$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Kaunas Litvanya'da Satış Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2023

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.Satış yüksek lisans programı öğrencileri bir satış boru hattı ve ilgili pazarlama faaliyetleri yönetmek ve geliştirmek için eğitiyor. Bir… Devamını oku

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Satış yüksek lisans programı öğrencileri bir satış boru hattı ve ilgili pazarlama faaliyetleri yönetmek ve geliştirmek için eğitiyor. Bir satış profesyonel amacı, gelir artışı çalışan devir azaltmak ve yatırım getirisini artırmak için.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

Kaunas kültürel mirası ve akademik değeri ile ünlüdür. Bu Vytautas Magnus Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Litvanya Üniversitesi ve Aleksandras Stulginskis Üniversitesi gibi şehrin eğitim kurumları, yıldır kaliteli eğitim ile beşeri sermayenin güçlendirilmesi edilmiştir.

Daha Az
Litvanya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Vytautas Magnus University
Kaunas, Litvanya

aday öğrenciler İşletme, Yönetim ve Ekonomi lisans derecesine sahip bekleniyor

aday öğrenciler İşletme, Yönetim ve Ekonomi lisans derecesine sahip bekleniyor -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
3 dönem
Ingilizce
10 Ara 2022
Kampüs