MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Kentsel Tasarım Kanada'da 2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Kentsel tasarım şehirler, kasabalar ve toplulukların fiziksel makyaj planlama içeren bir multidisipliner bir uygulamadır. Öğrenciler diğerleri arasında şehir planlama, mimari tasarım ve peyzaj tasarımı, disiplinler yönlerini öğrenme fırsatı var.

Eğer pratik bilgi ve becerileri verirken olumlu hayatınızı etkileyecek herhangi bir yüksek öğretim sisteminin düşünüyorsanız, o zaman Kanada 'ın eğitim sistemi ne ihtiyaç vardır. Eğitim için Kanada'ya seyahat bu yüksek öğrenim kurumlarında öğretim yaratıcılık ve yenilik takdir yapacaktır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Kentsel Tasarım Kanada'da

2 Sonuçlar Kentsel Tasarım, Kanada Filter

Kentsel Sistemlerde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;24 aylar
Ingilizce
Kampüs

Kentsel Sistemlerde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı (MEL), karmaşık altyapı zorluklarını ele almak isteyen sistemler düşünenler için profesyonel bir derecedir. ...

Devamını oku

Kentsel Tasarım Ustası

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
11 aylar
Ingilizce
Kampüs

Kentsel Tasarım Yüksek Lisans programı, bölgesel ölçekte mahalle bloğuna kadar tüm ölçeklerde kentsel tasarıma odaklanan bir yıllık müfredatta sunulmaktadır.

Devamını oku