$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Müzik Prodüksiyonu 2022

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir. Bir müzik prodüksiyon programı, öğrencileri bir kayıt stüdyosunda kariyer için hazırlayabilir. Müzik teorisi, kompozisyon, karıştırma ve endüstri profesyonelleri tarafından halihazırda kull… Devamını oku

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Bir müzik prodüksiyon programı, öğrencileri bir kayıt stüdyosunda kariyer için hazırlayabilir. Müzik teorisi, kompozisyon, karıştırma ve endüstri profesyonelleri tarafından halihazırda kullanılmakta olan çeşitli teknolojiler gibi konuları inceleyebilirler. Öğrencinin kariyer hedeflerine bağlı olarak, müzik işleri ve performans gibi konuları da inceleyebilirler.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Müzik Prodüksiyonu

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Ekaterinburg State Theatre Institute
Yekaterinburg, Rusya

Programda uzmanlaşan mezunların mesleki faaliyetlerde bulunabilecekleri mesleki faaliyet alanı ve alanı: Kültür, sanat (sahne sanatları alanında).

Programda uzmanlaşan mezunların mesleki faaliyetlerde bulunabilecekleri mesleki faaliyet alanı ve alanı: Kültür, sanat (sahne sanatları alanında). -
Yüksek Lisans
Yarı zamanlı
Rusça
Kampüs