Keystone logo
Andorra

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Andorra 2024

kurum sayısı: 4
  • Encamp, Andorra

  Vatel Andorra Uluslararası Otel ve Turizm Okulu, 40 yılını uluslararası otel endüstrisinin gelecekteki yöneticilerini ve yöneticilerini hazırlamak için harcayan bir kurumdur. Eğitimi, Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans Derecesinden oluşmaktadır. Vatel eğitimi, 55 okul, 9.000'den fazla öğrenci, dünya çapında 39.000 mezun, 520 öğretmen ve dünya çapında önemli işbirlikçilerden oluşan bir ağ ile 34 ülkeye yayılmaktadır.

  • Sant Julià de Lòria, Andorra

  Andorra Aviation Academy , Andorra Prensliği'nde yer almaktadır. Bir grup havacılık meraklısından esinlenerek, Haziran 2015'te Andorra Hükümeti ve Andorra Üniversitesi ile bu eşsiz havacılık lisans programını oluşturmak için bir anlaşma imzalandı.

  • La Massana, Andorra

  Bizi tanı! MİSYONUMUZ Kaliteli bir üniversite eğitimi vermek ana misyonumuzdur. Esnek ve rahat bir şekilde öğrenmek isteyen, mesleki becerilerini geliştirebilecek ve her şeyden önce insan bakış açısıyla büyüyüp gelişebilecek insanlar istiyoruz. EĞİTİMCİ VİZYONUMUZ Pedagojik önerimiz, yetkin, destekleyici eğitimcilerden oluşan, kendilerine emanet edilen misyonda birleşmiş ve "birlikte ve dernek yoluyla" çalışabilen bir ekibin ilaçları olmadan eğitim ve öğretimin gerçekleştirilemeyeceğini düşünmektedir. . Eğitim topluluğunun tüm üyeleri bu ekibin bir parçasıdır: öğretmenler, araştırmacılar, idari ve teknik personel, vb. EĞİTİM GERÇEKLİĞİ VİZYONUMUZ Eğitim ilişkisinin her zaman kardeşlik ve saygı ile aşılanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, her öğrenciye verilen dikkati karşılama, dinleme, ihtiyaçlarını bilme ve bütünsel büyümelerini teşvik etmek için sürekli kaygıya dayandırıyoruz.

  • Sant Julià de Lòria, Andorra

  Andorra Üniversitesi (UdA), Pyrenees'in kalbinde yer alan bir mikro devlet olan Andorra Prensliği'ndeki tek devlet üniversitesidir. Ülkede yüksek öğrenim 1988'de Hemşirelik Okulu ve Bilgisayar Bilimleri Okulu'nun kurulmasıyla başladı ve 2004'ten bu yana kampüsü Sant Julià de Lòria'nın merkezinde bulunan Andorra Üniversitesi'ne yol açtı.