MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Kentsel Tasarım Slovenya'da 2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Kentsel tasarım, modern şehir ve kasabalarda şekillendirme ile ilgili çok sayıda disiplinin bir araya çalışma ve uygulama alanıdır. Öğrenci tipik öğrenmek kentsel tasarım ortak unsurları peyzaj tasarımı, gelişim ekonomi ve otoyol mühendisliği bulunmaktadır.

Slovenya, Slovenya resmi Cumhuriyeti, ana Avrupa kültür ve ticaret yollarının kavşak noktasında Orta Avrupa'da bir ulus devlettir. Slovenya ziyaret etmek için nispeten güvenli bir ülkedir. , Müzik ve Güzel Sanatlar Tiyatro ve Film: Ljubljana Üniversite üç sanat akademileri sunan, ülkenin en eski ve en büyük eğitim kurumudur.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Kentsel Tasarım Slovenya'da

1 Sonuçlar Kentsel Tasarım, Slovenya Filter

Akıllı Şehirler Yönetimi Yüksek Lisans Programı

DOBA Business School
Yüksek Lisans
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Sırpça
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Kentler ve topluluklar, modern zamanların önemli zorluklarının başlıca buluşma yerleri olup anlamak ve sürdürülebilir kalkınmayı ve yaşam kalitesini yükseltmek için vatandaşla ...

Devamını oku