Filter
Yüksek Lisans
Gana Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Gana'da Liderlik Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2019

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

liderlik eğitimi olanlar genellikle şirket içinde yönetim rolleri, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen gruplar ya da diğer kuruluşların geniş bir yelpazede varsaymak mümkün. Bu konu iyi bir lider yapar ve liderlik becerileri nasıl elde edilebilir ne çalışma gerektirir.

Gana özellikle gelişmiş öğretim üyesi-öğrenci ilişkisi büyük bir üniversite eğitimi sağlar. Eğitim Ganalı sistemi son yıllarda öğrencilerin uluslararası bir kalabalık çekti. Gana tüm ülkede en iyi üniversite olarak Akra üniversite ile 20 üniversite bulunmaktadır.

Gana'da Liderlik En iyi Yüksek Lisans Programları 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Liderlik, Gana

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University Of Professional Studies Accra

Liderlik Programı Yüksek Lisans Programı, Accra Üniversitesi, Yüksek Lisans Çalışmaları Yüksek Lisans Programı'nın harmanlanmış bir öğrenme programıdır. Programın amacı, ... [+]

MPhil / MSc Liderlik İçinde

Yüksek Lisans Programı

Liderlik Programı Yüksek Lisans Programı, Accra Üniversitesi, Yüksek Lisans Çalışmaları Yüksek Lisans Programı'nın harmanlanmış bir öğrenme programıdır. Programın amacı, küresel bir etkiye sahip liderleri geliştirmektir. Program, çeşitli kamu, özel ve kâr amacı gütmeyen / sivil toplum örgütlerinin küresel operasyon liderlerinden gelen girdilerle geliştirildi.

Program, büyükelçilikler, yüksek komisyonlar, uluslararası sivil toplum örgütleri, küresel pazarda iş yapan şirketler, hükümetler, kamu sektörü yetkilileri ve güvenlik hizmetleri gibi kuruluşlarda çalışan veya bu kuruluşlarda çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır.... [-]

Gana Accra
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku