close

Filtreler

Sonuçları Göster

Afrika'da Kurumsal Yönetim Yüksek Lisans Programları İncele 2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir. kurumsal yönetim programına kayıt yaptıran öğrencilere kar hedeflerine ulaşmada bir paydaş kurulu desteklerken kurums… Devamını oku

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

kurumsal yönetim programına kayıt yaptıran öğrencilere kar hedeflerine ulaşmada bir paydaş kurulu desteklerken kurumsal organizasyon kurmak ve genişletmek için gerekli işbirliği ve yönetim becerilerini öğretebilir. Öğrenciler genellikle önemli kredi, çevresel ve sosyal sorunlarla karşı karşıya öğrenirler.

Afrika'da birçok program çoğu öğrenci eski güzel günlerde aşina daha çok sıradışı kültürel ve fiziksel ortamda yer almaktadır. Bu yaşam koşullarına uyum Know gel eğlenceli bir parçası ve orada yaşayan bir sorundur. Sorun, zihinsel duygusal ve fiziksel.

Afrika'da Kurumsal Yönetim Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2021

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Université Francophone du Congo
Goma, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

İYİ YÖNETİM VE Anlaşmazlık Çözümü Pasifik Usta

İYİ YÖNETİM VE Anlaşmazlık Çözümü Pasifik Usta -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Fransızca
Eyl 2021
Kampüs