Kozmetoloji Yüksek Lisans Dereceleri

Kozmetoloji 3 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Kozmetoloji

Bir yüksek lisans beceri ya da bilgi yüksek derecede sonuçlanan uygulama belirli bir alanda bir lisans derecesidir. master derecesine sahip, genellikle eğitimin bu seviyede eşlik yönetim ve araştırma becerileri de dahil olmak üzere, kendi alanında size uzmanlık bir coveted seviyede vererek, size profesyonel bir kenar verir.

Kozmetik alanında yüksek lisans nedir? Kozmetik insanların görünümünü iyileştirmek yardımcı olan bir alandır; Bu gövde veya cilt üzerinde kullanılan teknikler ile elde edilebilir. Kozmetoloji güzellik bakımları, kozmetik ve saç ve tırnak bakımı hakkında bilgi. Usta kozmetik uzmanları anatomi, fizyoloji ve iş yönetimi dersleri toplanan bilgiler de dahil olmak üzere düzenli Kozmetoloji, daha ilave eğitim ve deneyime sahip. Master kozmetikçi eğitim programı genellikle devlet lisans sınavına hazırlar.lisans düzeyinde, öğrenciler genellikle alanında bazı iş deneyimine sahip olacak ve kozmetoloji içinde yeni ürünler ve teknikler hakkında öğrenme eğitim devam etmelidir.

Kozmetoloji iş büyüme artış bekleniyor, otel ve kaplıcalar en iyi pozisyonlar için listenin en üstündeki koymak olabilir bu alanda eğitim gelişmiş olan. Fırsatlar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır bakteriyoloji ve iş ve kim ek beceri sahibi olanlar için daha geniş olacaktır.

yüksek lisans düzeyinde eğitim için ekstra kurs ve lisans genellikle beş sınıfların dönem ve iş deneyimi bir yıl gerektirir. Okullar farklı fiyatlandırma ve ücretler var, bu yüzden en iyi gibi kurumlara uygulamaları göndermeden önce biraz araştırma yapmak istediğinizden emin olun.

Mezunlar, saç kesimi, saç boyama, saç bakımı, ağda, makyaj, cilt bakımı ve manikür doğrultma, sallama kimyasal yetkin hale.Berberler ve kozmetik uzmanları modelleme ve oyunculuk gibi bir görünüm bilinçli sektörlerde serbest meslek, kira alan bir salon ya da iş olabilir. Tiyatro makyaj sanatçıları ve estetisyen de diploma sahiplerinin mevcut pozisyonları bulunmaktadır.

kozmetoloji size heyecan verici bir kariyer gibi geliyor ise, en çok ilgi hangi uygulama alanları göz önünde bulundurun. kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arama yapın.

Devamını oku

Güzellik Endüstrisi Yönetimi (Milan) Usta - İtalyan Yolu

Il Sole 24 ORE Business School
Kampüs Tam zamanlı 11 ay October 2018 İtalya Milan

Bir ana öğretim pratik ve operatif yaklaşım ve büyük sanayi markaları yönetici ve başarılı girişimciler yanı sıra turlar ve açık oturumlar prestijli referansları varlığı ile ayırt edilir. konular ele arasında, belirli bir odak noktası, sosyal medya pazarlama, dijital ve yeni araçlar, yeni perakende kanalları, e-ticaret, adanmış olacaktır. [+]

teknik ve yönetsel becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır yenilikçi bir program büyüyen ve özel beceriler ihtiyacını büyüyen, güzellik ve sağlıklı yaşam, bir sektörde bu sığdırmak için.

Master dersleri, Tamamen İtalyan dilindePratik ve operasyonel kesim dersler ve büyük sanayi markalar yöneticiler ve başarılı girişimciler yanı sıra turlar ve açık oturumların prestijli ifadelerine varlığı ile ayırt Are.

konular ele arasında, belirli bir odak noktası, sosyal medya pazarlama, dijital ve yeni araçlar, yeni perakende kanalları, e-ticaret, adanmış olacaktır. Geniş alan müşteri deneyimi ve 3.0 süreçleri yeni tüketici satın alma adanmış ve sanayi stratejilerinin uluslararasılaşması için yapılacaktır.... [-]


Kozmetik Ve Parfüm Pazarlama Ustası

Fashion Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri New York

Profesyonel Çalışmalar, Kozmetik ve Parfüm Pazarlama ve Yönetimi Yüksek Lisans, kendi türünün tek programdır. yenilikçi liderlik bir düşünce, program gelişmiş sağlar [+]

Kozmetik ve Parfüm Pazarlama Yüksek Lisans

Profesyonel Çalışmalar, Kozmetik ve Parfüm Pazarlama ve Yönetimi Yüksek Lisans, kendi türünün tek programdır. yenilikçi liderlik bir düşünce, program yöneticileri gelişmekte olan yaratıcı ve analitik iş becerileri hem de teşvik için gelişmiş eğitim verilmektedir. Öğrenciler birden fazla yurtdışı pazarlarda saha çalışmaları yoluyla küresel bir perspektif elde ederiz. akademik ve deneyimsel öğrenme ve Executive Mentor programı sayesinde, müfredat zevk ve tüketiciyi ilham ürünleri ile global kurumsal vatandaşı olan markalar çobanlık amacıyla empatik liderlerin gelişimini kolaylaştırır. 10. yılını: Bu iki yıllık bir program sadece büyük bir dönüm noktasına ulaştı. 200 başarılı mezunları ile program nedeniyle güçlü bir yönetim potansiyeli işverenleri tarafından tavsiye edilen kozmetik, kokuları ve güzellik ile ilgili alanlarda çalışan kişiler için tasarlanmıştır. capstone projesi (son tezi) sanayi ve sınıf arasındaki ortaklık yansıtır. Takım halinde çalışma, mezun öğrenciler fakülte tarafından belirlenen stratejik konuya yenilikçi, derinlemesine, disiplinler arası bir yaklaşım geliştirmek. Onlar bir endüstri destekli olay fakülte ve endüstri uzmanlarından oluşan bir panel için kendi sonuçlarını sunmak. Buna ek olarak, öğrenciler, Parfüm Vakfı olarak sanayi kuruluşları için araştırma sunmak gibi Macy ve yöneticileri L'Oreal ve Johnson & Johnson gibi şirketlerinde olduğu gibi perakendeciler.... [-]


Güzellik Danışmanlığı

Uptodate Fashion Academy
Kampüs Tam zamanlı 6 ay April 2018 İtalya Milan

Tabii, moda, kozmetik ve tüm alan (termal banyo, güzellik çiftliği, fitness merkezi, vb.) Refahı ile ilgili sahne, geniş bir bakış sağlayacaktır. [+]

Güzellik Danışmanlık

&nbsp

İtalyanca ve İngilizce dersleri verdi.

&nbsp

Tabii, moda, kozmetik ve tüm alan (termal banyo, güzellik çiftliği, fitness merkezi, vb.) Refahı ile ilgili sahne, geniş bir bakış sağlayacaktır.

Yerde güzellik ve moda dünyası arasındaki sinerji bir gerçeklik artık.

Güzellik ve pazarı iyi bakmak her zaman daha fazla ve daha uzmanlaşmış rakamlar sürekli büyüme ve deneyimler.

&nbsp

&nbsp

Ders Programı

o Moda Uzmanı Make-Up - Moda Makyaj Temel - Avans Moda-Makyaj - Moda Makyaj Trend Portföy

o Küresel Resmi ve Yaşam Koçluğu - Moda Resim Danışmanlık Personal Shopper - Moda - Bussines Görüntü ve Görgü Kuralları ... [-]