Yaşam Becerileri Yüksek Lisans Dereceleri

Yaşam Becerileri Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Okullarla Direkt İletişime Geçin - Yaşam Becerileri Lisansüstü Eğitimler Karşılaştır 2018

Devamını oku

Erken Çocukluk Döneminde Yüksek Lisans Derecesi: Perspektifler Ve Müdahale Hatları (MPIN)

Universidad de las Islas Baleares - UIB
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 İspanya Palma de Mallorca

Ustanın amacı, altı yaşın altındaki çocuklar için programlara ve hizmetlere müdahalede bulunmak üzere profesyonel olarak nitelendirilen uzmanlaşmış ve çok disiplinli bir yapının ileri düzeyde eğitimini sağlamaktır. [+]

Nedir?

Ustanın amacı, altı yaşın altındaki çocuklar için programlara ve hizmetlere müdahalede bulunmak üzere profesyonel olarak nitelendirilen uzmanlaşmış ve çok disiplinli bir yapının ileri düzeyde eğitimini sağlamaktır.

Toplumsal değişimler (çok kültürlülük, yeni aile yapıları ...) ve günümüzdeki bilimsel gelişmeler (sinirbilim, bağlanma teorisi, sistemik bakış açısı ...) yaşamın ilk yıllarında yeni gelişmelere ve müdahale yaklaşımlarına bakmayı talep ediyor.

Erken çocuklukta müdahale gelecekteki gelişimin anahtarıdır ve önleme programlarını destekleyen ve risk durumlarını tespit eden tanıtım ve destek hizmetlerini dahil etmek gerekir.... [-]