Keystone logo
Almanya

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Almanya 2023

kurum sayısı: 243
  • Potsdam, Almanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Augsburg, Almanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riedlingen, Almanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, Almanya
  • Berlin, Almanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kraków, Polonya
  • Freiberg, Almanya
  • + 1 daha fazla

  EIT RawMaterials Academy - RaVeN, öğrencilere gerçek hayattaki zorluklara odaklanarak dinamik bir ortamda öğrenmeleri için eşsiz bir fırsat sunar. Avrupa Birliği'nin bir organı olan EIT (European Institute of Innovation and Technology) tarafından verilen EIT Etiketi, yalnızca yüksek lisans ve doktora düzeyindeki mükemmel eğitim programlarına verilen bir kalite sertifikasıdır.

  • Berlin, Almanya

  BİMM Enstitüsü bir topluluktur. Yaratıcı insanların ait olduğu yer orası. Yaratıcı sektör genelinde eğitim verme konusundaki 40 yıllık deneyimimizle, geleceğinizin kapılarını nerede ve nasıl açacağımızı biliyoruz. Derece programlarımız müzik, film ve oyunculuk dünyalarını kapsar ve sizi yaratıcı endüstrilerde başarılı ve sürdürülebilir bir kariyere hazırlar. İngilizce verilen kurslar ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle sizi uluslararası sektöre hazırlıyoruz. Tanınmış öğretim görevlilerimiz aktif endüstri figürleridir ve akademik çalışmalarınızı besleyen zengin bir deneyime sahiptir. Derslerinizin ve eğitimlerinizin yanı sıra, endüstri devleriyle bir dizi ustalık sınıfı düzenliyoruz - böylece en çok hayran olduğunuz insanlardan doğrudan haber alabilirsiniz. Almanya'daki en heyecan verici yaratıcı organizasyonlarda ve şirketlerde endüstri standardı tesislere, sayısız profesyonel bağlantıya ve rakipsiz iş deneyimi fırsatlarına erişebileceksiniz. Evimiz Berlin olduğu için, film, müzik ve tiyatro dünyalarında işbirliği yapma fırsatlarıyla Almanya'nın en önemli yaratıcı merkezinin kalbinde eğitim alırsınız.

  • Oldenburg, Almanya

  Bu arada Oldenburg Üniversitesi'ndeki Bilgisayar Bilimi Bölümü, bilgisayar ve bilgisayar biliminin tüm alanlarında 35 yılı aşkın bir eğitime sahiptir. Oldenburg'un uluslararası üne sahip enerji araştırmaları - yalnızca enerji bilişimi alanında değil - 30 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir ve bu, Aşağı Saksonya, Almanya'daki diğer üniversite yerleri ve yurtdışında ve çeşitli bilim merkezleriyle disiplinler arası bir değişim ile karakterize edilir. Oldenburg Üniversitesi'nde "Akıllı Enerji Sistemleri" konu alanındaki çalışmalar üst sıralarda yer almaktadır.

  • Oldenburg, Almanya
  • Stavanger, Norveç

  Avrupa Göç ve Kültürlerarası İlişkiler Yüksek Lisansı (EMMIR), göç çalışmalarında ilk Afrika-Avrupa-Asya Erasmus Mundus Yüksek Lisans Kursu'dur ve daha geniş bir ortaklar ağı tarafından kolaylaştırılan üç Afrikalı, dört Avrupalı ve iki Asyalı ortak tarafından ortaklaşa yürütülmektedir. . EMMIR, kültürlerarası bir yaklaşımla göçe odaklanan, öğrencileri göç araştırmalarında derin teorik ve metodolojik becerilerle donatan ve onları öncelikle Afrika, Asya ve Avrupa bağlamlarında saha çalışması yapmaya teşvik eden benzersiz bir çalışma programıdır. Hala gelişmekte olan bir çalışma alanındaki önemli çağdaş konuları ele alan çok disiplinli iki yıllık bir yüksek lisans programı (120 AKTS) olarak tasarlanmıştır.

  • Reutlingen, Almanya

  Uluslararası bir öğrenme ortamında, küresel ekonomimizi ve toplumumuzu sorumlu bir şekilde şekillendirecek geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz. ESB Business School, kamu tarafından finanse edilen Reutlingen Üniversitesi'nin bir parçasıdır ve kırk yıldır uluslararası işletme yönetimi ve işletme mühendisliği alanlarındaki genç liderlerin eğitim ve öğretiminde standartları belirlemektedir. Stuttgart'a yakın olan ESB Business School, otomotiv veya makine mühendisliği gibi birçok küresel oyuncuya ev sahipliği yapan müreffeh bir bölgede yer almaktadır.

  • Rotterdam, Hollanda
  • Bilbao, İspanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Sanayi Sonrası Şehirler Üniversitesi (UNIC), yeni nesil öğrencilere kapsayıcı bir eğitim sunmak amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. Sanayi sonrası şehirlerde bulunan ve Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen 10 Avrupa üniversitesinden oluşan bir ittifak, kentsel konuların tüm öğrenciler için erişilebilir ve kapsayıcı bir şekilde öğretim ve araştırmayı beslemesini sağlamak için şehir kurumlarıyla el ele çalışır. İttifak, 2023'te ilk ortak yüksek lisans derecesini başlatıyor ve şehirlerindeki post-endüstriyel dönüşümleri ilerletecek ve Avrupa'da ve çevresinde değişen ekonominin ihtiyaçlarına yanıt veren yeni bilimsel disiplinlerde yüksek vasıflı mezunlar olacak öğrenciler arıyor. Dünya.

  • Fürth, Almanya

  50 yılı aşkın bir süredir insanlara eğitim yollarında rehberlik eden bir eğitim ve sağlık şirketi olan SRH'nin bir parçasıyız. Herkes farklı öğrenir. Bu nedenle görevimiz, başarılı bir yaşam için gerekli koşulları yaratmalarını sağlayarak her bireye kişisel destek sağlamaktır.

  • Poitiers, Fransa
  • Iași, Romanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Şehir-Üniversite Kampüsü (EC2U), Avrupa Birliği'nin dört farklı bölgesinden, eğitim ve araştırma odaklı, yerel ve küresel olarak bağlantılı yedi uzun süreli üniversiteden oluşan çok kültürlü ve çok dilli bir İttifaktır: Üniversite Coimbra, Yaş Üniversitesi, Jena Üniversitesi, Pavia Üniversitesi, Poitiers Üniversitesi (Koordinatör), Salamanca Üniversitesi ve Turku Üniversitesi. İttifak'ın amacı, yedi üniversite ve ilgili şehirler arasında hareketliliğin serbestçe akmasına izin veren yenilikçi bir alan geliştirmektir.

  • Barcelona, İspanya
  • Esch-sur-Alzette, Lüksemburg
  • + 6 daha fazla

  Avrupa Üniversitelerinden oluşan bir konsorsiyum, yüksek performanslı çözümlere odaklanan yeni ve yenilikçi bir pan-Avrupa EUMaster4HPC programı geliştirdi. EUMaster4HPC, Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendirmek için yeni nesil yüksek vasıflı ve yetenekli HPC uzmanlarını eğitmek için Avrupa'daki HPC eğitimindeki başlıca oyuncuları bir araya getiriyor. EUMaster4HPC, yenilikçi müfredat ve öğretim paradigmalarına, akademik mükemmelliğe, birinci sınıf HPC uzmanlarına, süper bilgi işlem merkezlerine erişime ve güçlü endüstri desteğine dayanır.

  • Ulm, Almanya

  Ulm Üniversitesi, önde gelen bir öğrenme, öğretme, araştırma ve aktarım merkezidir. 1967'de "tek çatı altında" bir üniversite olarak kuruluşundan bu yana, etkileyici bir şekilde yenilik ve bilgi için canlı bir uluslararası merkez haline geldi.

  • Berlin, Almanya

  FUBiS, öğrencilerin kendi kurumlarında derecelerine sayılabilecek krediler kazanabilecekleri Berlin Freie Universität'ın yoğun, akademik bir programıdır. FUBiS seansları 3 ila 6 hafta sürer ve hem yaz hem de kış aylarında yapılır.