MASTERSTUDIES

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları içinde Uluslararası İletişim Polonya'da 2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Uluslararası iletişim programları başarılı bir şekilde küresel ekonomide iletişim sözlü ve yazılı vakıf kazandırmak amaçlanmıştır. Öğrenciler ayrıca piyasada öğrenmek ve dünya çapında alıcılara ürünlerini satabilir.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Birçok AB ülkesinde olduğu gibi, Polonya AB öğrencilere ucuz, hatta ücretsiz eğitim sunuyor. Aday öğrenciler seçtikleri Lehçe kuruma doğrudan başvurmaları gerekir. Örneğin Varşova Üniversitesi, kendi İngilizce dil kursları için £ 1.300 Yıl başına £ 2,500 ücretleri.

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans içinde Uluslararası İletişim Polonya'da

1 Sonuçlar Uluslararası İletişim, Polonya, Uzaktan Eğitim Filter

Global İletişimde Usta

University of Wroclaw
Polonya, Wroclaw
Yönetici Kursları
01 Oct 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
15 Sep 2020
Ingilizce
Online

Disiplinlerarası iki yıllık tam zamanlı ana çalışma programı, iki disiplinin bilgi ve yöntemlerini birleştirir: siyaset bilimi ve medya alanındaki uluslararası ilişkiler ve il ...

Devamını oku