Sanat Yüksek Lisans Dereceleri

Sanat 49 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Sanat

Yüksek lisans derecesi, belirli bir sektörde veya alanda sıkı bir dersi etkili bir şekilde tamamlayan kişilere verilen gelişmiş bir akademik derecedir. Birçok yüksek lisans programı, ilgili lisans programında edinilen bilgileri tamamlamak ve oluşturmak için yaklaşık iki tam yıl sürmektedir.

Sanat Araştırmaları Yüksek Lisansı nedir? Bu kapsamlı çalışma, sanat tarihi, kültürel eleştiri, beşeri bilimler, medya teorisi ve ilgili konuların bir çeşidini genişletmek isteyenler için hazırlanmıştır. Sanat Araştırmaları Yüksek Lisans programına katılanlar, çeşitli form ve ortamlarda sanat yapmayı pratik yapacak ve müze uygulamaları ve modern ve tarihi toplumdaki sanat yeriyle ilgili çeşitli etkinlikler üzerinde yer alacaklardır. Master of Arts Studies programındaki ek alanlarda genel olarak ortak müze uygulamaları, küratöryel çalışmalar ve eleştirel ve yaratıcı yazım ipuçları ve teknikleri gözden geçirilir.

Master of Arts Studies programlarında başarılı olan mezunlar, sanatla ilgili alanlarda geniş bir yelpazede çeşitli roller üstlenmek üzere donatılmıştır ve daha önce sanat eğitimi almayan akranlarına göre daha fazla işe alınıp daha fazla para emredebilirler.

Sanat Araştırmaları alanında yüksek lisans almanın maliyeti, aralarında programın uzunluğu, hangi coğrafi bölgeden alındığı ve programın ve okulun sunduğu prestijin bir dizi faktöre bağlı olarak değişir.

Sanat Etiği Programında yüksek lisans başarıyla tamamlayan öğrenciler, sanat bayileri, müze küratörleri ve küratoryal uzmanlar, fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları, sanat öğretmenleri veya çeşitli dijital ve multimedya pozisyonlarında çalışıyorlar.

Eğer bir Sanat Araştırmaları Yüksek Lisansı, ses çıkarırsa, Masterstudies'in geniş kapsamlı program dizinine erişin ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını bulmak için başlangıç ​​formunu kullanın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

 

Devamını oku

Çağdaş Sanat Pazarlarında Usta

NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 İtalya Milan

Çağdaş Sanat Pazarlarında Master, günümüzün sanat piyasasının dinamiklerini ve ekonomisini yorumlamak için sanatsal kelime ve uzmanlık verecek yoğun bir çalışma yoludur. Yerleşik endüstri profesyonelleri ile iletişim kurma ve uluslararası alanda tanınmış sanat galerileri, müzayede evleri, sanat fuarları, kurumlar, koleksiyonlar ve sanat merkezleri ile işbirliği yapma fırsatına sahip olacaksınız. [+]

ÇAĞDAŞ SANAT PİYASALARINDA MASTER

'Yaparak Öğrenme' yaklaşımı, geleneksel görsel disiplinleri yeni dijital teknolojilerle birleştiriyor ve bireysel çalışmayı grup proje çalışmasıyla sentezliyor. Öğrencilere eleştirel düşünme, kavramsal problem çözme ve pratik sanatsal ve tasarım becerilerini geliştirmek için elle iş fırsatları sunmak için İtalyan ve uluslararası şirketler ve kurumlarla sayısız işbirliği ve projeler kuruyoruz.

NEDEN NABAMilano'da okumak için dünyanın en büyük moda, sanat ve tasarım sermayesi olarak tanınmıştır.1.000'in üzerinde şirketle işbirliği yapmak, gerçek dünya projeleri üzerinde çalışmak ve çalışmalarınızı benzersiz staj olanaklarıyla tamamlamak.Doğrudan deney üzerine odaklanarak çok disiplinli ve çok kültürlü bir öğrenim deneyimi elde etmek.Endüstri profesyonellerine ve mentorlara ilham veren olağanüstü bir fakültenin öğrenilmesi.Hem İtalyanca hem de İngilizce olarak düzenlenen en yeni programlara katılmak, size uluslararası kabul görmüş bir derece verecektir.Ödüllü bir akademide çalışma, dünyanın önde gelen sanat ve tasarım okullarından biri olan Frame Publishers, Domus Dergisi ve Business of Fashion gibi önde gelen yayınlar tarafından seçilir.... [-]

Sanat Ve Kültür İşinde Usta

IED – Istituto Europeo di Design Venice
Kampüs Tam zamanlı 6 ay January 2019 İtalya Venice

7. baskı - Bir yandan sanat ve kültür dünyasındaki son gelişmeler, bir yandan sanatçıların ve alanında yer alan diğer profesyonellerin çalışmalarının hem yaratıcı hem de iş bölümüyle uğraştığını gördü. Öte yandan, kültürün fikri ve işlevi, daha bilinçli ve yapılandırılmış bir kamu yararına ve hizmetine, girişimci bir yaklaşımla profesyonellere ihtiyaç duyan ve sosyal farkındalık ve sürdürülebilirliğe odaklanan bir evrime doğru gelişti. Sanat ve Kültür İşinde Yüksek Lisans dersi, öğrencilere bir fikirden başlayıp fikrin işe yaraması ve değerli inovasyon üretmesini sağlayacak etkin bir iş planı oluşturmalarını sağlayan güçlü bir teorik ve pratik arka plan sağlar. Katılımcılar, özel mentorluklara sahip sınıfları destekleyen özel uyarlanmış öğretiler sayesinde, sanatsal veya kültürel bir projeyi bütünüyle nasıl planlayıp yöneteceklerini öğrenirler. Yüksek Lisansın sonunda, özel ve kamu kültür kurumlarında bir kariyere başlamak, bir iş kurmak veya kar amacı gütmeyen projeler planlamak mümkündür. [+]

7. baskı - Bir yandan sanat ve kültür dünyasındaki son gelişmeler, bir yandan sanatçıların ve alanında yer alan diğer profesyonellerin çalışmalarının hem yaratıcı hem de iş bölümüyle uğraştığını gördü. Öte yandan, kültürün fikri ve işlevi, daha bilinçli ve yapılandırılmış bir kamu yararına ve hizmetine, girişimci bir yaklaşımla profesyonellere ihtiyaç duyan ve sosyal farkındalık ve sürdürülebilirliğe odaklanan bir evrime doğru gelişti.

Sanat ve Kültür İşinde Yüksek Lisans dersi , öğrencilere bir fikirden başlayıp fikrin işe yaraması ve değerli inovasyon üretmesini sağlayacak etkin bir iş planı oluşturmalarını sağlayan güçlü bir teorik ve pratik arka plan sağlar. Katılımcılar, özel mentorluklara sahip sınıfları destekleyen özel uyarlanmış öğretiler sayesinde, sanatsal veya kültürel bir projeyi bütünüyle nasıl planlayıp yöneteceklerini öğrenirler. Yüksek Lisansın sonunda, özel ve kamu kültür kurumlarında bir kariyere başlamak, bir iş kurmak veya kar amacı gütmeyen projeler planlamak mümkündür.... [-]


Sanat Yönetimi Yüksek Lisans

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Kampüs Tam zamanlı 11 ay February 2019 İtalya Florence

8. baskı - Sanat Yönetimi Yüksek Lisans programı, gerçekten eşsiz bir gezici formülü ile öne çıkan 11 aylık bir tam daldırma disiplinler arası bir derstir. Çalışma planı, geleceğin işlerine odaklanarak, çağdaş sanatın büyük bir yolculuğuna katılmak üzere üç farklı prestijli mekânda, Floransa, Roma ve Venedik'te gerçekleşiyor. Master kursu, sanat projesi yönetimi ile uğraşan kültürel kurumların yaşamı için merkezi bir figür oluşturur. Bu profesyonel, yenilikçi içeriği belirleme, kapsamlı bir etkinlik programı oluşturma, para toplama etkinlikleri ve kaynak yönetimi planlama ve geliştirme yeteneğine sahiptir. Kariyer Olanakları - Bu dersin sonunda öğrenciler, sanat ve kültür şirketlerinde ve vakıflarda, ulusal ve uluslararası kültürel kurumlarda ve kar amacı gütmeyen ve kar amacı gütmeyen kültürel organizasyonlarda çalışabilirler. Aynı zamanda çağdaş sanatla ilgili alanlarda ve bankalar, sigorta şirketleri, etkinlik yönetim şirketleri, ticaret fuarı kuruluşları, sanat vakıfları, sergi üretim şirketleri veya iletişim dünyasında faaliyet gösteren şirketlerde kültür piyasasına yatırım yapan işletmelerle çalışabilirler. Fondazione Palazzo Strozzi, MIBAC, Federculture ve Peggy Guggenheim Koleksiyonu gibi kültürel kurumlarla ortaklıklar, sanat alanında eşsiz bir deneyim yaşatır. [+]

8. baskı - Sanat Yönetimi Yüksek Lisans programı, gerçekten eşsiz bir gezici formülü ile öne çıkan 11 aylık bir tam daldırma disiplinler arası bir derstir. Çalışma planı, geleceğin işlerine odaklanarak, çağdaş sanatın büyük bir yolculuğuna katılmak üzere üç farklı prestijli mekânda, Floransa, Roma ve Venedik'te gerçekleşiyor.

Master kursu , sanat projesi yönetimi ile uğraşan kültürel kurumların yaşamı için merkezi bir figür oluşturur. Bu profesyonel, yenilikçi içeriği belirleme, kapsamlı bir etkinlik programı oluşturma, para toplama etkinlikleri ve kaynak yönetimi planlama ve geliştirme yeteneğine sahiptir.

Kariyer Olanakları - Bu dersin sonunda öğrenciler, sanat ve kültür şirketlerinde ve vakıflarda, ulusal ve uluslararası kültürel kurumlarda ve kar amacı gütmeyen ve kar amacı gütmeyen kültürel organizasyonlarda çalışabilirler. Aynı zamanda çağdaş sanatla ilgili alanlarda ve bankalar, sigorta şirketleri, etkinlik yönetim şirketleri, ticaret fuarı kuruluşları, sanat vakıfları, sergi üretim şirketleri veya iletişim dünyasında faaliyet gösteren şirketlerde kültür piyasasına yatırım yapan işletmelerle çalışabilirler.... [-]


Sanat Ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi

Rome Business School
Online Kampüs Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt İtalya Rome + 1 daha

Avrupa'da en uluslararası işletme okuluna katılın! - Dünya çapında yetkinliklere sahip olmayı ve sanat ve kültür alanlarında başarılı bir küresel kariyer geliştirmeyi amaçlayan motive olmuş uluslararası katılımcılar için tasarlanmıştır. Başlangıç ​​tarihi: Her yıl, Mart ve Ekim aylarında. [+]

Profesyonel ve kişisel gelişiminiz için mükemmellik, stajlar, kariyer hizmetleri, uluslararası ağ oluşturma ve diğer birçok konuda eğitim. Her talep için eğitim formülleri.

Başlangıç ​​tarihi: her yıl, Mart ve Ekim aylarında

Rome Business School Sanat ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisans öğrencileri, bu çok özel sanat alanı için başarılı pazarlama ve iletişim stratejileri geliştirme yeteneği dahil olmak üzere kültürel programları, bölümleri ve etkinlikleri anlamak ve yönetmek için mükemmel beceri ve yetkinliklere sahip olmayı amaçlamaktadır. küresel endüstride kültür.

içindekilerKüresel Çağda Sanat ve Kültür YönetimiKültür yöneticisi olmakKültürel mirasın tanıtımı için Etkinlikler Üretim ve OrganizasyonSanat ve Kültür için Pazarlama, İletişim ve Kaynak YaratmaKültür şirketlerinin oluşturulmasıKültür organizasyonları için proje yönetimiİş planlamasıİnsan kaynakları yönetimiSanat Galerileri ve Müzeler YönetimiYayıncılık endüstrisi yönetimiGörsel-işitsel endüstri yönetimiSahne sanatları yönetimiMüzik YapımTiyatro ve gösteri iş yönetimiWeb Serisi YönetimiKültürel Etkinlik YönetimiÖğrenme seçenekleri ve öğrenim ücretleri... [-]

Sanatta İleri Araştırmalar Yüksek Lisans

Zurich University of the Arts
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 6  February 2019 İsviçre Zürich + 1 daha

MAS Sanat [+]

Çene Chun Depo

Zurich University of the Arts

Program Hedefiİleri Araştırmalar Sanat Ustası

Konular DIWO'yu kapsar (başkaları ile yapın) Kültür, El Sanatları

Hedef kitle

Sanatçılar, sanatçılar, eğitimciler, barışın inşaatçılar, sağlık profesyonelleri, çevre ve toplum uzmanları, STK çalışanları, kalkınma danışmanları ve çalışanlar gibi katılımcı ve işbirlikçi ortamlarda sanat ile çalışan profesyoneller.

Image Source İnsanların Mahkemeleri

MAS Sanatı

Doktora çalışmalarına geçiş yapmak isteyen adaylar programı 90 (E) CTS'ye kadar uzatabilir. MAS Sanatı

Ajan olarak CAS Art Agent olarak CAS Art, değişim bağlamında sanat üzerine odaklanmakta ve yerel proje faaliyetlerine, ilgili örnek olaylara ve konulara ve konulara yöneltir. Bir topluluk çıraklığı, karşılaştırmalı saha çalışmaları (Çalışma Turları), ilgili seminerler, çalıştaylar ve çevrimiçi kurslardan oluşur.... [-]


Sanat Ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi

International University of Catalonia
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 İspanya Barcelona

Eğitiminize kültür yöneticisi olarak başlayın ve iş yaratan yükselen bir endüstride kendinizi konumlayın. UIC Barcelona Yüksek Lisans Derecesi Sanat ve Kültür Yönetimi Programı, sahaya pratik, uluslararası bir yaklaşım getiriyor. [+]

Akademik yıl 2017-2018: 9. baskı

Eğitiminize kültür yöneticisi olarak başlayın ve iş yaratan yükselen bir endüstride kendinizi konumlayın. UIC Barcelona Yüksek Lisans Derecesi Sanat ve Kültür Yönetimi Programı, sahaya pratik, uluslararası bir yaklaşım getiriyor.

Kültürel ürünler ve hizmetler ile ilgili iş süreçleri hakkında girişimci bir perspektiften derinlemesine bilgi edineceksiniz. Program, kilit alanlardaki konuların yanı sıra, liderlik ve yeni teknolojilerin kullanımı konularını da kapsıyor.

Öğrenciler aynı zamanda iki uzmanlaşma yolunun çalışma dinamikleri hakkında bilgi edinebilirler: görsel sanatlar ve kültürel miras ve yaratıcı kültür endüstrileri. Amaç, kültür politikaları, kurumlar ve projeler alanında çalışabilmeniz için çok amaçlı, çok disiplinli bir profil elde etmenizi sağlamaktır. Bu master programı, birinci sınıf bir kültürel panorama ve çok sayıda uluslararası projeye sahip olan Barselona şehri ile yakından bağlantılıdır.... [-]


Görsel Sanatlar Ustası

Florence Classical Arts Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Florence

Bu program, teknik seviyesini daha da geliştirmeyi ve uzmanlıklarını genişletmeyi amaçlayan alanda çalışan Rus profesyonel sanatçı için mevcuttur. Yıllık yarışmaya göre dağıtılan kısmi ve tam burslar bulunmaktadır. [+]

Resim ve Çizim Master Aşaması

Bu program, teknik seviyesini daha da geliştirmeyi ve uzmanlıklarını genişletmeyi amaçlayan alanda çalışan Rus profesyonel sanatçı için mevcuttur. Yıllık yarışmaya göre dağıtılan kısmi ve tam burslar bulunmaktadır.

Sanatta Yüksek Lisans Sahne-Öğretim

Bu program, uluslararası öğrenciler grubunu eğitirken, CV'sini zenginleştirmeyi ve sanat resim öğretmenliği mesleğini icra etmeyi amaçlayan sahada çalışan Rus profesyonel sanatçı için kullanılabilir ve profesörlere yardımcı olabilir. Bu program genç profesyonellerin görsel sanatlar alanında eğitimsel çalışma süreci deneyimi kazanmalarını sağlar. Yıllık yarışmaya göre dağıtılan kısmi ve tam burslar bulunmaktadır.... [-]


Sanatta Yüksek Lisans Eğitimi

Piet Zwart Institute
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl September 2018 Hollanda Rotterdam

Sanatta Eğitim Yüksek Lisans programı, farklı uygulamaları ve söylemleri (eğitim, pedagoji, politika, sanat, tasarım, kültürel teori, dijital didaktik, felsefe, müze eğitimi ve “topluluk sanatları”) kapsayan güncel konulara odaklanarak teori ve pratiği açıkça birleştirir. ). [+]

Sanatta Eğitim Yüksek Lisans programı, farklı uygulamaları ve söylemleri (eğitim, pedagoji, politika, sanat, tasarım, kültürel teori, dijital didaktik, felsefe, müze eğitimi ve “topluluk sanatları”) kapsayan güncel konulara odaklanarak teori ve pratiği açıkça birleştirir. ). Öğrenciler, sosyal, kültürel ve politik bağlamlardaki konumlarını ve öğretim metodolojilerini yansıtmaya teşvik edilirler ve sanat eğitiminde, çağdaş sanatta ve tasarımda en yeni gelişmeleri yakından izah ederler. Yoğun bir çalışma süreci boyunca, alanındaki profesyonel ve kişisel pozisyonlarını güçlendirirler. Genel odak disiplinlerarası olmasına rağmen, program sanat ve tasarım eğitimi konusunda uzmanlaşmıştır.... [-]


Sanat Tarihi Harflerin Usta: Modern Sanat Icat

University of Glasgow
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem August 2018 Birleşik Krallık Glasgow

İcat Modern Sanat sen boyama, tasarım ve mimarlık, radikal toplumsal, bilimsel ve teknolojik değişimin bir çağda yeni formlar ve anlamları aldı nasıl anlamaya olanak tanır. önde gelen uzmanları ile çalışarak, teorik yanı sıra nesne tabanlı yaklaşımlarla bu yorumlamak öğreneceksiniz. [+]

Sanat Tarihi: İcat Modern Sanat, 1768-1918 MLitt

İcat Modern Sanat sen boyama, tasarım ve mimarlık, radikal toplumsal, bilimsel ve teknolojik değişimin bir çağda yeni formlar ve anlamları aldı nasıl anlamaya olanak tanır. önde gelen uzmanları ile çalışarak, teorik yanı sıra nesne tabanlı yaklaşımlarla bu yorumlamak öğreneceksiniz.

Neden bu program Sanat Charles Rennie Mackintosh en Okulu'ndan Burrell Collection ve dünyanın en büyük halka açık Whistler ekrana Hunterian, ev Dünyanın önde gelen kaynaklar. State-of-the-art Mackintosh ve Avrupa Modernizm Akademik Küratör dahil uzmanlar tarafından koleksiyonları yeni Kelvin Hall Study Centre'da erişebilir ve harç. ... [-]

Sanatsal Ve Kültürel Etkinlikler Yönetiminde Usta

INSEEC Paris
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Fransa Paris

Bu Master, kamu ya da özel kültür kurumlarında, kültür koordinasyon kurumlarında veya büyük şirketlerin iletişim bölümünde çalışabilecek yöneticileri eğitir. [+]

Sanatsal ve Kültürel Faaliyetler Yönetimi Ustası

Bu Master, kamu ya da özel kültür kurumlarında, kültür koordinasyon kurumlarında veya büyük şirketlerin iletişim bölümünde çalışabilecek yöneticileri eğitir.

Öğrenciler sanatsal ve kültürel pazarın finansal, ekonomik ve stratejik konularını öğreneceklerdir. Kültürel çevrenin, teklifin ve ürünlerin özelliklerini bilir; Kurumların, kültürel organizasyonların ve büyük kültür endüstrilerinin (yayıncılık, kayıtlar, filmler) yönetimin özellikleri; Ve yeni teknolojilerin gelişimlerine etkisi.

Ayrıca, Paris, Londra ve Monako'nun kültürel zenginliklerinden de yararlanacaklar.... [-]


Kültürel Ve Sanatsal Faaliyetlerin Yönetiminde Uzmanlaşmış Usta

ESCP Europe Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Fransa Paris

Sanat ve kültür yönetimi arenada bir trailblazer, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin Yönetimi Bu İhtisas Master ® bir çift derece ek avantajı sunuyor: ESCP Europe ve Università Ca 'Master II II livello gelen Uzman Master® derece Foscari Venezia. Program, bu nedenle Eylül ayından Aralık ayına kadar Venedik'te ve Ocak'tan Mart'a kadar Paris Kampüsü'nde gerçekleşiyor. [+]

Sanat ve kültür yönetimi arenada bir trailblazer, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin Yönetimi Bu İhtisas Master ® bir çift derece ek avantajı sunuyor: ESCP Europe ve Università Ca 'Master II II livello gelen Uzman Master® derece Foscari Venezia. Program, bu nedenle Eylül ayından Aralık ayına kadar Venedik'te ve Ocak'tan Mart'a kadar Paris Kampüsü'nde gerçekleşiyor.

Temel Özellikler

ESCP Europe Masters, özel kariyer alanlarında, kariyer hedefleri net bir şekilde belirlenmiş ve yüksek nitelikli yöneticilerin kurumsal talebine cevap olarak bir uzmanlığa veya çift beceriye sahip profesyonel yönetim programlarıdır.

Bu Master, mühendislik, işletme, mimarlık, tıp, hukuk, farmakoloji, siyaset bilimi, sanat veya herhangi bir başka yüksek lisans düzeyinde birinci yüksek lisans düzeyinde akademik veya mesleki derece tutan öğrenciler için tasarlanmış bir yıllık tam zamanlı bir akademik programdır.... [-]


Reklam Fotoğrafçılığı, Moda Ve Sanat Yönünde Yüksek Lisans Derecesi

Seeway - Barcelona
Kampüs Yarı zamanlı 9 ay October 2018 İspanya Barcelona

Profesyonel Fotoğrafçılık ve Reklamcılık Moda uzmanlık ve Lifestyle Master profesyonel referanslar ve kendi yaratıcı kişiliği ortamından eğilimleri üretme kapasitesine sahip üretmek için bir ideal sunar. [+]

A Profesyonel Fotoğrafçılık ve Reklamcılık Master Moda ve Lifestyle kendi uzmanlık profesyonel referanslar ve kendi yaratıcı kişiliği ortamından eğilimleri üretme kapasitesine sahip üretmek için bir ideal sunar. Saf fotoğraf aşar ve diğer alanlarda yeterliliklerin geniş bir yelpazesini kapsayan ve moda tasarımı ve iletişim dünyasını disipline Master ruhu, bireysel beklentileri ile sürekli yeniden tanımlanma bir işgücü piyasasının taleplerini birleştirmek arzusu doğar ve her katılımcının vizyonları. Uzmanlık ekseni Sanat Yönetimi ile izdiham ve kesiştiği Fotoğrafçılık moda ve yaşam tarzı olduğunu.

görsel projeler ticari, reklam ve tam bir kişisel, profesyonel kalitede ve güçlü bir damga yazarın kavramsallaştırma, geliştirme ve uygulama işlemek için gerekli tüm temel yönlerini kapsayan yaratıcılık ve yenilik odaklı program.... [-]


Haberleşme Yönetimi Sanat Online Yüksek Lisans

LaBasad - Barcelona School of Arts & Design
Online Tam zamanlı 12 ay Açık Kayıt İspanya Barcelona Spain Online + 1 daha

İletişim Sanatları Yönetimi Online Yüksek Lisans iletişim kurmak mesajı geliştirecek özgün ve çekici görsel çözümler anlamak konsept çalışması ve tasarımı gereken bir proje uygulama perspektifi üzerine tasarlanmıştır. en muhteşem itibaren hatta en basit web sayfası görsel-işitsel üretim, sanat yönetmeni katkısı esastır. [+]

İspanyolca öğretilen Çevrimiçi UstaMaster Amaçları

Online Yüksek Lisans Art Direction Comuniciación iletişim kurmak mesajı geliştirecek özgün ve çekici görsel çözümler anlamak konsept çalışması ve tasarımı gereken bir proje uygulama perspektifi üzerine tasarlanmıştır. en muhteşem itibaren hatta en basit web sayfası görsel-işitsel üretim, sanat yönetmeni katkısı esastır. Elbette nihai amacı ve insanlarla markaları bağlamak alakalı ideias cursen üretme yeteneğine sahip öğrenciler herhangi bir iletişim kanalında bunları şekillendirmek olmasıdır.

faktör analizi, farklılaşma ve konumlandırma gibi stratejik iletişim rolü vurgulamaktadır.diğer profillere sahip sanat yönetmeni ve yaratıcı realción becerilerini ve işlevlerini öğrenin.Conceptualise ve eylemleri yansıma ve aktarılacak Mesaj ve izleyicilerin analizinden çok kanallı iletişimi devreye sokar.görsel ikna edici mesajın etkinliğini artırın.Gözetmek ve üretim aşamalarını yönetirler.Pratik projeler geliştirerek, yaratıcı ve yürütme kapasitesini arttırmak.LABASAD.jpg" alt="68892_Master_online_direccion_de_arte_en_comunicacion_LABASAD.jpg" />Erişim gereksinimleri... [-]

Sanat Yönünde Usta

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya
Kampüs 1 dönem January 2019 İspanya Barcelona

Bu usta, öğrencinin tüm gelişim aşamaları boyunca sinematografik bir senaryoya dayanan sanatsal bir öneriyi başarmada eğitimini temel bir pedagojik amaç olarak ortaya koymaktadır. [+]

Master hakkında

Bu usta, öğrencinin tüm gelişim aşamaları boyunca sinematografik bir senaryoya dayanan sanatsal bir öneriyi başarmada eğitimini temel bir pedagojik amaç olarak ortaya koymaktadır.

Bunun için, bir filmin görsel anlatısının tanımlanmasında gerekli prosedürlere ve ayrıca sanat yönetimi ve icraatının teknik özelliklerine ilişkin gerekli prosedürleri titizlikle ele almak için gerekli araçlara başvurulur.

Kimler katılmalı

Güzel Sanatlar, Mimarlık, Görsel-İşitsel İletişim, Sanat, Tasarım, Sanat Tarihi, Set Tasarımı. Sinematografik sanat yönünü derinleştirmek isteyen film veya video sektöründen profesyoneller.

yeterliliklerAmaç, sanat yönetmeninin çalışma süreci ile öğrenciyle iletişim kurmaktır.Sinematografik bir senaryoya dayanan sanatsal bir öneri yapabilmek için öğrenciyi eğitin.Bir filmin anlatısını görsel olarak tanımlamayı, senografi ve karakter yaratma açısından öğrenmeyi öğrenin.Bir projenin gelişiminin aşamalarını bilir ve bunu meyvelere getirmek için gerekli araç ve prosedürlere sahiptir.yapı... [-]

Sanat, Kültür Ve Toplumda Uzmanlık Alanında Sanat Ve Kültür Araştırmaları Yüksek Lisansı

Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl September 2018 Hollanda Rotterdam + 1 daha

Yüksek Lisans programı Sanat, Kültür ve Toplum biz tavsiye ve kültürel organizasyonların parçası haline size becerileri öğretmek. Mezun olduktan sonra, uzman kültürel pazarlama hakkında bilgi için açmak, ya da seyircinin beğeni ve motivasyonları daha iyi anlaşılması için olacaktır. [+]

Sanat, Kültür ve Toplumda Uzmanlık Alanında Sanat ve Kültür Araştırmaları Yüksek Lisansı

Neden Rotterdam Sanat, Kültür ve Toplum seçmelisiniz?

Yüksek Lisans programı Sanat, Kültür ve Toplum biz tavsiye ve kültürel organizasyonların parçası haline size becerileri öğretmek. Mezun olduktan sonra, uzman kültürel pazarlama hakkında bilgi için açmak, ya da seyircinin beğeni ve motivasyonları daha iyi anlaşılması için olacaktır.

Sanat, Kültür ve Toplum ötesinde ve ulusal kültürel sınırların ötesinde üretim, dağıtım ve sanat tüketimi ve kültürü günümüz modlarını entegre benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Sen politikası, pazarlama, izleyiciler ve eğitim üzerine üstün anlayışlar kullanarak, yeni olasılıklar öngörülüyor ve sanat ve kültür organizasyonu için yeni modeller oluşturmak için eğitilmiştir.... [-]