MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Kentsel ve Bölgesel Planlama 2020 Güney Amerika'da

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Kentsel ve bölgesel planlama, kişinin zevkine bağlı olarak birçok uzmanlığın bulunduğu bir tasarım ve geliştirm alanıdır. Daha popüler alt bölümlerden bazıları topluluk ve ekonomik kalkınma ile arazi kullanımından ulaşıma kadar uzanmaktadır.  

Kuzey Amerika ve kuzeybatı Karayip Denizi yalan, Güney Amerika Bu Atlantik Okyanusu ile Pasifik Okyanusu ile batısında ve kuzey ve doğusunda sınırlanmıştır. Ve olmayan iki egemen alanlar - - Fransız Guyanası, Fransa bir denizaşırı toprağı ve Falkland Adaları Bu on iki egemen devlet Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Ekvador, Guyana, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay ve Venezuela bulunuyor , bir İngiliz Denizaşırı Bölgesi. Buna ek olarak, Trinidad ve Tobago ve Hollanda theABC adaları da Güney Amerika bir parçası olarak kabul edilebilir.

Yüksek Lisans Derece Yarı zamanlı içinde Kentsel ve Bölgesel Planlama Güney Amerika'da

1 Sonuçlar Kentsel ve Bölgesel Planlama, Güney Amerika Filter

Kentsel ve Bölgesel Planlama Yüksek Lisans Derecesi

Pontificia Universidad Javeriana
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Yarı zamanlı
<
4 dönem
Spanish (Colombia)
Kampüs

Şehir ve Bölge Planlama Yüksek Lisans derecesi, 1975 yılında Disiplinlerarası Çalışmalar Fakültesinde kurulan bir lisansüstü programdır. Halen, Şehir ve Bölge Planlama, Kolomb ...

Devamını oku