MASTERSTUDIES

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları içinde Satın Alma Yönetimi Madrid İspanya 2021

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Tedarik Yönetim derecesi Yüksek lisans lojistik ve tedarik zinciri yönetimi mevkilere edebiliyoruz profesyoneller yaratmayı amaçlamaktadır. Öğrenciler tedarikçi ilişkileri, stok yönetimi ve satın alma faaliyetleri ile ilgili güçlü yönetim becerilerini geliştireceklerdir.

Devlet üniversiteleri ile ilgili en uygun seçenek uzaktır. Özel okullar da uzaktan eğitim deneyimi çok daha iyi yardım sağlamak. Çeşitli çevrimiçi üniversite dünyanın her yerinden büyük mesafelerde öğretmen ve öğrenci eğitim görüyor. Bu çok bir uzaktan eğitim sınıfta çeşitliliği artar ve derece farklı topluluklar, bölgeler ve uzak kültürlerden gelen kişiler arasında zorlu konuşma üretir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Madrid Şehir İspanya'nın başkenti. Bu 3 milyon sakinleri ile bir metropol alandır. Bu yıllık boğa güreşi olay ev sahipliği Las Ventas adlı bir arena vardır. Kentte çok sayıda kamu ve özel üniversite bulunmaktadır.

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans içinde Satın Alma Yönetimi Madrid İspanya'da

1 Sonuçlar Satın Alma Yönetimi, Madrid, Uzaktan Eğitim Filter

Online SAP Lojistik Proje Yönetimi Konusunda Master

Universidad Rey Juan Carlos
Yüksek Lisans
Şub 2021
<
Yarı zamanlı
<
6 aylar
29 Oca 2021
Ispanyolca
e-Öğrenme

GİRİŞ: 1996 yılında kurulan Universidad Rey Juan Carlos 46.000'den fazla öğrencisi ve yaklaşık 2.250 profesörü bulunmaktadır. İçinde geniş ve mükemmel bir akademik teklifle ka ...

Devamını oku