Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde Sosyoloji Yüksek Lisans Programı

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde Sosyoloji Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2018/2019

Sosyoloji

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Neden insanlar Sosyoloji okuyorsun? Sosyoloji Çalışma liberal sanat biridir ve değişim bir ömür boyu için hazırlar. Sadece bir kendi toplumu daha derin bir anlayış kazanacaktır, ama onlar da diğer kültürlerin anlayacaklar. Sosyoloji Yüksek lisans yaşam için bir hazırlar.

Yemek ve müzik ülke 's en popüler eğlenceler iki gibi kültüre özgü mutfağı ve eğlence öğrenmek ister Öğrenciler, Kongo DRC (Zaire) okula devam hoşunuza gidebilecek. Farklı etnik Yüzlerce ülke ev arama ve Fransızca konuşulan dillerin 242 en yaygın olanıdır.

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde Sosyoloji Top Yüksek Lisans Dereceleri 2018/2019

Devamını oku

Sosyal Communications Yüksek Lisans

L’Université Catholique Du Congo
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Demokratik Kongo Cumhuriyeti Kinshasa

Bu fakültenin öğrenci, diğer iç dünyasına girmek için bir mesaj, çevrenin iyi bir bilgi, ilgi beslenen genel bir kültürün özünü elde edebilir analitik zihin bilimsel dürüstlük geliştirmelidir dil ve dil ve büyük bir uyum için bastırdı. [+]

Sosyal İletişim Fakültesi meşgul ve vasıtasıyla oluşturulan yeni kültürün içine müjdeyi entegre etmek isteyen hem iletişim uzmanları, bilimsel olarak yetkin ve eğitimli erkekleri geliştirmeyi hedeflediğini yeni diller, yeni teknikler ve yeni davranışlar (bkz John Paul II, Redemptoris missio, 37), modern iletişim (...) ne yararları tespit etmek ve hangi tehlikeler kimlik ve Afrika değerlere bu kültürü sunabilir.

amaçlarına ulaşmak için, Fakülte onun zengin öğretileri, laboratuarlar ve profesyonel stüdyolar, sayısız atölye, seminer ve konferanslar aracılığıyla sınıflar, sınıf eğitimi, pratik ve insan, devam eden öğrencilere sunar; onun mezunları aşağıdaki görevleri sağlamayı hedefleyen eğitimi:... [-]