MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Kentsel Gelişim Fransa'da 2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

kentsel gelişim bir program analiz etmelerini ve plan şehir alanları ve mahalleleri hazırlar. Programlar kentsel çevre ve iklim değişikliği, kentsel arazi yönetim, kentsel strateji ve planlama ve yönetme ve kentsel altyapının finansmanı odaklanabilir.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Kentsel Gelişim Fransa'da

3 Sonuçlar Kentsel Gelişim, Fransa Filter

Nesnelerin İnterneti ve Akıllı Şehirlerin Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans Derecesi

ESME SUDRIA
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Akıllı Şehirler ve Kentsel IoT programı, mühendisleri IoT altyapılarında (lisanslı ve lisanssız bağlantı), ağ oluşturma, siber güvenlik ve veri biliminin yanı sıra IoT ve veri ...

Devamını oku

Akıllı Şehirler ve Kentsel Politika Ustası

École Polytechnique
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
04 Ara 2020
Ingilizce
Kampüs

Akıllı Kentler ve Kentsel Politika Lisansüstü Programı, yeni ve dönüşen metropol alanlarının ve rekabetçi ortamlarının derinlemesine anlaşılmasını sağlar.

Devamını oku

Kentsel sistemlerin enerji geçiş Lisans spécialisé® yöneticisi

University of Technology Troyes - UTT
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Fransızca
Kampüs

Kentsel Sistemlerin Enerji Geçiş bu Usta Spécialisé® Müdürü sırasında, standartlar ve düzenlemeler hakkında bilgi kazanacaklardır öğrenci, kararlar planlamacıları ve enerji te ...

Devamını oku