MASTERSTUDIES

Asya'da Nükleer Enerji Mühendisliği Yüksek Lisans Programları Bak 2021

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Nükleer Enerji Mühendisliği Yüksek Lisans tüm gelişmekte olan bilim adamları ve mühendisler için ideal bir programdır. Özellikle nükleer bilimler ve nükleer tabanlı çözümler geliştirme alanında etkileyici bir kariyer yapmak isteyenler için.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Asya'da Nükleer Enerji Mühendisliği Yüksek Lisanslar Hepsini İncele 2021

3 Sonuçlar Nükleer Enerji Mühendisliği, Asya Filter

Nükleer Mühendisliği Yüksek Lisans

Khalifa University
MSc
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Nükleer Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi (NUCE Yüksek Lisans), dersleri, alan gezilerini ve programın tez gereksinimlerini başarıyla tamamlayan adaylara verilir. Program Ma ...

Devamını oku

Yüksek Lisans Nükleer Mühendislikte

Ben-Gurion University of the Negev
MSc
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Nükleer Mühendislik Birimi (UNE), İsrail'de Yüksek Lisans'a lisansüstü eğitim veren tek akademik birimdir. ve Ph.D. derece alanında.

Devamını oku

Nükleer Enerji Bilimi Ve Mühendisliği Yüksek Lisans

哈尔滨工程大学
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
Kampüs

Bu Nükleer Enerji Bilimi ve Mühendisliği uzmanlık 1980 yılında kurulmuştur. Bu özel amacı üst düzey profesyonel yetenekleri, Mühendislik Thermo-fizik ile ilgili temel kuramı u ...

Devamını oku