MASTERSTUDIES

Moncton Kanada Top Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Moncton Kanada'da Lisansüstü Eğitimler İncele 2021

Arama Sonucu Filter

örgütsel yönetim ustası

Crandall University
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Kampüs

Örgütsel Yönetimi (M.Org.M) Master o çalışma hakkında daha fazla durulacak MBA alternatif olarak Yetişkin Profesyonel Çalışmalar Bölümü tarafından sunulan ve işletme teknik yö ...

Devamını oku

Eğitim Yüksek Lisans

Crandall University
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Kampüs

Eğitim Crandall Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisi ihtiyaçlarına cevap yeteneklerini geliştirmek isteyen eğitimciler için tasarlanmış bir derecesidir.

Devamını oku