduğu kritik zorlukların araştırılmasını kolaylaştırmak ve insanların okullarda nasıl öğrettiğini, öğreneceğini ve yönlendirdiğini şekillendirmek için tasarlanmıştır. Eğitim, insanlığın her yönüyle, entelektüelden estetiğe, fiziksel olandan, birbiriyle anlamlı bir topluluk hissi yaratmaya kadar merkezidir. Eğitim Fakültesi'nde, bu gerçeğin bir adım ötesine geçiyoruz. Yaptığımız şeylerin büyük bir kısmı, çocukları nasıl eğiteceğimizi ve geliştirdiğimizi, sadece çocukların iyiliği için değil, aynı zamanda kültürümüzün geleceği için de merkezi bir inançtır.... [-]


Yüksek Lisans of International Business Management (IMBA)

Westford University College
Online Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt Kanada Canada Online + 2 daha

Bu ders öğrencinin çifte sertifika alacak şekilde yapılandırılmıştır, Cambridge Uluslararası Yeterlilik, İngiltere ve Guglielmo Marconi Üniversitesi, İtalya tarafından verilen Uluslararası İşletme Master tarafından verilen Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans İleri Diploma. Bu MBA Yükseköğretim Akreditasyon Eğitim, İtalya ve Konsey Bakanlığı (CHEA) tarafından akredite edilmiştir, Amerika Birleşik Devletleri, dolayısıyla MBA ayrıca ENIC NARIC Onaylı Üniversiteler altında gelir Avrupa ve us.The Üniversitesi'nden çift akreditasyon vardır ve dünya çapında tanınır. [+]

Guglielmo Marconi Üniversitesi, İtalya tarafından ödüllendirildi Uluslararası İşletme, Master.

Guglielmo Marconi yenilikçi öğrenme yöntemlerinin kullanımı ve küresel bir bakış açısı özel bir vurgu ile disiplinler arası bilgi, beceri ve yeterliliklerin geliştirilmesi dayalı bir yaklaşım teşvik dünya standartlarında bir üniversite. Bizim farklı toplum halen lisans ve lisansüstü programlara kayıtlı civarında 16000 öğrenci, 300 öğretim üyesi ve 200'den fazla uzman yapılmış bir akademik danışmanlık ekibinin toplam numarası vardır. <

[-]