Filter
Yüksek Lisans
Finlandiya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Finlandiya'da Medya Lisansüstü Eğitimler Bak 2019

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Medya çalışmaları, modern medya endüstrisinde başarı için gerekli uzmanlık ve becerilerin en iyi şekilde öğrenilmesini sağlamaktadır. Film, yayıncılık, reklamcılık, fotoğrafçılık ve sosyal medya gibi farklı medya konuları incelenmektedir.

Finlandiya örgün yükseköğretim sistemi 7-3-2-2 kalıptır. Üniversite iki yıl mesleki veya teknik eğitim ve son olarak iki yıllık yüksek öğretim öncesi eğitim alır. Finlandiya da çeşitli kamu hem de öğrencilere yüksek öğrenim etkin erişilebilirlik özel üniversite bulunmaktadır.

Finlandiya'da Medya Top Yüksek Lisans Programları 2019

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Medya, Finlandiya

Arcada

Hızla değişen medya endüstrisini yönetmek için araçlar mı arıyorsunuz? Yoksa kendinizi medya endüstrisinde daha büyük resmi görmekte zorlanıyor musunuz? ... [+]

program

Hızla değişen medya endüstrisini yönetmek için araçlar mı arıyorsunuz? Yoksa kendinizi medya endüstrisinde daha büyük resmi görmekte zorlanıyor musunuz?

Yeni teknoloji ve değişen tüketici davranışı, yaratıcı ve yönetsel zorluklara cevap verebilecek insanlar için sınırsız fırsatlar sunmaktadır. Bir medya yöneticisinin bugün medya veya kültür alanında bir eğitim geçmişi olması gerekmez. Başarılı bir medya yöneticisinin ekonomi, teknoloji ve kültüre dayanan multidisipliner bir medya anlayışına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Yönetim, uygun kaynakları bulmak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için diğer kişilerle birlikte çalışmakla ilgilidir.... [-]

Finlandiya Helsinki
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University Of Applied Sciences

Bu yeni lisans programı, medya profesyonellerini, sanatçıları, müzisyenleri ve tasarımcıları, yeni medya teknolojilerinin sunduğu geniş fırsatları keşfetmeye hazırlar. ... [+]

genel bakış

Bu yeni lisans programı, medya profesyonellerini, sanatçıları, müzisyenleri ve tasarımcıları, yeni medya teknolojilerinin sunduğu geniş fırsatları keşfetmeye hazırlar.

Bu orta kariyer Yüksek Lisans derecesi, Lisans Sonrası 3 yıllık iş deneyimi gerektirir.

Gelişen Medya Yüksek Lisans Programı, mümkün olan sanatı keşfederken girişimci bir tutum, birlikte yaratma ve yapımcı kültürünü besler. Araştırmalar, ortaya çıkan teknolojileri, içerik oluşturma, tasarım düşüncesini ve sanatsal pratikleri, toplumsal sorunların sürdürülebilir sorun çözme ile birleştiren çok disiplinli bir yaklaşıma sahiptir.

Profesyonel çalışmalarda, ortaya çıkan medya ve çeşitli tasarım yaklaşımlarını deneyimleyeceksiniz. Sanat ve içerik oluşturmanın, genişletilmiş gerçeklik (XR), makine öğrenimi ve yapay zeka (AI) gibi yeni teknolojilerle nasıl bağlantılı olduğunu keşfedeceksiniz. Ayrıca, toplumsal zorlukları ve yaratıcı müşteri geliştirme yöntemlerini ele alan sürdürülebilir değer yaratma çalışmaları da incelenmektedir.... [-]

Finlandiya Tampere
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 18 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku