Filter
Yüksek Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Yönetim Bilimi 2019/2020 Avrupa

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

  Yönetim bilimi, öğrencilerin ve profesyonellerin, çalışma alanı içerisinde, yönetim alanlarını ilgilendiren konuları ele almak için yöntem temelli araştırma yapmalarını gerektirebilir. Sorun anlaşıldıktan sonra belirli stratejilerin geliştirilmesi gerekmektedir.  

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Yüksek Lisans Programı Yarı zamanlı içinde Yönetim Bilimi Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Yönetim Bilimi, Avrupa

Groupe ESC Troyes in Champagne

Champagne Groupe ESC Troyes 1992 yılında kuruldu, bu nedenle genç Fransız Business School. Bu (Fransa "Conférence des Grandes Ecoles", vb tarafından akredite Yükseköğreti ... [+]

2 YIL YÜKSEK LİSANS

YÖNETİM ENSTİTÜSÜ

Yönetim bir Enstitü olarak misyonumuz sadece yüksek potansiyel profilleri, aynı zamanda sorumlu yöneticileri yetiştirmektir. Bir okul öğrencilerine devredebilir teknik beceri ötesinde, bizim personel eşlik ve öğrenciler, saygın, saygılı ve saygın yöneticileri olmak üzere yardım etmek için buradayız aynı zamanda. Bir terzi müfredat sayesinde, yurt dışında çalışma süreleri, bizim öğretim elemanları tarafından öğrenci birliği hayatı ve koçluk, aşamalı güçlü inşa edecek Kendiniz için profesyonel proje ve parlak bir geleceği olan genç mezun olmak.

Okul Fransız "des Conférence Grandes ekolleri" tarafından akredite edilmiş ve EFMD ve AACSB International üyesidir... [-]

Fransa Troyes
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku