MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar içinde Kentsel Gelişim Kanada'da 2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Kentsel gelişme, kentsel tasarımın rolü ile ilgili, ekonomik, sosyal ve çevresel yönleri ifade eder. Çalışmanın ortak kullanım alanları planlama ve kentsel gelişim, tarih ve kentsel gelişim teorisi ve kentsel peyzaj ve miras vardır.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derecesi içinde Kentsel Gelişim Kanada'da

2 Sonuçlar Kentsel Gelişim, Kanada Filter

Kentsel Sistemlerde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;24 aylar
Ingilizce
Kampüs

Kentsel Sistemlerde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı (MEL), karmaşık altyapı zorluklarını ele almak isteyen sistemler düşünenler için profesyonel bir derecedir. ...

Devamını oku

Bölgesel ve Bölgesel Kalkınmada Master

UQAR
MA
11 Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
14 Eyl 2020
Fransızca
Kampüs

Bölgesel ve Bölgesel Kalkınma'da yüksek lisans, bölgesel ve bölgesel konuların, sorunların, bağlamların, zorlukların ve kalkınma potansiyellerinin analizine odaklanır. ...

Devamını oku