Keystone logo
Şili

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Şili 2024

kurum sayısı: 65
  • Trece Norte, Şili

  World Wide Chile , ülkemize olan sevginin, bizi ziyaret edenlere benzersiz deneyimler sağlamak için itici güç olduğu, Şili'yi ve insanlarını olduğu gibi gösteren kültürel daldırma programları aracılığıyla Şili'nin zenginliğini aktarmaya odaklanan çok disiplinli bir ekiptir. Bu, 10 yıldan fazla bir süredir, yabancılar ve Şilililer arasında sağlam ilişkiler kurarak, ziyaretçinin öğrenmesini ve kültürümüzle bağlarını güçlendiren benzersiz deneyimler sunmamıza izin veren mekanizma olmuştur. Bu hedefe ulaşmamızı sağlayan seçenekler ise ziyaretçilerimizin ülkemizde kaldıkları süre boyunca aldıkları çeşitli staj, gönüllülük, eğitim ve seyahat programlarıdır.

  • Providencia, Şili

  Yurtdışında prestijli üniversitelerde ve dil okullarında eğitim ViveCampus dünya çapında eğitim kurumlarını temsil eden lider kurumdur Birkaç ülkede bulunan ViveCampus, uluslararası öğrencilere sunulan yüzlerce programı resmi olarak temsil eder. Kayıt süreci boyunca size ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz ve doğrudan kurumlara ödeme yapıyorsunuz. Diğer destinasyonların yanı sıra Avustralya, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, Yeni Zelanda gibi ülkelerde İngilizce kursları, diplomalar, lisans ve lisansüstü programlar. Sitemizde 2021 - 2022 dönemindeki programların tarihleri ve maliyetleri hakkında bilgi bulacaksınız. Şili'de ViveCampus'un Santiago'da bulunan bir ofisi vardır ve burada tüm sorularınız için e-posta, sohbet veya telefon yoluyla size yardımcı olabiliriz. Ayrıca genellikle Şili'nin Santiago şehrinde düzenlenen yurtdışı eğitim fuarlarına da katılıyoruz.

  • Providencia, Şili

  İşçiler, öğrenciler ve mezunlardan oluşan, özerk ve bağımsız, çoğulcu ve halka bağlı, katılımcı bir üniversiteyiz. Sosyal Bilimler, Sanat, Beşeri Bilimler, Pedagoji ve diğer bilgi alanları ile bilimsel ve profesyonel çalışma alanlarının, öğretim, araştırma, sanatsal yaratma ve çevre ile bağlantı alanlarındaki bilgilerinin gelişimine eleştirel olarak katkıda bulunuruz. Latin Amerika'dan bakılan ve yerel, bölgesel ve ulusal ölçekte katkı sağlayan küresel bir dünyanın gereksinimleri. İnsan hakları, demokrasi ve adaletin teşviki ve savunulması ile birlikte, içerme ve sosyal dönüşüme bağlı, disiplinlerarası bir bakış açısıyla mezunlar ve mükemmellik profesyonelleri yetiştiriyoruz.

  • Huechuraba, Şili

  Universidad Mayor misyonu, insanları etik davranışı, girişimcilik tutumunu, yenilikçiliği, liderliği ve kültürel ve sosyal çeşitliliğe saygıyı teşvik eden bir eğitim deneyimi yoluyla eğitmektir. Bunu yapmak için, lisans ve lisansüstü mükemmellik programları öğretir ve küresel bir bağlamı dikkate alarak ulusal topluluğa kültürel, eğitimsel, sosyal ve ekonomik alanlarda katkıda bulunan bilginin üretilmesi, ifade edilmesi ve yayılması için faaliyetler yürütür. dünya ve bilimsel titizliğin normları.

  • La Serena, Şili

  La Serena Üniversitesi'nin Misyonu, öğretim, araştırma, yaratma, yenilik, üniversite uzantısı ve çevre ile bağlantı yoluyla çeşitli bilgi ve kültür alanlarında üstün bilgi yetiştirmek, üretmek, geliştirmek ve iletmektir. La Serena Üniversitesi, misyonunun kendine özgü ve ayırt edici bir özelliği olarak, toplumun genel çıkarlarının ihtiyaçlarını karşılamaya katkıda bulunmalı, Devletin ayrılmaz bir parçası olarak, kültürü teşvik eden tüm politikalar, planlar ve programlarda işbirliği yapmalıdır. Ülkede, ulusal ve bölgesel düzeyde, kültürlerarası bir bakış açısıyla kalkınma, sosyal, bölgesel, sanatsal, bilimsel, teknolojik, ekonomik ve sürdürülebilir. Aynı şekilde, misyonunun kurucu ve kaçınılmaz bir unsuru olarak Üniversite, eleştirel ve yansıtıcı bir ruha sahip, rasyonel diyalog ve hoşgörüyü teşvik eden ve etik değerlerden ilham alan vatandaşlığın oluşumuna katkıda bulunan kişilerin yetiştirilmesini mükemmellik mesleği ile üstlenmelidir. demokratik, sivil ve sosyal dayanışma, insan haklarına, cinsiyet eşitliğine, yerli halklara ve çevreye saygılı. Üniversite, öğrencilerinin mesleki eğitimleri sırasında ülkenin ve bölgesinin gereksinimleri ve zorlukları ile bağlantı kurmasını teşvik etmelidir. La Serena Üniversitesi, bölgesel etki alanına yerleşmiş yerli halkların dünya görüşünü tanır, destekler ve çalışmalarının bir parçası olarak dahil eder.

  • Santiago Metropolitan Region, Şili

  Bernardo O'Higgins Üniversitesi, Mart 1990'da kurulmuş ve O'Higginian düşüncesinden ilham almış özel bir özerk Şili üniversitesidir. Merkezi evi, Santiago komününde, Parque O'Higgins'in yanında yer almaktadır. Şu anda Ulusal Akreditasyon Komisyonu (CNA-Şili) tarafından Temmuz 2018'den Temmuz 2022'ye kadar 4 yıl (en fazla 7 yıl) için akredite edilmiştir. CSIC webometrik sınıflandırmasına göre (Temmuz) Şili üniversiteleri arasında 35. sıradadır. 2017). Ayrıca, AméricaEconomía 2019'a göre genel sıralamada 27. ve Cruch olmayan özel üniversiteler arasında 10. sıradadır. Şili üniversiteleri içinde ayrıca ülkenin tüm üniversiteleri arasında 13. sıradadır; Scimago Kurum Sıralaması 2020'de Latin Amerika'da 55. ve Şili özel U'ları arasında 5.. Aynı şekilde, kurumu oluşturan boyutların her biri ile işbirliği içinde ve Yüksek Öğrenimde mükemmellik arayışına sürekli bağlılığın bir parçası olan, Bernardo O'Higgins Üniversitesi, 2021 Gratuity'ye atıfta bulunuyor.

  • Los Andes, Şili

  Libertador de Los Andes Professional Institute, 8 Haziran 1993 tarihinde güncellenen 292 Sayılı Muafiyet Kararnamesi ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 22 Aralık 1981 tarihinde faaliyete geçmek üzere yetkilendirilmiş bir Yükseköğretim kurumudur. Yükseköğretim bölgesel düzeyde ve ikinci ülke düzeyinde kurulacak. 27 Haziran 2003'te IPLA, kendisini yöneten mevzuata uygun olarak her türlü mesleki unvanı vermek için tam özerklik elde etti.

  • Providencia, Şili

  Learn chile Learn chile , Şili'nin akademik teklifinin uluslararasılaşmasını teşvik etmek ve teşvik etmek amacıyla Şili Eyaleti tarafından ProChile aracılığıyla desteklenen yirmiden fazla üniversite ve profesyonel teknik eğitim enstitüsünden oluşan bir yüksek öğretim kurumları ağıdır. ülke, uluslararası öğrenciler için mükemmel bir destinasyondur. Learn chile , yükseköğretimin uluslararası düzeyde teşvik edilmesi için ana Şili ağı olarak 2013 yılında doğdu. Brezilya, Ekvador, Panama, Peru ve Kolombiya gibi ülkelerde bir başarı öyküsü olarak sunuldu.

  • Viña del Mar, Şili

  Modern Müzik ve Dans Okulu 1940 yılında, standartlaştırılmış müfredat, programlar ve değerlendirme sistemleri kurarak Şili'de müzik eğitimini kökten değiştiren ve böylece eğitim için akademik bir bağlam oluşturan piyanistler Elena Waiss ve René Amengual tarafından kuruldu. ülkedeki müzisyenlerin Başlangıçta, Modern Müzik ve Dans Okulu, maestro Zoltan Fischer yönetiminde piyano, armoni ve teori derslerinin yanı sıra viyola ve keman dersleri verdi. Bu süre zarfında, piyanoda Arrau tekniği gibi ileri sistemler tanıtıldı, repertuar genişletildi ve orijinal notanın önemi vurgulanarak günümüze kadar devam eden çağdaş bir performans anlayışı oluşturuldu. O zamandan beri, Modern Okulun müzisyenleri, Şili'deki veya yurtdışındaki herhangi bir senaryo ile mükemmel bir şekilde yüzleşmelerini sağlayan bir eğitim alıyorlar.

  • Santiago Metropolitan Region, Şili

  1968'de “İşçi ve Köylü Üniversite Departmanı” olarak kuruluşundan bu yana, Duoc UC, Şili'deki Yüksek Teknik Mesleki Eğitimde kilit kurumlardan biri olmak için uzun bir konsolidasyon yolu kat etti. 50 yılı aşkın bir geçmişe ve yedi yıllık en yüksek kurumsal akreditasyona sahip olan Duoc UC'nin bir parçası olan herkes, bugün Şili'nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunan binlerce teknisyen ve profesyonelin aşağıdakilerden birinde eğitim gördüğünü gururla söyleyebilir. Metropolitan Bölgesi, Valparaíso, Biobío, La Araucanía ve Los Lagos'taki 18 genel merkezinde bulunan 9 okul ve 70'den fazla mevcut kariyer. Duoc öğrencileri Duoc UC'nin Hristiyan ve bütünleyici bir oluşum sunan eğitim projesi, öğrencilerinin kapasitelerini, yetkinliklerini ve değerlerini maksimum düzeyde geliştirmelerine olanak tanıyarak onları daha iyi insanlar ve küresel topluma dahil olmaya hazırlanan profesyoneller haline getiriyor. Duoc UC'nin takip etmek istediği mükemmellik yolu, insanı merkeze alan eğitim, ülkenin gelişimine katkı, çevre ile bağlantı ve sürekli sosyal dönüşüm arayışı ile belirlenir.

  • Santiago, Şili

  Şili Teknoloji Üniversitesi INACAP, Üniversite alt sisteminin bir parçasıdır, Kurumsal Yönetim, Lisans Öğretimi ve Çevre ile Bağlantı alanlarında 3 yıllığına akredite edilmiştir.

  • Providencia, Şili

  Heidelberg Latin Amerika Merkezi, Araştırma ve Öğretimde Mükemmeliyet Merkezi, Latin Amerika'daki Heidelberg Üniversitesi'nin Lisansüstü Merkezidir. Latin Amerika'da bir Alman üniversitesinin ilk ve tek lisansüstü merkezi olarak kurulmuş ve resmi olarak 9 Nisan 2002'de Santiago de Şili'de açılmıştır. Merkez, akademik-bilimsel diyaloğun hizmetinde bir kurum olarak tasarlanmıştır ve amacı, Şili Üniversitesi, Şili Papalık Katolik Üniversitesi ve Meksika Ulusal Özerk Üniversitesi gibi prestijli Latin Amerika üniversiteleriyle ittifak halinde sunduğu Doktora, Yüksek Lisans ve Diploma programlarını organize eder, teşvik eder ve yönlendirir. Ayrıca farklı disiplinlerde uzmanlık seminerleri, Sempozyumlar, Yaz Okulları düzenler ve yürütür, Alman araştırma ve çalışma içeriğinin sonuçlarını bölge ülkelerine aktarmayı amaçlar. Ayrıca, Santiago de Chile'deki genel merkezinden, Heidelberg Merkezi, Baden-Württemberg Federal Eyaletindeki diğer araştırma kurumları veya üniversitelerle bilimsel işbirliği için bir platform olarak hizmet vermektedir. 2009'dan beri ve Alman Akademik Değişim Servisi (DAAD) tarafından ve Alman Dışişleri Bakanlığı'nın fonlarıyla düzenlenen akademik kalite için prestijli bir yarışmayı kazandıktan sonra, Heidelberg Merkezi (HCLA) bir Mükemmellik Merkezi oldu. Küresel olarak Federal Almanya Cumhuriyeti'nin Araştırma ve Öğretim Mükemmeliyet Merkezi'nden biridir.

  • Viña del Mar, Şili

  Şili Donanmasının temel görevi, egemenliğini ve toprak bütünlüğünü korumak için ülkenin dış güvenliğine ve askeri savunmasına katılmaktır. Barış zamanında, yurtdışında ulusal çıkarların desteklenmesine ve ulusal kalkınmanın desteklenmesine katkıda bulunur. Donanma, profesyoneller için, en son teknoloji ve taktiklerde yenilikçi, değişikliklere ve zorluklara karşı esnek, ilke ve değerler açısından sağlam, kaynaklarını tüm Şilililerin çıkarlarına en iyi şekilde fayda sağlamak için geliştiren ve kullanmaya hazırlanan bir eğitim kurumudur. .

  • Concepción, Şili

  Virginio Gómez Profesyonel Enstitüsü, Concepción Üniversitesi'nin kanatları altında doğan, Concepción, Chillán ve Los Angeles şehirlerinde bulunan ve ülkenin son derece profesyonel teknisyenlere sahip olma ihtiyacına cevap verme zorluğuyla sağlam bir Yüksek Öğrenim kurumudur. . bölgesel ve ulusal kalkınmayı teşvik etmek için eğitilmiştir. Şu anda 9 bin öğrencisi ve hayallerini gerçekleştirmeye çalışan 28 binden fazla mezunu var. Onları desteklemek ve hedefimizi gerçekleştirmek için, sürekli olarak kalite güvence mekanizmalarını geliştiriyoruz, bizi toplumla, çevreyle ve üretici sektörle kalıcı olarak bağdaştırıyoruz, öyle ki, öğretilen programların müfredat gövdeleri, öğrencilerin ihtiyaçları ile el ele gidiyor. toplum. Bu, yalnızca yüksek eğitimli çalışanları eğiterek değil, aynı zamanda eğitim stratejimizde saygı, sorumluluk, bağlılık, hizmet odaklılık ve kalite gibi değerleri vurgulayan insanların gelişimine bahis yaparak çok yönlü olmaya ve değişikliklere uyum sağlamaya teşvik eder.

  • Alcobendas, İspanya
  • Buenavista, Meksika
  • + 3 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...