MASTERSTUDIES

Prague 6 Çek Cumhuriyeti'nde Nükleer Enerji Mühendisliği Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2021

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Nükleer Enerji Mühendisliği Yüksek Lisans tüm gelişmekte olan bilim adamları ve mühendisler için ideal bir programdır. Özellikle nükleer bilimler ve nükleer tabanlı çözümler geliştirme alanında etkileyici bir kariyer yapmak isteyenler için.

Çek Cumhuriyeti köklü ve araştırmaya dayalı üniversite eğitimi vardır. Bu öğrenciler arasında yaratıcılık ve yenilik ruhunu yetiştiriyor bu yana Avrupa'da saygın müfredat 's ini Prag bir öğrenme yaptı.

Prague 6 Çek Cumhuriyeti'nde Nükleer Enerji Mühendisliği Yüksek Lisans Dereceleri Okullarla Direkt İletişime Geçin 2021

2 Sonuçlar Nükleer Enerji Mühendisliği, Prague 6 Filter

Nükleer Kimyada Master

Czech Technical University in Prague
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Nükleer Kimya yüksek lisans kursu, biyoloji ve tıp uygulamaları da dahil olmak üzere nükleer kimya, çevre kimyası ve uygulamalı nükleer kimya alanında temel ve uygulamalı araş ...

Devamını oku

Nükleer Enerji Mühendisliği Ekipmanları Master

Czech Technical University in Prague
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Program esas olarak Akışkanlar Mekaniği ve Enerji Enstitüsü, Termik ve Nükleer Santraller Bölümü tarafından yürütülmektedir. Bazı zorunlu seçmeli dersler Makine Mühendisliği F ...

Devamını oku