Mimarlık Çalışmaları Yüksek Lisanslar

Mimarlık Çalışmaları 165 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Mimarlık Çalışmaları

Her zaman çizim için püf noktası vardı ve pratikte bu yetenek uygulamak istiyorsunuz? Güzel binalar takdir ve tasarım için bir göz var mı? Sonra belki de sizin için bir şey Mimarlık ve Kentsel Planlama.

Kent planlaması, kentlerin ekonomik ve sosyal ortamının iyileştirilmesi sürecinin bir parçası olmak demektir. Bir şehir planlamacısı olarak topluluklar yukarı kaldırın ve dikkatli bir planlama yöntemleri ile topluma katkıda yardımcı olabilir. Aynı zamanda siteler seyahat ve onların ihtiyaçlarını tam olarak oluşturmanıza yardımcı olmak için toplum ile toplantılar ve duruşmalara katılmak anlamına gelir. Bu, insanların yanı sıra tasarımı ve planlama alanında çalışma olanağı sağlar, heyecan verici ve son derece sosyal bir alan bulunuyor.

Burada istediğiniz kariyer sağlayacak programlar çok sayıda bulacaksınız. Mimarlık ve Kentsel Planlama alanında yüksek lisans derecesi veya doktora arıyorsanız Yani, bu doğru yerdir!

Devamını oku

Mimarlık ustası dmae

University of South Australia
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Avustralya Adelaide

Mimarlık Yüksek Lisansı, Güney Avustralya Üniversitesi'nde sunulan beş yıllık profesyonel akredite mimarlık eğitiminin son iki yılını kapsar. Bu program İyi Öğretmenlik ve Genel Memnuniyet alanlarında Mimarlık için İyi Üniversiteler Kılavuzu'nun çalışma alanına sürekli olarak en yüksek notları kaydetmiştir. [+]

Mimarlık Yüksek Lisansı, Güney Avustralya Üniversitesi'nde sunulan beş yıllık profesyonel akredite mimarlık eğitiminin son iki yılını kapsar. Bu program İyi Öğretmenlik ve Genel Memnuniyet alanlarında Mimarlık için İyi Üniversiteler Kılavuzu'nun çalışma alanına sürekli olarak en yüksek notları kaydetmiştir.

2016 QS Konu Sıralamalarında UniSA, Sanat, Mimari ve Tasarım için Dünya 100'üncü sırada yer aldı.

Bu derece sırasında, öğrenciler, teknik ve iletişim becerilerini rafine edecek, ve entegre derslerde geliştirilen becerilerin uygulanması yoluyla giderek karmaşık tasarım sorunları çözmek.

Program diğer öğrenme akışları için entegrasyon bir yer olarak Design Studio bir çekirdek odak vardır. Tasarım Stüdyosu kursları öğrencileri gibi sürdürülebilirlik, inşaat ve dokümantasyon, kentsel tasarım, çağdaş tasarım teorisi ve dijital keşif gibi alanlarda yeteneklerini geliştirmeye olanak sağlar.... [-]


Mimarlık Yüksek Lisansı

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Avustralya Melbourne

Bu uluslararası tanınmış ustalık derecesi ile profesyonel akredite tasarım mimar olmak için bir sonraki adım atın. [+]

Bu uluslararası tanınmış ustalık derecesi ile profesyonel akredite tasarım mimar olmak için bir sonraki adım atın.

genel bakış

RMIT Architecture, tasarım mükemmelliği alanında uluslararası bir üne sahiptir ve tasarım inovasyonları yapan mezunlar yetiştirerek hem Avustralya'da hem de yurtdışında yol göstermektedir.

Fikirlerin öncülüğünü yaptığı venturous tasarım araştırmasına güçlü bir şekilde odaklanan RMIT'in Yüksek Mimarisi, size gelişmiş bir beceri seti ve öğrenme deneyimi sunarken, sofistike bir mimari anlayış geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İleri düzeyde öğrenilen mimari tasarımın temel becerilerini geliştirmeye devam edersiniz. Mimarlık ve tasarım temelli araştırma anlayışınızı geliştirecek, çeşitli beceriler edinecek, çok çeşitli öğrenme deneyimleri üstlenecek ve kendi çalışmanızın eleştirel farkındalığını kazanacaksınız.... [-]


Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisansı

Manchester Metropolitan University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl September 2019 Birleşik Krallık Manchester + 1 daha

Manchester School of Architecture'da yer alan ve Manchester Metropolitan University tarafından ödüllendirilen Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisansı, hızla büyüyen küresel bir mesleğin uluslararası kabul görmüş bir niteliğinin bir rotasıdır. [+]

genel bakış

Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisansı, hızla gelişen, küresel bir mesleğin uluslararası kabul görmüş bir niteliğine giden bir rota sunan, Peyzaj Enstitüsü tarafından akredite edilmiş profesyonel bir niteliktir.

MLA, bireysel pratiğe ve keşifsel, deneysel bir yaklaşıma, güçlü bir profesyonel desteğe vurgu yapmaktadır. Hem ilgili konu alanlarının mezunları için bir dönüşüm kursu hem de peyzaj mezunları için son bir lisansüstü eğitim yılıdır.

Konu, 40 yılı aşkın süredir öğretildiği ve bugün saygın Manchester Mimarlık Okulu'nun bir parçası olan Manchester Metropolitan University tarafından verilmektedir. Mezunlarımız meslekte dünya liderleridir ve ulusal ve uluslararası alanda etkileyici kariyerlere devam etmiştir. Mezunlar arasında New York Highline'ın baş tasarımcısı James Field of Field Operations ve Londra'daki Olimpiyat Parkı masterplansından ve Rio de Janeiro'dan sorumlu Jason Prior to Aecom yer alıyor.... [-]


Yüksek Lisans of Architectural Design

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Çin Halk Cumhuriyeti Suzhou

[+]

Vurgulayarak ve Çin bağlam ve yerel yapılı çevre ile ilgi çekici, program, en yüksek uluslararası standartlara yönelik olup iç ve dış öğrenci ve akademik personel hem de çekiyor.

Tasarım stüdyoları bölümünün devam eden araştırma ve Çin ve dünyadaki mesleğin özel ihtiyaçlarına etrafında oluşan programın temel vardır.

[-]

Mimarlık Yüksek Lisansı (M.Arch)

New Jersey Institute of Technology
Kampüs September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Newark

Mart. mimarlık alanında lisans derecesi olan veya lisanslı mimar olmak isteyen diğer alanlarda NAAB akredite bir programdır. Yüksek lisans öğrencisi araştırma olanakları, mimarinin birçok gelişmekte olan yönünü araştırır. [+]

genel bakış

Mart. mimarlık alanında lisans derecesi olan veya lisanslı mimar olmak isteyen diğer alanlarda NAAB akredite bir programdır. Yüksek lisans öğrencisi araştırma olanakları, mimarinin birçok gelişmekte olan yönünü araştırır.

Hedefler

Bir araştırma üniversitesinde bir Mimarlık okulu olarak, inovasyon için bir platformuz. Araştırma fakültesine verdiğimiz önem, öğrencilere nanoteknolojiden büyüyen ve sanal gerçekliğe kadar büyüyen alanlarda işbirliği yapma ve robotik ve dijital üretimin sınırlarını keşfetme fırsatı sunuyor. Program hedeflerimiz profesyonel akreditasyon gerekliliklerine dayanmaktadır.

Öğrenme çıktılarıSoyut ilişkiler kurun ve çoklu teorik, sosyal, politik, ekonomik, kültürel ve çevresel bağlamların incelenmesine ve analizine dayanan fikirlerin etkisini anlayın.Yazma, araştırma, konuşma, çizim ve modelleme dahil olmak üzere mimari fikirleri düşünmek ve iletmek için çok çeşitli beceriler kullanın.Tasarımın, sistemlerin ve malzemelerin teknik yönlerini kavrayabilir ve bu kavrayışları çevreye olan etkilerini dikkate alarak mimari çözümlere uygulayabilir.Geniş bir değişken yelpazesini entegre bir tasarım çözümüne sentezleme kabiliyetini sergileyin.Yönetim, savunuculuk ve müşteri, toplum ve kamu yararına yasal, etik ve eleştirel davranma ihtiyacı dahil olmak üzere Mimarlık pratiği için iş prensiplerini anlamak.Mesleki Yüksek Lisans Derecesi... [-]

ReAD'ler - Perakende Mimarisinde Yüksek Lisans ve Sosyal ve Ticari Amaçlı Tasarım

IUAV University of Architecture in Venice, Italy
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl November 2018 İtalya Venice

ReADs, ticari ve sosyal mekanlar için RETAIL alanlarını, mimarilerini ve deneyimlerini tasarlamak ve tasarlamak için temel becerileri kazanmak isteyen yeni mezunlar ve profesyoneller için bir seviye 1 Lisansüstü Uzmanlık Programıdır. [+]

ReADs, ticari ve sosyal mekanlar için RETAIL alanlarını, mimarilerini ve deneyimlerini tasarlamak ve tasarlamak için temel becerileri kazanmak isteyen yeni mezunlar ve profesyoneller için bir seviye 1 Lisansüstü Yüksek Lisans kursu.

Venedik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde düzenlenen IUAV - ReADs, atölye çalışmaları, stajlar, ana uluslararası şirketlere ziyaretler ile bütünleşmiş frontal derslerden oluşan “ yaparak yaparak ” eğitimiyle Perakende Tasarım profesyonellerini eğitmeyi hedefleyen üst düzey bir Master dersidir. inovasyon liderleri ve İsveç'e, perakende satış ülkesine yapılan bir gezi.

Dersler dünya çapında Perakende, Tasarım ve Mimaride en iyi profesyonellerden bazıları tarafından yapılmaktadır.... [-]


Akıllı Şehirler Yönetimi Yüksek Lisans Programı

DOBA Business School
Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl October 2018 Slovenya Maribor + 1 daha

Kentler ve topluluklar, modern zamanların önemli zorluklarının başlıca buluşma yerleri olup anlamak ve sürdürülebilir kalkınmayı ve yaşam kalitesini yükseltmek için vatandaşları dahil ederek çözebilmemiz gerekir. Akıllı şehir, vatandaşlarının ihtiyaçlarına dayanan ve rekabetçiliği, sürdürülebilir kalkınmayı ve daha iyi bir yaşam kalitesini artırmak için gelişmiş teknolojileri kullanan bir kenttir. [+]

Kentler ve topluluklar, modern zamanların önemli zorluklarının başlıca buluşma yerleri olup anlamak ve sürdürülebilir kalkınmayı ve yaşam kalitesini yükseltmek için vatandaşları dahil ederek çözebilmemiz gerekir.

Akıllı şehir, vatandaşlarının ihtiyaçlarına dayanan ve rekabetçiliği, sürdürülebilir kalkınmayı ve daha iyi bir yaşam kalitesini artırmak için gelişmiş teknolojileri kullanan bir kenttir.

Kentleşme süreci yoğunlaşacağı için, kentlerin farklı düzeylerde, özellikle kentleşme düzeyinin çok daha az olduğu az gelişmiş ülkelerde çevresel, sosyal ve ekonomik olmak üzere sürdürülebilir kalkınma ile ilgili zorluklarla yüzleşmesi gerekecek. Hem kentsel hem de kırsal nüfusun daha iyi bir yaşam kalitesi için entegre politika biçimlerini tanıtmak ve daha kapsamlı bir sosyal içermek için esastır.... [-]


Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yüksek Lisansı

Umeå University, Faculty of Science and Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İsveç Umeå

Sürdürülebilir mimariyi tasarlamak ve geleceğe yönelik sosyal olarak sadece şehirler geliştirmek için yer almak istiyor musunuz? Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programı, sanatsal ve bilimsel bilgi alanı arasında faaliyet göstermektedir. Program sürdürülebilirlik konusunda tutarlı bir odaklanma ve tüm dünyadan öğretmenlerle birlikte keşfedici ve deneysel bir profile sahip olma özelliği taşıyor. [+]

Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yüksek Lisansı

Sürdürülebilir mimariyi tasarlamak ve geleceğe yönelik sosyal olarak sadece şehirler geliştirmek için yer almak istiyor musunuz? Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programı, sanatsal ve bilimsel bilgi alanı arasında faaliyet göstermektedir. Program sürdürülebilirlik konusunda tutarlı bir odaklanma ve tüm dünyadan öğretmenlerle birlikte keşfedici ve deneysel bir profile sahip olma özelliği taşıyor.

Ders çalışırken

İklim değişikliği ve eşit olmayan yerel ve küresel kalkınma ve göç alanları gibi sosyal krizler gibi ekolojik zorluklar, mimaride geniş disiplinlerarası perspektiflere dayanan yeni çözümler geliştirmesi yönünde güçlü bir talep doğurmaktadır. Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programı'nda bu karmaşık konular çeşitli tasarım stüdyolarında ele alınmaktadır. Kendi tecrübelerinizden ve etik konumundan ayrılan program, geleneksel çağdaş mimari pratiğe ve mesleğin geleceğine meydan okumak istemektedir.... [-]


Mezun mimari derece

NewSchool of Architecture and Design
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 yıl October 2018 Amerika Birleşik Devletleri San Diego

NewSchool sektörümüzün eşsiz ihtiyaçlarını karşılamak için mimaride birden lisans programları sunmaktadır. Bizim programlarının çoğu NAAB akredite vardır. NewSchool Mimarlık veya Sağlıklı Şehircilik için Neuroscience ya çalışmalarını odak seçebilirsiniz. [+]

NewSchool sektörümüzün eşsiz ihtiyaçlarını karşılamak için mimaride birden lisans programları sunmaktadır. Bizim programlarının çoğu NAAB akredite vardır. Daha fazla bilgi talep üzerine bizim Kayıt Uzmanı sizin için doğru olan yolu bulmanıza yardımcı olmak için daha detaylı farklı program teklifleri açıklayabilir.

A Mimarlık I Master lisans öğrencileri devlet mimarisi licensure sürdürmeye hazırlar NAAB akredite derecesidir. Program öğrencinin eğitim geçmişi bağlı olarak iki parça ayrılmıştır. NAAB iki yıl içinde programı tamamlamak akredite olmayan bir programdan mimarisinde bir bekarlar olan öğrenciler. Alakasız bir alanda lisans derecesine sahip öğrenciler mimarisinin temellerini öğrenerek ek yıl geçirmek ve üç yıl içinde derecesini tamamlamak olacaktır. ... [-]


Iç mimaride güzel sanatlar ustası

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

İç Mimarlıkta MFA Konseyi tarafından akredite edilen ulusun başkentindeki tek program, öğrencilerin kentsel kaynaklara, DC'deki en üst mimari ve iç tasarım firmalarına ve yenilikçi tasarımı yaratan stüdyo odaklı bir müfredata erişim imkânı sağlıyor düşünürler. [+]

İç Mimarlıkta MFA Konseyi tarafından akredite edilen ulusun başkentindeki tek program, öğrencilerin kentsel kaynaklara, DC'deki en üst mimari ve iç tasarım firmalarına ve yenilikçi tasarımı yaratan stüdyo odaklı bir müfredata erişim imkânı sağlıyor düşünürler. 60 gerekli kredinin stüdyo temelli çekirdek müfredatıyla, öğrenciler küçük iç mekanlardan daha büyük, daha karmaşık ticari ve kurumsal alanlara kadar yaşanabilir ortamlar hakkında bilgi edinecekler. Mevcut tasarım konularına odaklanan projelerin yanı sıra seçkin profesyonellerin eleştirileri ve konferanslar içeren IAD programı, teorik, teknik ve yaratıcı zorluklar ve deneyimler üzerine kurulmuş ders dizisini özenle dizilmiş bir dizidir. Ön koşul: En az 30 kredi saatlik liberal sanat ve fen dersleri de dahil olmak üzere, iç mekan tasarımından farklı bir alanda lisans derecesi. İlgili çalışma örneklerinden oluşan bir portföy, başvuru ile birlikte programa sunulacaktır.... [-]


Kentsel vizyon ve mimari tasarımda ana

Domus Academy
Kampüs Tam zamanlı 12 ay September 2019 İtalya Milan

Kentsel Vizyon ve Mimari Tasarım programında Master, sen kamusal alana özel gelişmelerden bir şehir, dönüştürme stratejileri öğreneceksiniz. Karmaşık dinamikleri ve gelişen ihtiyaçlara göre, gelecek kentsel ve mimari senaryoları hayal olacaktır. [+]

URBAN VİZYONU VE MİMARİ TASARIM Ustası - Yeniden vizyon edinen şehirler

'Tasarlayarak Öğrenme', Domus Academy'nin kariyerinizi nasıl artıracak olmasıdır. Sadece yarının tasarımcılarının mucizeler ve sürprizler üretebileceği bir yer değil, aynı zamanda öğrencilerin yeni gerçekleri keşfedebilecekleri ve yarının pazar taleplerine uygun olarak profesyonel yörüngeleri icat edebilecekleri bir yer.

NEDEN Domus Akademisi Deneyim Milano, Dünya Başkenti Moda ve Tasarım. Yüksek derecede mezun olmuş bir Akademide, dünya çapında tanınmış bir derece kazandırarak Master'ınızı tasarlayın. Gerçek projeler sayesinde bilginizi ve bilginizi geliştirin. Kendi Çokkültürlü ve Küresel Ağınızı oluşturun. Eşsiz Mesleki Deneyimle kariyerinizi arttırın. ... [-]

Iç mimarlık yüksek lisans

IAAD + Écoles de Condé
Kampüs Tam zamanlı October 2018 İtalya Turin

Kullanım ve sembolik Master estetik ve fonksiyonel açıdan ve bu hem tasarlanan uzay inceler, daha az belirgin, yöntemleri [+]

İÇ MİMARLIK Master programı - çağdaş yaşam yeni biçimleri

Usta estetik ve fonksiyonel açıdan ve daha az belirgin olan, kullanımı ve sembolik değerler yöntemleri hem dizayn alanı inceler.

Bu, kendi yaşam yerleştirerek, yer açmak için erkeklerin içgüdüsüyle başlayarak, bir çift yol ortaya toplumun temel değerlerinden inşa tevdi performatif değerini inceler.

Öneriler ve teorik uyaranlar bir tasarımcının hangi somut seçmeli kapsamı yapmaya tüm dikkatleri odaklanan proje faaliyeti geliştirmek mümkün hangi malzeme haline gelir.

Amaç ve öğretim metodolojisi

Tasarım güçlü momentum ve yayılma bir zaman yaşanıyor. üretim yöntemleri ve yaşam tarzlarının hızlı evrimi giderek uyum ve yenilik gerektirir. Öngörmek ve uyarıcı değişim büyüme ve çağdaş ekonomilerin rekabet faktörü temel etkenlerinden biri haline gelmiştir. Geleneksel disiplin sınırları daha etkileşim, gruplar ve teknoloji transferi çalışmak yeteneği ihtiyacı ile boğulmuş. Tasarımcılar yeni temsil ve bilgi paylaşımı araçları yanı sıra geliştirmek için ihtiyaçları dinleme becerilerini bilmek gereklidir. Ancak, yeni fırsatlar koşulları veya yükümlülükler resmi tarzı olmadan geleneksel bilginin zenginlik çizmek için istenir tasarımcıları için açın.... [-]


MArch Mimarisi

University of Salford
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık Manchester

Çağdaş Master Mimarisi (MArch) programımız, profesyonel uygulamalara hazırlanmak, ofislere girmek veya MPhil ve PhD araştırmalarıyla ilgilenmek için en iyi teori ve pratiği birleştirir. Eşsiz uygulamalı programımız endüstri deneyimini akademik çalışma ile bütünleştirir; derecenizi tamamlarken, mimarlık oluşturmada ve uygulamayı geliştirmede aktif rol alacağınız endüstri yerleşimlerini tamamlayacaksınız. [+]

Kısaca:Entegre endüstri deneyimi sizi profesyonel uygulamaya hazırlayacaktırİngiltere'de 5. sırada ve Mimarlık ve Yapılı Çevre eğitimi için dünyada 36'ncı sıradayız (QS dünya sıralaması 2017)Bu kurs, Mimarlar Kayıt Kurulunun (ARB) ve İngiliz Mimarlar Enstitüsü'nün (RIBA) gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır ve bir mimarın yedi yıllık eğitiminde önemli ikinci aşamayı sağlar.Uluslararası öğrenciler başvurabilirDersin Özeti

Çağdaş Master Mimarisi (MArch) programımız, profesyonel uygulamalara hazırlanmak, ofislere girmek veya MPhil ve PhD araştırmalarıyla ilgilenmek için en iyi teori ve pratiği birleştirir.

Eşsiz uygulamalı programımız endüstri deneyimini akademik çalışma ile bütünleştirir; derecenizi tamamlarken, mimarlık oluşturmada ve uygulamayı geliştirmede aktif rol alacağınız endüstri yerleşimlerini tamamlayacaksınız.... [-]


Yüksek Lisans Mimarlık

Rochester Institute of Technology (RIT)
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Rochester

Mimarlık Yüksek Lisans programı olan lisans dereceleri mimarisi dışında alanlarında elde edildi lisansüstü düzeyde mimarlık eğitimi ilgi duyan öğrenciler, ancak içindir. [+]

Mimarlık programın müfredatı Master sürdürülebilirliği küresel vurgu ile şekillenmiştir, bu darbe şehircilik faktörleri, ve hands-malzeme ve inşaat tasarım ve teknoloji ilkelerinin uygulanması.

sürdürülebilirlik

genel karbon ayak izini azaltmak için enerji ve daha verimli çevresel faktörler kullanmak binalar da dahil olmak üzere daha sürdürülebilir bir dünya için küresel bir itme ile, birçok derslerin odak sürdürülebilir tasarım ve uygulama koşullarını yansıtır.

Şehircilik

Bir bozulmuş kentsel çevre, sosyal, ekonomik, kültürel ve çevre sağlığı açısından vahim sonuçları vardır çünkü, program, kentsel ve kent ilkelerine özellikle önem veriyor. ekonomi başvuran biri, kamu politikası, sosyoloji, ve bölgesel kültür - kentsel çevrenin karmaşıklığı mimarlık eğitimine disiplinler arası bir yaklaşım gerektirir. Program uygulamaları ve korunması ve adaptif yeniden kullanım ilkeleri üzerinde durulacak. Rochester, New York, şehir öğrenciler için aktif bir öğrenme ortamı olarak görev yapacak.... [-]


Akıllı şehir tasarımında usta

Macromedia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 4 dönem March 2019 Almanya Berlin + 1 daha

Akıllı Şehir Tasarımı Yüksek Lisans programı öğrencilerin akıllı ve sürdürülebilir şehirleri tasarlamanın hem stratejik hem de operasyonel yönlerini güçlü bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Müfredat, yenilikçi düşünce ve iş becerilerini geliştirirken onlara kentsel zorluklar, alakalı araçlar ve çevik tasarım yöntemleri hakkında derinlemesine bilgi vermek üzere tasarlanmış özel dersler ve pratik modüller ile tasarım konularının geniş bir bakış açısını bir araya getirir. [+]

Akıllı Şehir Tasarımı MA ile kentlerimizin geleceğini şekillendirin

Modern şehirlerin geçişlerinde etkili olmak ister misiniz? Elektrikli araçlar, akıllı otoparklar veya akıllı hareketlilik çözümleri için puan alanlar olsun, hızla büyüyen şehirlerimizi sürdürülebilirlik açısından dönüştürme ihtiyacı her zamankinden daha önemli.

Sayısallaştırma ve küresel nüfus artışı, telekomünikasyon, enerji arzı, kentsel ulaşım ve kentsel alanlardaki konutlar üzerinde geniş bir etkiye sahip olacaktır. Dünyanın birçok yerinde konfor, güvenlik ve enerji verimliliği konusundaki artan talepleri karşılamak için şehirler için akıllı kavramlar geliştirilmektedir. ... [-]