Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2023

kurum sayısı: 107
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Yüksek lisans derecenizi Harrisburg Üniversitesi'nden güzel Dubai konumumuzda, her sömestrde 3 Cumartesi günü zorunlu yerinde oturumu içeren bütünleşik pratikle uygun bir harmanlanmış formatta teslim ederek kazanın. Geri kalan zamanlarda, profesörler ve sınıf arkadaşlarınızla çevrimiçi etkileşim kuracaksınız. Ayrıca, sınıfta öğrendiklerinizi gerçek dünyadaki profesyonel eğitime uygulamanıza izin veren bir staj deneyimine katılacaksınız.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, Madrid ve Segovia'daki kampüsleri ile İspanya'nın en iyi uluslararası üniversitesidir. Dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilen IE, teknolojilerin ve çeşitliliğin küresel vizyonun, girişimci bir zihniyetin ve hümanist bir yaklaşımın geliştirilmesinde kilit rol oynadığı bir öğrenme ortamı sağlayarak, kuruluşlarda yenilik ve değişimi yönlendiren liderleri şekillendirir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Dubai'deki Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM), dünyanın önde gelen konaklama işletmesi yönetimi okullarından biridir ve küresel lüks otel şirketi Jumeirah Group'un ayrılmaz bir parçasıdır. Üniversite düzeyinde konaklama işletmeciliği eğitiminin önde gelen sağlayıcılarından biridir ve geleceğin otelcilik liderlerini geliştirmek için tasarlanmış bir lisans derecesi sunar. Derece, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Yüksek Öğretim Bakanlığı, Birleşik Krallık'taki Otelcilik Enstitüsü ve Avustralya'daki THE-ICE (Uluslararası Turizm ve Otelcilik Eğitimi Mükemmeliyet Merkezi) tarafından tam olarak akredite edilmiştir. EAHM, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki QS Ağırlama ve Eğlence Konu Sıralamasında 1. sırada yer aldı ve 2023 yılı için dünya çapında 13. sırada yer aldı. THE-ICE tarafından hazırlanan i-Mezun Öğrenci Memnuniyeti Küresel Endeksi 2022'de.

  • Paris, Fransa
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 1 daha fazla

  1970 yılında kurulan Université Paris Pantheon-Assas, 13. yüzyıldan beri eski Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris olan 'La Sorbonne'un varisidir. Üniversite, ulusal ve uluslararası düzeyde, Hukukun tüm alanlarında en yüksek düzeyde mükemmelliği sağlamaya kendini adamış, Hukuk alanında önde gelen Fransız üniversitesi olarak tanınmaktadır.

  • Boston, Amerika Birleşik Devletleri
  • San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 4 daha fazla

  Kâr amacı gütmeyen bir işletme okulundan daha fazlası olan Hult, dünyanın en ileri görüşlü iş yeteneklerinden bazılarını eğiten, onlara ilham veren ve onları birbirine bağlayan dinamik, çok kültürlü bir topluluktur. Öğrencilerin bize katıldıkları andan itibaren becerilerini, mezun oldukları andan itibaren sıra dışı bir iş adamına dönüştürmek için yaparak öğrenme deneyimlerini kullanarak geleneksel eğitim yaklaşımını tersine çeviriyoruz.

  • North Ras Al Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri

  Northwood University , Uluslararası Program Merkezi (IPC) -Ras Al Khaimah, BAE, merkezi BAE'de bulunan çok uluslu Knowledgucate Kurumlar Grubunun bir parçasıdır. Knowledgucate, Hindistan'da bir üniversitenin yanı sıra bir dizi oyun okulları, K-12 okulları, Üniversite Öncesi Kolejler, Lisans ve Lisansüstü derece kolejlerinin sahibi ve işletmecisidir. Ayrıca, Çevrimiçi alanda programlar sunmanın yanı sıra BAE ve Birleşik Krallık'taki eğitim kurumlarının sahibi ve işletmecisidir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Canadian University Dubai (CUD), dünya lideri bir uluslararası müfredata dayalı lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Şehrin hareketli iş bölgesinde yer alan CUD, öğrencilere Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin dinamik yaşam tarzını deneyimlerken birinci sınıf bir Kanada eğitimi almaları için eşsiz bir fırsat sunuyor.

  • Jumeirah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Guadalajara, Meksika
  • + 1 daha fazla

  Bağımsız bir ruha sahip profesyonel, akredite bir film okulu olan Raindance, 1992'den beri hem acemi hem de deneyimli film yapımcılarına eğitim veriyor. Değerlerimiz bağımsızlığa odaklanmıştır ve kurslarımız, becerilerinizi kendi tarzınıza göre geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

  • Al Jazirah Al Hamra, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 8 daha fazla

  Ascencia Business School , öğrencilere BAE'de yaşarken Uluslararası Üniversite Programları okuma fırsatı sunar. Ana hedefimiz, tüm öğrencilerimize kaliteli, uygun maliyetli bir eğitim sunmaktır ve en yüksek akademik standartları korumaktan gurur duyuyoruz. Ascencia Business School , yerel pazar hakkında iyi bir anlayışa ve 2006'dan bu yana eğitimi yönetme konusunda muazzam miktarda deneyime sahiptir. Orta Doğu pazarını araştırdık ve tamamen akredite, onaylanmış ve tanınan müfredatı başarılı bir şekilde pazarlamanın yollarını bulduk. Kurslarımız, doktora derecesine sahip, akademisyenlerden alınmış ve ilgili endüstriyel deneyime sahip Batılı nitelikli öğretim görevlileri tarafından verilmektedir.

  • Lusaka, Zambiya
  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 3 daha fazla

  Texila American University , on yıldan fazla bir süredir tıp alanında büyük beyinler geliştiriyor. İnovasyon ve araştırma geleneğiyle temsil edilen yeni çığır açıyor, bilginin sınırlarını zorluyor ve öğrencilerimizin yaşamları üzerinde bir etki yaratıyoruz. Çalışmalarımızı ve uluslararası arenada tanınırlığımızı belirleyecek bir gelecek için bu geleneği devam ettirmek istiyoruz.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Uluslararası alanda üst düzey Khalifa University , BAE'nin bilgi ekonomisi dönüşümünün ve hızla gelişen dünyamızın karşılaştığı tüm stratejik, bilimsel ve endüstriyel zorlukları ele alan araştırma ve akademik programlarla BAE'deki tek üniversitedir. Birinci sınıf öğretim kadrosu ve en gelişmiş araştırma tesisleri, BAE ve yurtdışından gelen öğrencilere benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar. Üniversite, gelecek vaat eden lise mezunlarını en üst düzey doktora derecelerine kadar alabilecek özel dereceler sunmak için BAE'deki bilim, mühendislik ve tıp alanında en iyileri bir araya getiriyor.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  MDX Dubai, merkezi Londra'da (İngiltere) bulunan ünlü Middlesex Üniversitesi'nin ilk yurtdışı kampüsüdür. Kampüs 2005 yılında açılmıştır ve 118'den fazla milletten okuyan 3.800'den fazla öğrenciye sahiptir. Dubai Bilgi ve İnsani Gelişme Otoritesi'nden 5 Yıldız derecesine sahip birinci sınıf bir İngiliz üniversitesi olan MDX Dubai, BAE'de kaliteli bir İngiltere eğitimi sunan önde gelen kurumlardan biridir.

  • Ras Al-Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah ilk olarak 2008 yılında kurulmuştur ve Ras Al Khaimah Hükümeti tarafından lisanslanmıştır. Çeşitli disiplinlerde Lisans ve Yüksek Lisans programları sunuyoruz.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Abu Dabi'deki Mohamed bin Zayed Yapay Zeka Üniversitesi (MBZUAI), Yapay Zeka alanında yerel ve uluslararası öğrencilere uzman lisans programları sunan, yüksek lisans düzeyinde, araştırma tabanlı bir akademik kurumdur. MBZUAI, Yüksek Lisans ve Doktora programlarının tanıtımı yoluyla Yapay Zekanın bilimsel araştırma, geliştirme, aktarma ve kullanımındaki ilerlemeyi desteklemeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin entelektüel potansiyellerini en gelişmiş bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlayan programlar. MBZUAI'nin amacı, yerel, bölgesel ve uluslararası düzeyde akademik ve araştırma mükemmelliği sağlamak, öğrencilerinin kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak ve zamanımızın en büyük zorluklarından bazılarıyla mücadele etmek için edindikleri bilgileri kullanmaktır.

  • Academic City, Birleşik Arap Emirlikleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...