$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Lüks Yönetimi İsviçre'de 2022

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  Lüks Yönetim bir Yüksek Lisans gerçek dışı gelebilir ama halen mevcut. Lüks Yönetimi Yüksek Lisans lüks sektöründe ç… Devamını oku

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Lüks Yönetim bir Yüksek Lisans gerçek dışı gelebilir ama halen mevcut. Lüks Yönetimi Yüksek Lisans lüks sektöründe çalışmaları ile kol olacaktır. Şarap, yemek, otel, kozmetik, parfüm, ve diğer lüks işletmeler başarılı olmak için nasıl halatlar öğrenin.

İsviçre (Almanca: Schweiz, Fransızca: Suisse, İtalyanca: Schweiz, Reto Romanca:. Svizra İsviçre Cenevre'de IHEID Lozan'da EPFL, Lozan Üniversitesi ve St Gallen Üniversitesi, Zürih ETH gibi dünyanın ünlü yükseköğretimdeki bazı vardır. Unutmayın, o t ya, Fransızca, Almanca veya İtalyanca, daha önce bir dil kursu için gitmek konuşmak 'in çok daha iyi yüzden eğer, yerel dilde konuşmak'.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Lüks Yönetimi İsviçre'de

Daha Az
İsviçre'de eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Haute Ecole de Gestion de Genève (Geneva school of Business administration)
Cenevre, İsviçre

Çalışmada lüks yönetimi İsviçre'nin Cenevre kentinde İşletme Cenevre Okulu (HEG) t. Lüks Yönetimi İsviçreli bir master derecesi al.

Çalışmada lüks yönetimi İsviçre'nin Cenevre kentinde İşletme Cenevre Okulu (HEG) t. Lüks Yönetimi İsviçreli bir master derecesi al. -
Yüksek Lisans
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs