MASTERSTUDIES

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları içinde Lüks Yönetimi Barselona İspanya 2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Lüks Yönetimi Yüksek lisans öğrencileri lüks endüstrisinin özellikleri ve hangi alanlarda yansı olan öğretmek niyetiyle bir uzman derecesidir. Öğrenciler uluslararası iş kültürlerde yetkili olacak ve lüks marka yönetimi girişimci anlayış olacaktır.

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

İspanya en büyük 2. kenti olan, Barselona eyaletinin başkentidir. Bu 4 milyon nüfusu vardır. Bu yıl binlerce turist barındıran bir canlı bir şehir. Bu diğerleri arasında Barcelona üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programı içinde Lüks Yönetimi Barselona İspanya'da

3 Sonuçlar Lüks Yönetimi, Barselona, Uzaktan Eğitim Filter

Moda ve Lüks Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans

MIA Digital University
Yüksek Lisans
07 Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12 aylar
06 Oca 2021
Ingilizce
e-Öğrenme

Moda ve lüks endüstrisi, sürekli genişleyen bir sektördür. Sektörün yılda% 7 ile% 9 arasında büyüyeceği tahmin edilmektedir. Özellikle İspanya, İngiltere ile birlikte lüks alı ...

Devamını oku

Moda ve Lüks İşletme Yönetiminde Çevrimiçi Usta

GBSB Global Business School - Online programs
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
9&nbsp;-&nbsp;12 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Moda ve Lüks İşletme Yönetiminde Çevrimiçi Usta, işletme, yönetim ve moda ve lüks mal endüstrisi ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Moda ve Lüks İşletme Yönetiminde ...

Devamını oku

Lüks / VIP Yönetimi Ustası

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Turizm endüstrisindeki Lüks / VIP Yönetimi Yüksek Lisans derecesi, lüks hizmet sektörüne akademik direkler ve profesyonel pratik deneyim karışımı ile girmek için gerekli bilgi ...

Devamını oku