MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Mimarlık Çalışmaları New York Amerika Birleşik Devletleri 2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Mimarlık bir takım estetik, sosyal ve çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak bir alanı ya da binayı tasarlama yada planlama sürecine verilen addır. Bu nedenle mimarlık alanı genellikle stile bağlı olarak farklı katagorilere ayrılmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

New York büyük bir küresel öneme sahip bir şehir ve ticaret, finans, medya, grafik, moda, araştırma, eğitim ve dünyanın teknoloji üzerinde önemli etkisi vardır. Çok sayıda yüksek öğrenim ve şehirde araştırma enstitüleri özellikle tıp ve yaşam bilimleri vardır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Mimarlık Çalışmaları New York ABD'nde

4 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları, New York Filter

Tasarım ve Kentsel Ekolojiler (MS)

The New School
MSc
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tasarım ve Kentsel Ekoloji Programında yer alan 60 kredili Yüksek Lisans Programı, kentsel çevreler ve şehirlere tasarım yaklaşımlarını incelemekte. Kentsel planlama, politika ...

Devamını oku

Mimarlık II Master

The Cooper Union
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 dönem
Kampüs

Mimarlık II sonrası profesyonel lisans programı Master lisans programının vizyon ve entelektüel titizlik genişletmek için 2009 yılında başlatıldı.

Devamını oku

New York School of Interior Design
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Program öğrencilerin hasta memnuniyeti sağlık uzmanı tasarımcılar, sağlık kurumlarında tesisler planlamacıları, mimari ekipleri destekleyen araştırmacılar ve tasarım yöneticil ...

Devamını oku

Kamu ve Kentsel Politika (MS)

The New School
MSc
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
16&nbsp;-&nbsp;42 aylar
Ingilizce
Kampüs

The New School Kamu ve Kentsel Politika Bilimi Yüksek Lisansı, gittikçe artan şehir ve küresel olan dünyanın en güçlükleri için yenilikçi çözümler geliştirmenize meydan okur. ...

Devamını oku