Hollanda'da Sosyoloji Yüksek Lisans Derecesi

Hollanda'da Sosyoloji Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2018

Sosyoloji

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Sosyoloji bir Yüksek Lisans çalışması için son derece popüler bir konudur. Sosyoloji toplumların bakacağız ve nasıl insanlar yaşam deneyimi ve nasıl bir toplum düzenlenmiştir. Sosyoloji çalışma gelen birçok fikir modern dünyada yaygındır. Bu fikirler değilse daha uzun, yüzyıllar boyunca var olmuştur, ama bugün hala geçerlidir.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Hollanda'da Sosyoloji Top Yüksek Lisans Programları 2018

Devamını oku

Sosyal Ve Davranış Bilimlerinde Araştırma Yüksek Lisansı

Tilburg University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2018 Hollanda Utrecht Tilburg + 1 daha

Sosyal ve Davranış Bilimleri Araştırma Master bizim insan sosyal davranış çalışma, sosyal psikoloji, sosyoloji, organizasyon bilimler ve metodolojisi tarafından sunulan farklı bakış açılarını bir araya getirerek disiplinler arası bir yaklaşım sunan, Hollanda benzersizdir. Bilim programının bu iki yıllık İngilizce-öğretti Yüksek Lisans sırasında, alanında en iyi araştırmacılar tarafından yönetilen devlet-of-the-art dersleri takip edecek ... [+]

Sosyal ve Davranış Bilimleri Araştırma Master

Eğer mükemmel bir öğrenci ve sosyal ve davranış bilimlerinde bilimsel araştırma ile ilgileniyor musunuz? O zaman bu sizin için Master programı! Araştırma Master programı, sosyal ve davranış bilimleri alanında temel bilimsel araştırma için gereken araçları ile tüm dünyadan yetenekli genç araştırmacılar sağlar.

Sosyal ve Davranış Bilimleri Araştırma Master bizim insan sosyal davranış çalışma, sosyal psikoloji, sosyoloji, organizasyon bilimler ve metodolojisi tarafından sunulan farklı bakış açılarını bir araya getirerek disiplinler arası bir yaklaşım sunan, Hollanda benzersizdir.

Bilim programının bu iki yıllık İngilizce öğretti Master 'sırasında, alanda iyi araştırmacılar tarafından yönetilen state-of-the-art dersleri takip edecek. Eğer aktif, yenilikçi projeler ve staj katılan, araştırma alanında eller dahil olacak.... [-]


Kültür, Medya Ve Sanat Araştırma Ustası Sosyolojisi

Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Hollanda Rotterdam

Kültür, Medya ve Sanat Sosyolojisi iki yıllık Araştırma Yüksek Lisans Programı Tarih, Kültür ve İletişim Erasmus Okulu ve Sosyal Bilimler Fakültesi tarafından sunulmaktadır. [+]

Kültür, Medya ve Sanat Sosyolojisi Araştırma Görevlisi

Bu disiplinler arası Araştırma Master programı kendinize sorun! Sosyal-bilimsel eğitim ve araştırma deneyimi eller birleştirin. Kendi araştırma alanları geliştirmek. Ve bir doktora ya da akademi dışındaki bir araştırma odaklı bir kariyer için kendinizi hazırlamak.

Kültür, Medya ve Sanat Sosyolojisi iki yıllık Araştırma Yüksek Lisans Programı Tarih, Kültür ve İletişim Erasmus Okulu ve Sosyal Bilimler Fakültesi tarafından sunulmaktadır. Bu Master of Science (MSc) Program kültür, medya ve sanat üzerine araştırmalarıyla ilgilenen yetenekli ve motivasyonu yüksek öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]